!! attencion !! achtung !! warning!! bacha !! MIMON SRAZ II.

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

No pánové fotbal jsem hrál závodně i běhal 15-stovku závodně a byl jsem
na druhým místě na okrese,ale to už není pravda :( Sport mám rád a fotbal zvlášť,ale sic je mi 29 let,ale kolena Mě pěkně občas pobolívají :(
Tak už jen pasivně jak Kyrglík psal s pivem a s klobásou v ruce :!:
A řvát to není na červenou,ale na sádru :lol: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

jj běhat taktéž nemůžu :? artroza je mi zakouslá do kolena :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

ivan píše:No pánové fotbal jsem hrál závodně i běhal 15-stovku závodně a byl jsem
na druhým místě na okrese,ale to už není pravda :( Sport mám rád a fotbal zvlášť,ale sic je mi 29 let,ale kolena Mě pěkně občas pobolívají :(
Tak už jen pasivně jak Kyrglík psal s pivem a s klobásou v ruce :!:
A řvát to není na červenou,ale na sádru :lol: :lol: :lol: :wink:
Takže už jen fotbalista teoretik??? :P Taky víš jak by to ty druhý měli dělat,ale nedělají,takže musíš křičet jak to mají ty amatéři hrát :lol: ??
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Pánové,tak to já jsem v plné síle ve svých 40 letech.Když čtu co mě čeká mezi 20-30 rokem :shock: -tak bych vás doporučil do důchodu. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Borku, todle už není na důchod, to je na založení invalidovny... :lol: Já se ofiko hlásim ke svý lenoře, ale tu kouli možná proženu, pokud nebudu zaměstnanej tvorbou večerní pastvy pro hladovej mančaft.... :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

jinak hosi jak to tak vypada tak budu mozna na sraze bez auta pac ho asi budou lakovat zrovna :cry: navic mi to tedka stejne skube, takze se mozna dockam toho ze mezitim dojezdi, takze me to zacina docela sr.. :? :roll:
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Hanz píše:Borku, todle už není na důchod, to je na založení invalidovny... :lol: Já se ofiko hlásim ke svý lenoře, ale tu kouli možná proženu, pokud nebudu zaměstnanej tvorbou večerní pastvy pro hladovej mančaft.... :lol:
A víš proč jsme takový invalidí???Protože makáme na váš důchod..Aby vy jste se meli jako cuníci v žitě,my musíme pracovat do routrhání těla.Nemůžete se pak divit,že jsme tak zničený a na fotbal nemáme čs :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kyrglik píše:
Hanz píše:Borku, todle už není na důchod, to je na založení invalidovny... :lol: Já se ofiko hlásim ke svý lenoře, ale tu kouli možná proženu, pokud nebudu zaměstnanej tvorbou večerní pastvy pro hladovej mančaft.... :lol:
A víš proč jsme takový invalidí???Protože makáme na váš důchod..Aby vy jste se meli jako cuníci v žitě,my musíme pracovat do routrhání těla.Nemůžete se pak divit,že jsme tak zničený a na fotbal nemáme čs :shock:
Přesně,tak Kyrglíku do nich,nedej se teda se nedáme,ale pozor Hanz maká jako šroub,teda většina z nás!!! :lol: :lol: :wink:
Vo no to není ,tak o důchodech jako spíž o daních,čím víc vyděláž,tím miň máš na výplatní pásce!! :evil: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

ivan píše:
Kyrglik píše:
Hanz píše:Borku, todle už není na důchod, to je na založení invalidovny... :lol: Já se ofiko hlásim ke svý lenoře, ale tu kouli možná proženu, pokud nebudu zaměstnanej tvorbou večerní pastvy pro hladovej mančaft.... :lol:
A víš proč jsme takový invalidí???Protože makáme na váš důchod..Aby vy jste se meli jako cuníci v žitě,my musíme pracovat do routrhání těla.Nemůžete se pak divit,že jsme tak zničený a na fotbal nemáme čs :shock:
Přesně,tak Kyrglíku do nich,nedej se teda se nedáme,ale pozor Hanz maká jako šroub,teda většina z nás!!! :lol: :lol: :wink:
Vo no to není ,tak o důchodech jako spíž o daních,čím víc vyděláž,tím miň máš na výplatní pásce!! :evil: :wink:
Zase ale práce je nejhorší způsob jak přijít k penězům :cry: Chtělo by to tunelování,zlodějinu...To daně nejsou žádný :P
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Kyrglik píše:
ivan píše:
Kyrglik píše: A víš proč jsme takový invalidí???Protože makáme na váš důchod..Aby vy jste se meli jako cuníci v žitě,my musíme pracovat do routrhání těla.Nemůžete se pak divit,že jsme tak zničený a na fotbal nemáme čs :shock:
Přesně,tak Kyrglíku do nich,nedej se teda se nedáme,ale pozor Hanz maká jako šroub,teda většina z nás!!! :lol: :lol: :wink:
Vo no to není ,tak o důchodech jako spíž o daních,čím víc vyděláž,tím miň máš na výplatní pásce!! :evil: :wink:
Zase ale práce je nejhorší způsob jak přijít k penězům :cry: Chtělo by to tunelování,zlodějinu...To daně nejsou žádný :P
Tak začni, a taky nezapomeň rozdávat kámošům.....Mě to můžeš šoupnout na učet!!! :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4black:
Hele, dočasný chcípnutí tvý kárky neznamená - doufám - tvoji nenápadně avizovanou neúčast????? :twisted:

4Kyrglik:
Jouda ti naznačuje, že bys pak moh fachčit jak Jura Jánošík.... :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

4Hanz:
Mě se to nezdá jako nenápadný...Říká si o ty prachy dost okatě :shock: Dneska je holt jiná doba :cry: Já musel u babi sekat trávník,aby byly kačky a Jouda mi hned dává číslo účtu :shock:

4Jouda:
Já bych kamarádům velmi rád dal nějaké peníze....Jenže tady to můžou sledovat tajný agenti FBI,zjistí co jsem tač a na sraze budu jedině s náramkama :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Nenech se mílit Jánošik nebyl zase tak dobrej musíš to dočíst dokonce a i mezi řádky taťko. :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Kyrglik píše:4Hanz:
Mě se to nezdá jako nenápadný...Říká si o ty prachy dost okatě :shock: Dneska je holt jiná doba :cry: Já musel u babi sekat trávník,aby byly kačky a Jouda mi hned dává číslo účtu :shock:

4Jouda:
Já bych kamarádům velmi rád dal nějaké peníze....Jenže tady to můžou sledovat tajný agenti FBI,zjistí co jsem tač a na sraze budu jedině s náramkama :cry:

Neboj já taky makám a pomáhám, i na vesnici uklízím a sekám!! Já ti dal číslo účtu??? :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Jouda píše:
Kyrglik píše:4Hanz:
Mě se to nezdá jako nenápadný...Říká si o ty prachy dost okatě :shock: Dneska je holt jiná doba :cry: Já musel u babi sekat trávník,aby byly kačky a Jouda mi hned dává číslo účtu :shock:

4Jouda:
Já bych kamarádům velmi rád dal nějaké peníze....Jenže tady to můžou sledovat tajný agenti FBI,zjistí co jsem tač a na sraze budu jedině s náramkama :cry:

Neboj já taky makám a pomáhám, i na vesnici uklízím a sekám!! Já ti dal číslo účtu??? :lol: :lol: :lol:
Nedal,ale určitě si mi ho dát chtěl,viď???Vidím ti až do žaludku :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Odpovědět

Zpět na „Srazy“