petr.s-ix35 Rudolf.

Založte si své téma a představte svojí ix35 ostatním

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
zdendaa1
**
Příspěvky: 135
Registrován: 26 zář 2013, 08:16
Bydliště: Kladruby u Stříbra

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od zdendaa1 »

petr.s píše:Když jsem auto koupil nové, tak jsem mu chtěl dopřát a koupil jsem vlhčené ubrousky SONAX speciálně na přístrojovku a plasty. Otřel jsem s tím celý vnitřek a za den nebo dva jak bylo venku vedro mi začala přístrojovka flekatět, ale takovým způsobem, že jsem z toho byl nešťastnej. Musel jsem to okamžitě poutírat suchou utěrkou a od té doby jsem na to nic už nepoužil a i tak skoro po dvou letech, když je venku vedro, tak je ta přístrojovka pořád vidět jak se flíčky objevují. Takže za mě vlhčené ubrousky od Sonaxu ne. Uvidíme jak se osvědčí tento přípravek, ale vzhledem k šampónu se funkčnosti nebojím.

Přesně stejná skušenost s vlhčenýma utěrkama jen s tím rozdílem že se mi to odpařovalo i na čelní sklo který jsem měl pořád mastný jako kráva !!!!
Ale MOTOTIP funguje skvěle :)
Hyundai Tucson 1,7 CRDI Czech Edition+Paket Winter1 Moon rock 8/2017(Chrochtík)
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor, Creamy White 10/2014
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor (do 10/2014)
Škoda Octavia FC
Seat Cordoba
Fiat Brava
Fiat Uno
Fiat Ritmo
Škoda 120L
Reklama
 

Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od Alf6 »

Kolik ty ubrousky od Sonaxu stoji? Co jsem se docetl na netu, tak si lidi chvalili detske ubrousky ( jak se jim udira zadek) :D Uz je pouzivam taky :D V Tescu stoji baleni cca 22 kc a je tam asi 80 ubrousku. Palubovku otru ubrouskem a hned suchym hadrem vysusim. Zadny fleky nemam :D Pokavad si budes chtit priplatit cca 5Kc, tak mají i parfemovane verze :mrgreen:
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od petr.s »

Jen teď koukám, že jsem na předešlé stránce napsal blábol objednal jsem na doporučení na ošetření interiéru toto: Optimum Opti Clean , ten první jsem chtěl původně, ale tohle mi bylo doporučeno jako jednodušší na práci a také univerzálnější, což já potřebuji.

"Vynikajících výsledků dosahuje při čištění palubní desky a plastů v interiéru vozu, které čistí do hloubky a zároveň zanechává ochranný film zabraňující rychlému opětovnému zašpinění. Vyčištěné plochy jsou suché na dotek a odpuzují prach - pravý opak běžně používaných silikonových kokpit sprejů. I zde je použití velmi rychlé a snadné."
Přílohy
optimum-opti-clean-17oz-228x228.jpg
optimum-opti-clean-17oz-228x228.jpg (8.42 KiB) Zobrazeno 1447 x
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od Alf6 »

Pokud to bude kvalitni jako ONR, tak to bude fungovat. Urcite dej potom vedet jak se stim pracovalo. Docela me to zajima :D a klidne prihod par fotek
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od petr.s »

Tomu, že to bude kvalitní stejně jako ONR věřím, jen s tím vyzkoušením to u mě nebude hned, vždycky mi to trvá delší dobu, než se do něčeho pustím... :) I když včera jsem byl odtáhnout jedno auto a svezl jsem majitele a když jsem koukal, co po něm zůstalo za špínu od rukou, jak chmatal na přístrojovku, tak jsem koukal, takže ho zkusím co nejdříve. Nechápu, jak může být někdo takový čuně. :-k
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
zdendaa1
**
Příspěvky: 135
Registrován: 26 zář 2013, 08:16
Bydliště: Kladruby u Stříbra

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od zdendaa1 »

petr.s píše:Tomu, že to bude kvalitní stejně jako ONR věřím, jen s tím vyzkoušením to u mě nebude hned, vždycky mi to trvá delší dobu, než se do něčeho pustím... :) I když včera jsem byl odtáhnout jedno auto a svezl jsem majitele a když jsem koukal, co po něm zůstalo za špínu od rukou, jak chmatal na přístrojovku, tak jsem koukal, takže ho zkusím co nejdříve. Nechápu, jak může být někdo takový čuně. :-k
Mě někdo hrábnout na palubovku nebo sklo tak mu ruce urazím :(
Hyundai Tucson 1,7 CRDI Czech Edition+Paket Winter1 Moon rock 8/2017(Chrochtík)
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor, Creamy White 10/2014
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor (do 10/2014)
Škoda Octavia FC
Seat Cordoba
Fiat Brava
Fiat Uno
Fiat Ritmo
Škoda 120L
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od pivis »

Ahoj,tak jste mi taky navnadili,jaro se blíží,dnes objednáno taky několik přípravků včetně Optimum Protectant Plus ,až vyzkouším dám vědět.
Zdeno vidím bydliště Kladruby u Stříbra,tam jsem každý víkend,takže až uvidím naleštěný auto tak to budeš ty :mrgreen:
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od petr.s »

pivis píše:Ahoj,tak jste mi taky navnadili,jaro se blíží,dnes objednáno taky několik přípravků včetně Optimum Protectant Plus ,až vyzkouším dám vědět.
Zdeno vidím bydliště Kladruby u Stříbra,tam jsem každý víkend,takže až uvidím naleštěný auto tak to budeš ty :mrgreen:
Tady je část emailu od p. Timofejeva, kde mi radil ohledně tohoto přípravku dle čeho jsem si objednal ten druhý, jelikož před Optimum Protectant Plus by se mělo nejprve použít čistič:

"Optimum Protectant Plus je rovněž fantastický výrobek. Nicméně je určen spíše pro pečlivou aplikaci - povrch by měl být ideálně předem vyčištěn (např. čističem Optimum Power Clean), přípravek se vtírá do povrchu a pak se "přepulíruje" suchou utěrkou. Aplikace tedy není z nejrychlejších. Pečlivá práce je však oceněna naprosto dokonalým výsledkem. Pro rychlé čištění interiéru doporučuji spíše Optimum Opti Clean. Tam stačí přípravek nastříkat na mikrovláknovou utěrku, přetřít čištěný povrch a druhou utěrkou vytřít do sucha. Jde s ním čistit téměř jakýkoliv pevný povrch včetně laku a skla, rychle a snadno."
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od pivis »

díky za radu ještě přiobjednám Optimum Power Clean bude jarní očista :mrgreen:
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
zdendaa1
**
Příspěvky: 135
Registrován: 26 zář 2013, 08:16
Bydliště: Kladruby u Stříbra

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od zdendaa1 »

pivis píše:Ahoj,tak jste mi taky navnadili,jaro se blíží,dnes objednáno taky několik přípravků včetně Optimum Protectant Plus ,až vyzkouším dám vědět.
Zdeno vidím bydliště Kladruby u Stříbra,tam jsem každý víkend,takže až uvidím naleštěný auto tak to budeš ty :mrgreen:

přesně tak :)
zrovna v pátek jsem ho myl :) nano šampon s voskem :D/ leštit se mi nechtělo byla docela zima :P
Hyundai Tucson 1,7 CRDI Czech Edition+Paket Winter1 Moon rock 8/2017(Chrochtík)
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor, Creamy White 10/2014
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor (do 10/2014)
Škoda Octavia FC
Seat Cordoba
Fiat Brava
Fiat Uno
Fiat Ritmo
Škoda 120L
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od pivis »

Taky musím umýt,proto ten nákup,moje sonáta si to zaslouží,ale až v sobotu v Kladrubech :wink:
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od petr.s »

Tak včera na rychlo vyzkoušen Opti Clean. Tedy jen kousek přístrojovky a dveře spolujezdce od zašpinění. Funguje perfektně, jednoduchá práce a výsledek parádní. Opravdu stačí jen stříknout rozprašovačem, přetřít utěrkou a suchou stranou dosušit. Jen je asi lepší mít dvě utěrky, jednou rozetřít a druhou setřít do sucha. Povrch je na pohled i na omak suchý a má přirozený vzhled, ne jako většina kokpitů, po kterých je všechno mastné a lepivé. Takže za mě další skvělá věc pro nás co neradi trávíme čas leštěním, ale máme rádi auto čisté a hezké. =D>
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od Alf6 »

Super. Asi taky objednam =D> Ikdyz ubrousky z Tesca vzhledem k jejich cene - 25Kc, taky odvedou svou praci dobre :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od petr.s »

Další poznatek z ONR. Jelikož jsem včera umyl manželčino auto, tak jsem jí ho nechal v garáži a moje zůstalo před barákem. Dneska kolem poledne pršelo, všechny auta v ulici byly tak nějk normálně jednolitě mokrý, moje na sobě mělo krůpěje, takže asi vosk funguje i po čtrnácti dnech, což je super. Ale po pár hodinách byla většina aut v ulici skoro suchá a moje má pořád stejné krůpěje, tak nevím. :-k
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: petr.s-ix35 Rudolf.

Příspěvek od Alf6 »

Po celem aute a nebo jenom nekde? Co jsem cetl, tak problém je spis v tom, ze tyhle kapicky pritahuji prach a necistoty a když uschnou, tak je to krasne poznat. :? Když mam navoskovanou strechu, tak tam mam také kapicky porad. Voda nemá kam stéct :) Kapicky hure schnou. Je to tak. To se netyka pouze ONR, ale všech vosku.
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Odpovědět

Zpět na „ix35 Auta členů“