III. sraz v Mimoni 13.-15.10.2006

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

To chápu Jirko máš to z ČB pěknou štreku. V zimě se stejně nesjedem tak snad někdy v dubnu nebo v květnu by mohla být účast větší. Znamená to že jeden zelenej accent bude chybět??? :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Pánové, já sem v tjamtadadá (pro našince v prde..) jak baťa s dřevákama. Budu se snažit dorazit už v pátek, ale nějak to mám v práci celý rozje.aný :twisted: , takže nevím. Ale budu se snažit na vás přijet podívat :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Jirka píše:Hoši, 3. sraz v Mimoňi do roka je docela mazec. Myslím že by bylo lepší mít v roce 1. Mimoň, 2. Morava. Kdo bude chtít udělá si čas a sejde se nás hodně. Ale když to bude každý 2 měsíce, bude se to tak střídat, že se tam stejně nikdy v hojným počtu nesejdem. A mít prachy a čas na to jezdit furt je taky těžký, i když bych vás rád viděl..
presne takhle to vidim ja, nic se nema prehanet..... bohuzel budu mit rijen dost naslapanej, ale teste se na jaro to nam bude letiste maly! :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Mates píše:To chápu Jirko máš to z ČB pěknou štreku. V zimě se stejně nesjedem tak snad někdy v dubnu nebo v květnu by mohla být účast větší. Znamená to že jeden zelenej accent bude chybět??? :wink:
Jo jo Matesi, bude chybět. Příští rok to vidím jasně, 1x Mimoň, 1x Morava abych poznal i moraváky. Ani nevíte jak mě štvalo, že sem na Moravu nemohl, tak jsem si koupil muziku do auta abych celej víkend montoval a byl zabavenej, jinými slovy, nemyslel na to, že nejsem na srazu.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jirka píše:
Mates píše:To chápu Jirko máš to z ČB pěknou štreku. V zimě se stejně nesjedem tak snad někdy v dubnu nebo v květnu by mohla být účast větší. Znamená to že jeden zelenej accent bude chybět??? :wink:
Jo jo Matesi, bude chybět. Příští rok to vidím jasně, 1x Mimoň, 1x Morava abych poznal i moraváky. Ani nevíte jak mě štvalo, že sem na Moravu nemohl, tak jsem si koupil muziku do auta abych celej víkend montoval a byl zabavenej, jinými slovy, nemyslel na to, že nejsem na srazu.
No a když si měl teda o víkendu čas a evidnentně i prachy, tak proč si nejel?? :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

MartasZ píše:
Jirka píše:
Mates píše:To chápu Jirko máš to z ČB pěknou štreku. V zimě se stejně nesjedem tak snad někdy v dubnu nebo v květnu by mohla být účast větší. Znamená to že jeden zelenej accent bude chybět??? :wink:
Jo jo Matesi, bude chybět. Příští rok to vidím jasně, 1x Mimoň, 1x Morava abych poznal i moraváky. Ani nevíte jak mě štvalo, že sem na Moravu nemohl, tak jsem si koupil muziku do auta abych celej víkend montoval a byl zabavenej, jinými slovy, nemyslel na to, že nejsem na srazu.
No a když si měl teda o víkendu čas a evidnentně i prachy, tak proč si nejel?? :twisted:
Nooo, neinstaloval jsem to samozřejmě celej víkend, jen část soboty, v sobotu večer bych musel stejně ze srazu domů..A investice do hudby je dlouhodobějšího charakteru, než prachy co dám do srazu, takže jsem to radši vrazil tam.. Teda snad bude jestli mi někdo nevybere auto :twisted:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jirko, nebudeš parkovat někde poblíž MB přes noc? Rád bych posílil svoji hudbičku.... :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Hanz píše:Jirko, nebudeš parkovat někde poblíž MB přes noc? Rád bych posílil svoji hudbičku.... :lol: :lol:
:twisted: Nebudu, a i když nemám nic extra, tak když slyším komu jak co vybrali, tak mám strach.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

To je v poho Hanz sice štěká, ale nekouše :lol: :lol: :lol: .
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Mates píše:To je v poho Hanz sice štěká, ale nekouše :lol: :lol: :lol: .
Jo jo, já vím, hoši docela mě mrzí, že zrovna s váma jsem nějak nestihnul pořádně naposled v Mimoni pokecat
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
duken20
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 kvě 2006, 22:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od duken20 »

to nevadí za tři týdny to můžeš napravit... :lol:
Hyundai Coupe ,,2003" 2000ccm
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Popravdě souhlasím s Blackem a Jirkou...Rád vás všechny vidím,ale pokaždý to mám na sraz 300km...Srazi miluju,ale zase když bude sraz každý měsíc,tak se na sebe nebudem tolik tešit a omrzí nás to..Ale třeba 2-3 srazi za sezonu...to by šlo...Řeknou se včas nějaký termíny a bude nás tam hafo,ale když bude sraz každý měsíc,tak se nikdy pořádně nesejdeme :cry: Jen prostě nechci,aby nám to všechno zevšednělo :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

I ja souhlasim .. Tentokrat s Kyrglikem ... Ale je to porad o tom stejnym ... nemeli by byt moc casto, jinak to budou komorni akce o par lidech v ruznych castech republiky ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Tak jak to teda vypadá,bude tam vůbec někdo?Já po zkušenosti na Moravě "klobouk dolů"chtěl jet,ale podle toho, co tady čtu,tak nevím!Plánoval jsem celý víkend.
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

srazy

Příspěvek od rade622 »

Jestli by nebylo od věci trochu tu četnost srazů prodiskutovat. Souhlasím s Vitou a Kyrglíkem, ale vzhledem k pořádání moravy jsem v ošemetné situaci, aby to nevypadalo, že jsem na druhé straně barikády. Nebo že by to byl lobismus? :P
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“