Kabinový filtr - koupě

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od milda h »

Je to rok a 3/4 (při druhé garančce) a po cca. 11 t. km. I když je malý nájezd, ten rok je opravdu asi maximum :-k Pak už je to humus :evil:
Docela bych po této zkušenosti chtěl vidět filtr, já nevím, po 30-ti nebo 40-ti tisících za rok :shock:
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Reklama
 

Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Alf6 »

Podívej se taky na poklady co mas pod vzduchovým filtrem. Mne tam skakaly i zivý mouchy a byl tam snad 0,5 cm nanos nejakyho ztvrdlího bordelu. Nastestí uz to pravidelne kontroluju a cistim :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od t0x!n »

t0x!n píše:uz se zase objevil ten orig filtr akorat byl posledni tak jsem ho zkoupil :mrgreen: :mrgreen: chtel jsem jich vic no skoda

http://www.ebay.com/itm/321810885248?_t ... EBIDX%3AIT

celkova cena 350 i s postovnym :)
Takže doprava trvala tentokrát 8 dnů, teď jsem ho dovezl z pošty - akorát tentokrát s ním nezacházeli moc dobře a je utržená cca 1,5 řádky (nedrží na tom "rámu" po boku na obou koncích), zkusil jsem napsat "číňanovi" jestli pošle novej kus nebo vrátí prachy :D

Dle mého tohle vliv na funkčnost mít nebude, takže ho tak s klidem narvu, tady foto po doručení ( asi po tom balení někdo houpal :mrgreen: )

Obrázek Obrázek
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

No dorucovala to CP co po tom chces...
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od t0x!n »

Minulej rok byl jako novej i obal byl bez poškození :D Spíš bych to viděl někde po cestě v letadle. Každopádně jak říkám na funkčnost to dle mého vliv mít nebude :)
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od t0x!n »

Dnes mi prodejce vrátil plnou částku za filtr, takže mám grátis mírně natrhlej filtr po okrajích + prachy :mrgreen:
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

Chudak prodejce...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
serak
**
Příspěvky: 123
Registrován: 17 říj 2014, 13:26

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od serak »

Pokud je ten filtr plně použitelný a natrhnutí je v podstatě kosmetická vada, tak bych nereklamoval. Nepřijde mi to moc čestné.
Pokud mi ale z "číny" přijde zboží opravdu nepoužitelné, tak reklamuju každý dolar. Bohužel nefunguje ani snaha reklamováním špatně zabaleného
zboží donutit prodejce k lepšímu způsobu zabalení. Jednou mi přišla skleněná destička (tloušťka cca 1mm) s dotykovou folií na nintendo zabalená pouze v igelitovém sáčku. Samozřejmě uplně na sračku :) Po reklamaci mi borec poslal novou. Přišla zabalená uplně stejně. Nechápu jak, ale podruhé to prošlo všemi poštovními pytli bez poškození. Jindy mi poslali elektrovodivou pastu ve stříkačce taky jen v igelitovém sáčku. Přišla pochopitelně kompletně vymáčknutá do toho sáčku :) Je celkem vtipné, že je pro ně jednodušší poslat to bez změny znovu s tím, že to tentokrát třeba projde, než použít kvalitnější (o něco dražší) balení. Podle mě, ten počet reklamací v takovýchto případech musí značně převýšit cenu za lepší balení.
_________________
Tucson 1.6 T-GDI 4x4 Icebreaker 5/2020 -
i30 1.6 GDI kombi Weekend 10/2014 - 05/2020 prodáno
Renault megane I break 2006 - 2015 prodáno
Renault R19 II 1999 - 2006 prodáno
Dacia 1300 1995 -sešrotováno
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od t0x!n »

Proč chudák, on může za nedostatečné balení, že to pošle v orig. obalu tloušťky 1mm papíru a igelitovým sáčku, kdyby dal aspoň z hlavních stran nějaký kartón tak se to nestalo, takže si za to může sám, když něco balím tak u toho přemýšlím, osobně vždy balím víc jak míň :)

Jinak no použitelný asi je, ještě otázka jak se k tomu postaví servis při garančce, jestli nebudou řeči kolem, ostatně kdyby filtr přišel v pořádku stejně jako minulý rok (dokonce i stejný prodejce jak minule), tak bych vůbec neřešil.
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od bony »

t0x!n píše:Dnes mi prodejce vrátil plnou částku za filtr, takže mám grátis mírně natrhlej filtr po okrajích + prachy :mrgreen:
To víš, že v případě vrácení peněz by jsi mu měl věc vrátit...? Něco jiného je, když věc nedojde vůbec. Jak psal Hardcam: chudák prodejce ;-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

Presne tak, vratit a ne se chlubit, ze to jeste v pohode pouzijes, protoze mu vlastne nic neni.
Do ted jsem mel pro tvoje reklamace jakz takt pochopeni, ikdyz obcas moc nechapes, ze vec po mesicich ci letech pouzivani muze vykazovat opotrebeni - co filtry, ty nebudes reklamovat?
Tohle uz je fakt trochu pres caru, jen tak zdimat prodejce. Potizista :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od t0x!n »

do mě pořádně :D já nevím, kdyby Vám došla poničená věc, tak nic neřeknete? je asi jasné, že do Koreje nebudu posílat zpět poničenej filtr, psal jsem mu v soukromé zprávě jak to vyřešíme, refundací, novým filtrem nebo jak, borec vrátil prachy bez řečí, pokud Vám dojde poničená věc a nic neřeknete a necháte si ji, toť podle mě každého volba

Harde: v čem nechápu, že věc může být po nějaké době opotřebená? to by mě u mýho auta s 13000 km (4000km novým motorem) fakt zajímalo, ještě mi teď řekni, že odpadávající lak, puchýře po ani 2 letech jsou normální (auto nebylo nikdo v myčce), motor slušně řečeno v kopru, spojka v hajzlu, trčící tesnění, "drnčící" okna po prvním půl roce, ošoupávající se "kůže" atd. to je normal po 13000km? tak pak ok asi si vymýšlím
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

Ja nevim, asi bych z toho nedelal takovy halo, kdyz ho vlastne v klidu pouzijes.
Uvidime casem, jak budes resit reklamace, zatim je takova zvlastni, jak moc se ti sere.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Ja musim rict sam za sebe, dosti nakupu z Ciny jsem jiz udelal, taky mi prisla ponicena vec a musim konstatovat ze to nebyla chyba Cinana ale Ceske posty, ktera zasolku ponicila. Pokud vec byla pouzitelna tak jsem to neresil, pokud byla poskozena spatnym balenim, tak jsem resil s prodejcem zda vratit zbozi a vrati penize, nebo zda se da pouzit a vyzadat slevu. Beru to z druheho hledisla, objednal jsem z ceskeho eshopu zbozi prislo poskozeno, penize byly vraceny ale zbozi jsem samo sebou vratil.
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od abdulzabak »

No asi jsem taky zly clovek, ale kdyz mi z eBay prijde poskozena vec, reklamace prodejci je automaticka, vetsinou kluci cinsky vrati love nebo poslou znova...
A chudak prodejce nevim, dostanu se k cenam toho co nam prodavaji za 3 dolary ve velkych objemech a marze jsou na tom v radech stovek procent, pokud toho clovek koupi opravdu hodne, takze se do toho vejdou asi i obcasnym vracenim penez nebo znovuzaslanim.
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“