klepání uvnitř palubovky i40SW

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od robertbulko »

To že to :hyu: ešte nevie poriadne urobiť, nie je dôvod na odchod toho krásneho auta z domu :wink: Aj ja by som bol seriózne naštvaný, ak by sa to vrátilo po x-tej oprave. Preto som si dohodol, že budem osobne pri druhej oprave a rozhodol som sa, že si vytlmím niektoré miesta, o ktorých si myslím že stoja za vytlmenie sám. Opravu mám nahlásenú na polovicu mája. Potom sem zavesím fotky. :wink: Prelepenie úchytov na palubovke textilnou páskou, čo aplikuje :hyu: sa mi zdá slabé riešenie. :P

Je jasné, že nie som expert, ani nechcem zhadzovať chalanov zo servisu, sú veľmi šikovný. Oni majú svoje postupy, podľa ktorých pracujú a ja ako majiteľ, ak je to v mojich silách vždy urobím viac. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Reklama
 

draslik
*
Příspěvky: 75
Registrován: 22 črc 2013, 21:54

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od draslik »

robertbulko píše:To že to :hyu: ešte nevie poriadne urobiť, nie je dôvod na odchod toho krásneho auta z domu :wink:
i40 je krásné auto, proto jsem do něj šel. Ale bohužel auto neberu jen jako věc, mám k němu trochu jiný vztah (bohužel). Do té doby dokud jsem neměl :hyu:, tak jsem měl o mnoho šťastnější život.

Kromě vybité baterie a problému s brzdami se u mé i40 objevily všechny známé závady. Teď už je čekám kdy a kde na mě vykoukne koroze!
Hyundai i40 CW, Experience Premium + Navi, 1,7 CRDi, 100kw, manuál
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od robertbulko »

Plne ťa chápem, aj ja mám k môjmu autu vzťah a chcem s ním byť dobrý kamarát. Je jasné, že od nového auta by som očakával, že mi bude robiť radosť a ak sa radosť nedostaví, pre hocijaký dôvod, je to hodne zlé.

Dám ti radu. Nečakaj na to, kedy to auto začne hrdzavieť. Ak sa rozhodneš, že si na to počkáš, určite to príde. Máš vo svojich rukách obrovskú moc, o ktorej možno ani nevieš. :wink:
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od miskinsr50 »

draslik píše:
miskinsr50 píše:
Ahoj, můžu se prosím zeptat, kde se nachází tak ochotný servis :hyu:, který ti opravoval klepání v přístrojové desce?

Mě už to opravovali 3x a závada se stále nepodařila odstranit.
ahoj
auto som mal v karireal na galvaniho ul. v BA.
zatial je palubka ticho... cas ukaze ako to je urobene a ci bude vytlmenie uchytov tex .paskou stacit. Osobne si myslim, ze az taky velky pohyb paluboky tam nie je aby ju rychlo predralo a pukanie sa vratilo..

Budem informovat....
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
fundy01
Příspěvky: 8
Registrován: 16 říj 2013, 17:42

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od fundy01 »

Skusim sa pripojit a mozem po asi 7 mesiacoch po oprave povedat ze zatial je vrzganie prec. Neviem vam ale povedat ze co konkretne mi tam dali, ale zatial je palubovka ticho!!!
Iba dodam ze auto je servisovane a aj kupovane v anglicku.. V servise ma uz nemaju radi a uz sa schovavaju ked ma tam vidia :)
Ja mam toho viac co mi uz menili a teraz idem do servisu znovu pretoze mi odislo asi lozisko vo vrtulke na kureni a je to otravny zvuk :(
Mam i40 combi styl
I40 Saloon 1.7 CRDI Style automatic r.v. 2014
I40 Tourer 1.7 CRDI Style automatic r.v. 2011
ferarri001
Příspěvky: 3
Registrován: 13 dub 2014, 14:00

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od ferarri001 »

ahojte mne zacala vrzgat palubovka po8000km.najskor to vrzgalo pred spolujazdcom a teraz mam 28000km a vrzga to aj predomnou.v hyundai samozrejme nic nevrzgalo.ale teraz mam vacsi problem.pri 17000km mi zacala miznut voda z expanzky.v hyundai to tlakovali a nic nenasli.vraj mi vymenili len espasku na dadici a ze by to malo byt v poriadku.lenze voda sa straca dalej.pracujem v zahranici a do roboty mam 9km.tu sa mi voda netrati,trati sa mi az ked idem domov.mam to odtialto 1000km.a na tych 1000km mi ubudne od max skoro po min.teraz som bol v hyundai zas a ze z korei im poslali mail ze aby mi vymenili eypansku a ze by to malo byt dobre ale keby to nepomoze tak maju zacat rozoberat motor.super ze?ja si nemyslim ze je to v expanske.nemate este niekto problemy s vodou?
Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od miskinsr50 »

Ahojte.

Od opravy mojej palubky uz ubehlo celkom dost casu a musim povedat, ze je TICHO !!!!! Cez sviatky som urobil cez 1300km a ani raz som nepocul ziadny pazvuk. Akurat som musel este lepsie podlepiť stredový piano plast. Ale palubka je v klude. :wink:
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od Dalin »

To je kouzlo značky :hyu: !!! To co je jinde naprostou samozřejmostí už z výroby, dokáže po dlouhém martyriu vyloudit u zákazníka :hyu: blažený úsměv.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8994
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od idam.i »

miskinsr50 píše:Ahojte.

Od opravy mojej palubky uz ubehlo celkom dost casu a musim povedat, ze je TICHO !!!!! Cez sviatky som urobil cez 1300km a ani raz som nepocul ziadny pazvuk. Akurat som musel este lepsie podlepiť stredový piano plast. Ale palubka je v klude. :wink:
Kde ti to robili ?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8994
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od idam.i »

Dalin píše:To je kouzlo značky :hyu: !!! To co je jinde naprostou samozřejmostí už z výroby, dokáže po dlouhém martyriu vyloudit u zákazníka :hyu: blažený úsměv.
Ach jaj,zase ti manželka nedala ,tak ideš pod....ť inde ? :?: :mrgreen:
Inak už si mi tu skoro chýbal.Viac ťa vidím na iných fórach. :shock:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od miskinsr50 »

Palubku mi opravovali v Karireal na Galvaniho ul. v BA. Tusim som tu niekde uz pisal.... Odporucam,...
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od Dalin »

Ach jaj,zase ti manželka nedala ,tak ideš pod....ť inde ? :?: :mrgreen:
Inak už si mi tu skoro chýbal.Viac ťa vidím na iných fórach. :shock:[/quote]

Neměl jsem tolik času a propo naštěstí už nejsem ženatý.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8994
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od idam.i »

A komu si potom kupoval toho srandovného UPa ? :-k
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od Dalin »

Přítelkyni, jsme na hromádce 12 let.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
xpawlas
*
Příspěvky: 76
Registrován: 04 lis 2013, 21:23

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od xpawlas »

Mám to taky za sebou. Koupil sem předváděčku...7400 najeto a při 7600 km sem uslyšel klepání, dle vašich mp3 sem hned věděl o co jde a volal do servisu, za týden sem do Auto Fischer České Budějovice autí odvezl...celková práce cca 4-5 hodin, auto náhradní zapůjčeno, palubovka čistá bez škrábanců, bez problému. Jen se po odpojení od aku muselo znovu naladit radio a nastavení vozu. Pečlivá práce (prý sem byl 4. a už mají návody od výrobce, kde všude podlepit plast, kde se dotýká s konstrukcí). Udělali komplet palubovku a zatím se jim auto nevrátilo ze znovuklepající palubovkou.
Odpovědět

Zpět na „i40“