Palubní počítač u i30

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od Hardcam »

Podstatny je, kdo a jak mu to delal...to, ze nekdo dela ve znackovym servisu jeste neznamena, ze tomu rozumi. Taky jsem zkousel vyhrat ve Sportce, nepodarilo se, ale nekomu se zase podarilo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od Tringi »

Tak mě napadá, když si je většina Hyundaiů technicky tak podobná, jestli by do i30 nešel napíchnout ten tříbudík z Tiburona (okamžitá spotřeba, okamžitý točivý moment a napětí na baterce). Tady je zapojení. Otázkou zůstává jestli najdete v i30 ten konektor, a pak také kam ty budíky umístit, že?
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od Hardcam »

V i30 ho ale neni kam dat :/
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od Tringi »

To je právě blbé. Jedině jím vybavit nějakou z přihrádek.
Tady jsem objevil návod k zabudování do Elantry: http://www.elantraxd.com/DIY/multigauge.php
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od Hardcam »

Kastlik...:) i30 uz patri k tem fluidnim autum, jejiz palubka plni hlavne designovy ucel. Jeden clen si poridil malickatej Scanguage a mel velky problem ho umistit a stejne to moc valne nedopadlo, co si pamatuju.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
be.sport
**
Příspěvky: 330
Registrován: 30 lis 2009, 20:19
Bydliště: Brno

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od be.sport »

harde kdyz budes hodnej tak ti ukazu fakturu za vymenu oleje mimo servisni interval s 10w40:) a zatim mi nerekli ze jsem bez zaruky...
a ten olej z internetu se falsuje jak?:) bo tam mam shell z oleje.cz 5w40...takze vlastne bych tam mohl zacit lit treba slunecnicovej nebo stolni...:)
I30 Sport 1.6 CRDi 116 Hp - 6.st
50 500 km
11/2009
6,5 l/100 km

Shell Diesel Extra + Vif
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od Hardcam »

Proste a jednoduse mi nebudou verit, ze to je originalni olej. Ze pry se dnes i uzavery daji udelat tak, aby to vypadalo jako nerozbaleny olej vcetne plomb a ze oleje z internetu mohou byt falzifikaty a ze se s tim uz setkal - toto je doslova. A ze ja bych to navic vubec nepoznal, ale on jo.
Pry jedina moznost je nejaky doklad o nabyti toho oleje a jeho legalnosti a i tak mi ho tam pravdepodobne nenalijou. Oni pry maji smlouvu se Shellem X let a jejich oleje jsou prave.
A ze by to vsechno mel na triku on a bla bla bla...no, muj nazor se bohuzel od posledni navstevy servisu u Hasi nezmenil, ale mam aspon dobry pocit, ze jsem dal sanci si udrzet zakaznika, ktery tam hodla servisovat dva vozy - kdyz uz jsou od nich. Sonatu jsem tam objednal na ctvrtek, ale znechucenim asi pojedu jinam...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od havros »

Výměna palubního štítu s novým PPC je možná, vyjde asi na 25.000 Kč bez DPH 8)
Jestli bude fungovat, zatím nevím...
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od alarm »

To je moc ](*,) na to, aby som zistil, akú mám ťažku nohu :mrgreen:
Mal som na mysli len prepálenie sw, samozrejme legálne, v autorizovanom servise.
Dôvod, prečo by som chcel mať okamžitú spotrebu na displayi, je jedna myšlienka (nerealizovaná...lebo neboli počítače ](*,) ) z čias štúdia na VŠ.
:-k
Prekreslením grafu závislosti otáčok/ momentu do grafu trakčnej sily na kolesách/rýchlosť vozidla
na jednotlivé prevodové stupne, dostaneme pre konkrétny motor sústavu kriviek, ktoré reprezentujú spotrebu paliva gram/kwhodina.
Ale..čo to budem vysvetlovať...skrátka pre dané jazdné odpory (valivé trenie, odpor vzduchu, záťaž vo vozidle, stúpanie) je len jeden bod minimálnej spotreby.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od willy50 »

Hardcam píše:Proste a jednoduse mi nebudou verit, ze to je originalni olej. Ze pry se dnes i uzavery daji udelat tak, aby to vypadalo jako nerozbaleny olej vcetne plomb a ze oleje z internetu mohou byt falzifikaty a ze se s tim uz setkal - toto je doslova. A ze ja bych to navic vubec nepoznal, ale on jo.
Pry jedina moznost je nejaky doklad o nabyti toho oleje a jeho legalnosti a i tak mi ho tam pravdepodobne nenalijou. Oni pry maji smlouvu se Shellem X let a jejich oleje jsou prave.
A ze by to vsechno mel na triku on a bla bla bla...no, muj nazor se bohuzel od posledni navstevy servisu u Hasi nezmenil, ale mam aspon dobry pocit, ze jsem dal sanci si udrzet zakaznika, ktery tam hodla servisovat dva vozy - kdyz uz jsou od nich. Sonatu jsem tam objednal na ctvrtek, ale znechucenim asi pojedu jinam...
Ber to i z jejich strany: co když je ten olej opravdu falešný - všichni jistě viděli na inetu video jak černoušci vyrábí "pravou" colu, že? - vezmou na sebe to riziko, že budou na své náklady opravovat zadřený motor?
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od willy50 »

vena222 píše:
akro260 píše:Majitelé I30 můžete popsat co všechno umí palubní počítač.

Mám i30-ku 2 dny.Je to ten inovovaný model/i30U/a počítač umí i okamžitou spotřebu :D/
A co umí ještě?
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od havros »

Ekoindikátor řazení 8)
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od willy50 »

havros píše:Ekoindikátor řazení 8)
A dál?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od Hardcam »

willy: stejne tak ja nemusim verit jejich oleji. Vzhledem k tomu, ze Matesovi ani nevymenili nauctovany filtr klimy, tak bych pochyboval i o tom oleji.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Palubní počítač u I30

Příspěvek od havros »

willy50 píše:A dál?
A dál ukazatel přehrávané skladby/RDS rádia, upomínač servisního intervalu, digitální ukazatel rychlosti v kmh nebo mph (volitelně), indikace docházející kapaliny do ostřikovačů a spousty dalších funkcí...

(dělám si pr*el)
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“