Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Yurii: sry, ale napsat, ze dily jsou stejne drahy jako na Skodovku trochu zavani reklamou na Subaru, protoze to proste neni pravda. Celkem by me zajimalo, kdo to je, na beznyho cloveka z ulice, co se jen tak pujde podivat na Hyundai club to proste nevidim.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Yurii »

A co jezis, pokud se nekomu libi subaru (mne taky) tak co je na tom, ze se domniva, nebo je dokonce presvedcenej ze dily sou stejne drahy jako na skodovky, nema cenu se kvuli tomu prit... to samozrejme nejsou v origo servisech je vetsina veci drazsichale taky mi reknete jak chcete porovnavat podelany Skodvky se Subaru???
Staci proste napsat ze s tim nesouhlasis a nemusis vymejslet porad dalsi kontratvrzeni, pak to akorat dopada jako nedavno v tematu pro sraz nebo nalepky hyundaiclubu. :|
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Mrn
*
Příspěvky: 13
Registrován: 20 črc 2010, 13:13

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Mrn »

Hardcame, pokud bych chtěl dělat reklamu na Subaru, tak ji nedělám na Vašem webu, páč by to bylo zbytečný, tak jako na každým jiným webu, protože každej si chválí to, co mu stojí před barákem. A navíc - řeší to jenom nadšenci, blázni a fandové. Jenom jsem se snažil osvětlit, že ceny ND nejsou tak hrůzostrašný jak jsi avizoval. To je celý.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Yurii: uklidni se...jen rikam, ze to neni pravda. A vubec nezalezi, kdo je lepsi, proste jsem poprel toto tvrzeni. Chapu, ze jsi celej natesenej, ze tu je nekdo se Subaru, kdyz ho mas doma.

Mrn: ano, hruzostrasny neznamena, ze jsou stejne drahe jako na Skodovku :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Predpokladam, ze vy dva jste videa videli, ale treba to bude nekoho zajimat.
VW a Subaru "minimeeting" v Pertolticich na snehu - zaver at si udela kazdy sam :mrgreen: :

http://www.youtube.com/user/makynkaMoucha
(po prave strane se zhruba seznam zhuba 10ti videii + dalsich 20 odjinud)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od zdenek76 »

nj, kdo dělá do Hyu, tak ví, kde sehnat levný díly na Hyu, kdo dělá do Subaru, tak ví, kde na Subaru. Ale 99% majitelů aut pomalu neví, jestli mají na autě kotoučové nebo bubnové brzdy a pro ně je pak rozhodující zajít do prvního krámu/servisu, vytáhnout techničák a říct, že chtějí tohle tohle a aby to tu nejpozději zítra bylo. A tady má třeba zmiňovaná Škodovka jasně navrch.

A v reálu to pak dopadne tak, že třeba teď už měsíc nemá evropská centrála Kayaba zadní tlumiče na Hyu Tucson a nikdo jiný v druhovýrobě je zatím nedělá.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Tucsonu jezdi mraky, pritom ma nejhorsi servisni podporu ze vsech Hacek. Sehnat spojku na 2.0 benzin je temer nemozny - respektive neni presne znamo ani katalogove cislo druhovyroby. v Hyundaii ale nebyl problem sehnat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

tady bude prdel
ale já se do teho točitz nebudu :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Yurii »

Hardův příspěvek s tim videem moc nechápu, respektive nechápu jeho smysl. Zapadnout se da i s buldozerem když na to přijde :)
Bohuzel subaru ačkoli permanentni 4X4 nemaj většinou vyjma ostrejch modelů STI nebo u foresterů 2.5T diferenciály se zvýšenou svorností, takže když se Ti zkřížej nápravy, si v pudeli i s permanentnim AWD protože se na každý nápravě točí jedno kolo a jedno pevně sedí na zemi :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

ale forestr je velmi obratnej :!:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Yurii »

No pokud sedí podvozkem na sněhu tak ani moc ne hele :-D :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od zdenek76 »

no, tuším poslední Autoojetiny, test různých systémů 4x4 a Subaru rozhodně nejlepší nebylo, Haldex ho v klidu strčil do kapsy
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Yurii: jeste jednou...Subaru vs. VW - zaver at si udela kazdy sam...mne to prijde jako celkem zajimavy, je to realita a hlavne zkouska aut za vic jak milion korun, u kterych je 4x4 domenou - mimototo Subaru patri mezi vubec nejrozsirenejsi 4x4 v Podkrkonosi, Krusnych horach atp. Mrzi me, ze nemohl dorazit Touarg a jeste jeden clovek s Pasikem, to treba priste.
Ale pokud jsi narazel na muj nazor tak ano, cekal jsem od Subaru vic (tim ale nerikam, ze to je spatny, proste jsem jen cekal vic - napriklad Mracuv vyjezd excelentni) a u VW nevim, jezdil jsem v GII Country (na blbnuti pekny, neco to i vyjelo), GIII Variant 4motion (na silnici dobry, je fajn mit nejakou oporu a vetsi jistotu, ale kdekoliv jinde jsi stejne v pasti, GIV 4 motion Variant (jako GIII) a Touareg 3.0 TDI (to uz je o necem jinem, pokud bych touzil po modernim aute s modernim motorem, pohonem a mel samozrejme mraky penez, tak proc ne - v Africe na pousti i v Rakousku v horach a na sjezdovkach je to letenka prvni tridou.). Ovsem Range Rover atp. znam tak akorat z obrazku a k tomu by asi vic rekl pepan.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Yurii »

Porovnani posledniho haldexu a subaru nemam bohuzel s haldexem sem snad nikdy nejel takze k tomu muzu rict prd... :( Na ostatni videa sem koukal taky, uprimne receno mne docela zarazilo jakou rychlost ty pasiky pri rozjezdu do kopce nabraly =D>
Na druhou stranu jako vsimavej kluk si urcite vsimnes toho ze kluci s Pasikama se rozjizdeli uz pred zatackou, spojler-nespojler a rozhodne se toho nebali. Subaristi uchlacholeni tim ze maj symmetrical AWD zase zkouseli rozjezdy opatrne protoze si mysleli ze jim to staci ale vetsinou se rozjizdeli po rovine a z kratsi vzdalenosti a jak vime po lede do kopce neumi jezdit zadny auto :)

Proste kazdej si na tom najde to svy a nikdo z nas tady nejni nestranej takze bych tohle tema prestal zaplacavat offtopicem a prestal bych se hadat co je lepsi protoze k nicemu kloudnymu nedojdeme.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Mrn
*
Příspěvky: 13
Registrován: 20 črc 2010, 13:13

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Mrn »

To srovnání Subo versus Pašíci bylo celkem zajímavý, ale není to až tak vypovídající. Každej totiž jezdí jiný gumy a nejdůležitější článek je stejně mezi volantem a pedálama. Můžete kuknout i sem : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=160&t=139963 . To je pohled z druhý strany.
A co se týká Subar a jejich pohou 4x4, to by bylo dlouhý povídání už s ohledem na modely, roky výroby a manuál a automat.
A zpět k tématu - tady se tady také řeší kde co, ale člověk se nedozví, co by jste jezdili mimo Hyundai. A nemyslím výstřelky typu Lambo a tak. Prostě vozítka za lidovou cenu.
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“