Stránka 8 z 8

Re: TUCSON - N LINE STYLE PREMIUM 1,6 T-GDI 110 kW 7 DCT 4x2

Napsal: 12 kvě 2026, 20:56
od Birdr
Děkuji za reakci. 🤝
Toto chápu, já ale měl na mysli, zda se už v nějaké míře u nás, nebo v zahraničí za dobu existence mildhybridu vyskytly nějaké problémy. Já jsem za těch 5 let neslyšel o žádném, ale ani po tom teda nijak nepátrám a na zahraniční fóra nechodím. A na tomto fóru se snad nikdy nic kolem toho (porucha) neřešilo. 🤔

Re: TUCSON - N LINE STYLE PREMIUM 1,6 T-GDI 110 kW 7 DCT 4x2

Napsal: 14 kvě 2026, 18:55
od Fry
treba jazdiť a 48V baterku udržiavať v dobrej kondícií, dlhé obdobia bez jazdy viac ako mesiac jej dobre nerobia (typicky ideš dlhšie na dovolenku a auto niekde necháš)

batéria je celkom spoľahlivá, jej kapacita určite bude časom klesať ale výrazný dopad na funkčnosť auta by to nemalo mať ale samozrejme je otázne ako to H-čko poriešené po SW stránke.

Re: TUCSON - N LINE STYLE PREMIUM 1,6 T-GDI 110 kW 7 DCT 4x2

Napsal: 14 kvě 2026, 19:30
od idam.i
https://share.google/aimode/G6AYodhPf2jlNfdgM
Cena práce s diagnostikou cca.300e.
To by musela hódne ušetriť aby sa to aspoň vyrovnalo. #-o