Slevy

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
miloš1
**
Příspěvky: 215
Registrován: 05 led 2013, 08:51
Bydliště: Bratislava

Re: Slevy

Příspěvek od miloš1 »

Musím zareagovať. Vravíš, že každý si urobí názor sám, ale jedným dychom uvádzaš, že - citujem: "Že je TSi uživatelsky lepší než GDi je každému kdo vyzkoušel tyto motory více než zřejmé". Jazdil som oba motory a dovolím si tvrdiť opak, ako som už v tomto vlákne uviedol. Je to všetko veľmi subjektívne a neprináleži preto používať pri tomto porovnávaní slová každý, lepší, najlepší a pod. Nechaj si každého urobiť vlastný názor.
Z tvojho podpisu vidím, že si mal len preplňované motory, dokonca väčšinu naftových. Jazdil si vôbec GDI? A ak áno, aj viac ako len 5 km okolo showroomu?
2018 - Hyundai Tucson 1,6GDI Style Fiery Red
2016 - Hyundai i20 1.2 MPI Comfort + LED svetla biela
2013 - Hyundai i30 kombi 1,6GDI Style + navi + panorama + béžový interiér Hazel Brown
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Slevy

Příspěvek od idam.i »

Nie každému vyhovuje takáto chrakteristika. [-X
http://forum.skodahome.cz/uploads/post- ... 836138.jpg
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Slevy

Příspěvek od abdulzabak »

idam.i píše:Nie každému vyhovuje takáto chrakteristika. [-X
http://forum.skodahome.cz/uploads/post- ... 836138.jpg
jak jsem psal
nic, huuuu, nic
Dneska jsem byl s klukem na zavodech ve vesnicce 25 za Rakovnikem a jet po tech malinkejch trojkach mezi poli bylo fakt super, poprve jsem se s GDI dostal v hezkym pocasi do mist, kde se to dalo vzit trosku ostre (jak neni narostla trava a nic na poli, tak bylo za zatacky videt hodne predem) a bylo to fakt super. Pripomnel se mi bavor (samozrejme hooooodne hoooooooooooooooooooooodne vzdalene), krasne to tahlo, nastup vykonu a gradace je fakt pekna, na to jaky je to prditko (jako sportak z toho nikdy nebude zejo, ale zabavny to je). Jen to rizeni bez citu to kazi, razeni perfektni, podvozek take...
Kdyz jsem tohle delal s TDI 2.0 103 kW, tak tak mi vadil turboefekt, nastup a pak nic. Kdyz jsem tohle jel s kolegou s TSI, tak to samy, neni to ono.
Fakt bych slaby (1.2) TSI nechtel, mozna 1.4, ale tohle byla fakt zabava, to clovek v turbu proste nenajde.
KAZDY kdo si vyzkousel tyto motory si to fakt nemysli...
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“