Coupe na Ostravsku

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět

Tak kde to podnikneme?

OC Futurum - Podzemní garáže
8
62%
Avion Shopping Park - Podzemní garáže
2
15%
Dálnice na Bohumín - Shellka
3
23%
 
Celkem hlasů: 13

megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od megaladon »

řekněme že tato možnost nepřipadá v úvahu....
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od mirpie »

pak řekněmě, že vynaložené úsilí a peníze nebudou nikdy tak efektivní, jako pořízení seriového vozu s vyšším výkonem už z výrobní linky. Za každý kůň, který získáš (snad) zaplatíš hodně peněz a často začneš přicházet na to, co je vše potřeba ještě upravit, aby to jako celek fungovalo a hlavně fungovalo spolehlivě.
O tuningu (to slovo nemám vůbec rád), tu ostatně již bylo napsáno hodně, at už o samotném přeprogramování ECU (hojně využívané slovo chip), což jako samostná úprava je totálně k ničemu (když už, tak jako poslední operace na doladění k mechanickým komponentům), atd...
Pro přehlednost navrhuji to se zde věnovat tématu viz nadpis. Tunning si najdi v jiném vlákně, kde se to probíralo a co nenajdeš, můžeš v daném vlákně plynule navázat. Takhle je tady 30 témat o tomtéž a pak si to hledejte.....
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
r_e_n_e
**
Příspěvky: 204
Registrován: 19 dub 2010, 21:10
Bydliště: Slovensko

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od r_e_n_e »

mirpie....moja rec. =D>

uplne s tebou suhlasim.
Slovaci a Cesi nie su v takej pozicii, aby vykonnostne upravy robili za par "kacek".

Kiezby americky trh so suciastkami bola blizsie... :D

Osobne ja som tiez za kupu serioveho modelu s vyssim vykonom a vyladenym podvozkom a bzdnym efektom k danemu vykonu.

Napriek tomu, ze Hyundai motory pre Tiburony (Tuscony) kvoli emisiam poddimenzoval, je financne narocne zvysit vykon motora na dostatocnu uroven jeho vzhladu. :)
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Mirpie, ačkoliv mi mluvíš z duše, tak nikdo mladý si z toho nic nevezme. Oni do toho kluci budou muset nasypat pár desítek tisíc, aby zjistili, že to je k ničemu a že pokud to myslí vážně, tak budou potřebovat pár stovek tisíc (Vím o čem mluvím, když přestavuju dvoulitrového Tibba na turbo a na denní ježdění mám Elisu 2,7 V6) a věz, že částka úprav už dávno přesáhla 200 tisíc a ještě nejsem u konce (mluvím samozřejmě o přestavbě dvoulitru...)
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od steelOu »

megaladon: to jsem byl ja, mavl jsem z okna, vzdy mavam... protoze kourim jako fabrika, takze mam otevrene okenko :) bylo to u stodolni, na ceskobratrske vid ?
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od megaladon »

jj presne, jsem nestihl otevrit okno tak jsem jen tak lehce pokynul.... kure ani nevis jak mi to zvedlo naladi videt dalsi takove krasne auto....
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Karamusa »

tak pravě jsem viděl ve městě dalšího :tus: modré metalize,a už se nebojím prohlásit že F-M je asi největší v koncentrací :tus: na počet obyvatel :D :D
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Stanley »

No tady v Ka jezdíme jen celkem 3, jeden už strašně dlouho (červený F/L 2.0l), potom jeden černý GK 1,6 (s ním si mě pletou, teď už ne :D :) ) a já. Ten s tou 1,6 jezdí snad jednou za rok, má ho schované v garáži.
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Karamusa »

kurnik koukam že to auto je víc rozšířené než octavia scout :D ve F-M je moje ,pak tady ma doktor žluté 2.7,potom tu je červena V6. tmavě modré ,další červené ,pak to s modrou metlou FX a další 2 :D
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Borek »

Tak v mém širokém,dalekém okolí je jen moje a červená 2,7V6 mého kamaráda,který auto také kupoval jako nové,asi rok po mě,když ho viděl. :wink: U vás je nějaké hnízdo :D .Ale stejně je :tus: spíš rarita-včera jsem do Prahy a okolí(400km)potkal jen jednu RD na dálnici za Poděbradama.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od steelOu »

je to na prd... uz je to moc levne, chce to jit dal... kdyby mel nekdo zajem o super stav COUPE tak ja moje prodavam :)
O.K.
Příspěvky: 8
Registrován: 23 říj 2010, 16:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od O.K. »

Já se taky přidávám s prodejem http://www.sportovnivozy.cz/17800-hyund ... e-petrvald měl by někdo zájem? Je pořád v pěkném stavu a myslím, že i za slušnou cenu.. :tus:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Borek »

O.K.-nic ve zlém,ale ani se nedivím,že ho prodáváš.Naletěl jsi nějakému šmelináři na "cenu" dotažené nejhorší verze ze západu :roll: (1,6l motor a totální holátko výbavou,kola...). :? :( V Čechách se nic podobného ani neprodávalo(nové). :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od megaladon »

tak na netu se nabizeji 1,6i i draz ale pochybuju ze je nekdo kdo o tom aspon malinko vi koupi...
Uživatelský avatar
Naahk
**
Příspěvky: 114
Registrován: 22 čer 2010, 20:01
Bydliště: Šumperk

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Naahk »

Megaladon ty 3 středové budíky si nesháněj.Já už to měl rozdělaný a ten konektor jsem nenašel.Bud tam není, nebo jsem byl totálně slepý. [-X :-k
Matrix 1.6

Before?Opel Zafira 2.0l DTI 74kw
before:Hyundai Tiburon GK. 2,0l 2G
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“