Potahy na sedačky

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Martin Korpel »

My sme sa spolu s otcom smiali ze ci auto predame s potahmi alebo bez len je napisane na firmu a este dva roky ho treba mat... :( ale sme spokojny a teraz este viac... cize neplanujesanic predavat.Cize asi tiez ich dakedy dame dole :D ale kedy dufam ze to tak skoro nebude:D
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Reklama
 

SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od SlavoRK »

Zdravím, tuším Rudolf mal tieto poťahy a túto kombináciu farieb prvý na fóre (aj ja mám čierno - šedé). A vyzerajú po roku a pol stále stejne.
Len by ma zaujímalo- predpokladám, že ani po vypraní nie je s nimi žiaden problém, keď sa tu spomína, že idú nasadiť ešte lepšie... ?
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Rudolf »

SlavoRK píše:Zdravím, tuším Rudolf mal tieto poťahy a túto kombináciu farieb prvý na fóre (aj ja mám čierno - šedé). A vyzerajú po roku a pol stále stejne.
Len by ma zaujímalo- predpokladám, že ani po vypraní nie je s nimi žiaden problém, keď sa tu spomína, že idú nasadiť ešte lepšie... ?
Nasadit jdou lépe, protože už vím, jak na to. Jinak vyprání se na nich nijak nepodepsalo. Jsou stále jako originální sedačky.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
slabostka
*****
Příspěvky: 1733
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od slabostka »

Ja mám na getzovi poťahy od Abeny a musím povedať že je to taký low end. Látka a pod ňou molitan ktorý sa iste po pár rokoch začne droliť ale mám dotaz- majú tie od f. mad to hlúpe upínanie kovovými S sponkami ako tie od Abeny? Alebo je to bez úchytiek- len nasúkane? Je to otrasná vec keď človek dvihne piate dvere a vidí x gumičiek pospájaných S sponkami na zadnej strane sedadiel vzadu.
Getz 1.4, 04-2006
Nissan Almera Tino 2.0 cvt lpg 2002
Fiat Punto 1.2 16v cvt 2000
Toyota Auris HSD 2012
Suzuki Vitara 1.4 boostrejet 2018
Toyota RAV4 AWD hybrid 2021
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Rudolf »

slabostka píše:Ja mám na getzovi poťahy od Abeny a musím povedať že je to taký low end. Látka a pod ňou molitan ktorý sa iste po pár rokoch začne droliť ale mám dotaz- majú tie od f. mad to hlúpe upínanie kovovými S sponkami ako tie od Abeny? Alebo je to bez úchytiek- len nasúkane? Je to otrasná vec keď človek dvihne piate dvere a vidí x gumičiek pospájaných S sponkami na zadnej strane sedadiel vzadu.
Potahy jsou i ze zadní strany zadních sedadel. Tedy žádné gumičky. Naprosto profesionální.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od jarik65 »

Tak dneska objednány potahy cena 2 900+200kč za nasazení pak nahodím foto
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od SlavoRK »

slabostka píše:Ja mám na getzovi poťahy od Abeny a musím povedať že je to taký low end. Látka a pod ňou molitan ktorý sa iste po pár rokoch začne droliť ale mám dotaz- majú tie od f. mad to hlúpe upínanie kovovými S sponkami ako tie od Abeny? Alebo je to bez úchytiek- len nasúkane? Je to otrasná vec keď človek dvihne piate dvere a vidí x gumičiek pospájaných S sponkami na zadnej strane sedadiel vzadu.

Vzadu sú celistvé, akurát naspodku pod sedadlom sa spájajú tiež cez také pútka a cez S-ka, ktoré sú ale pevné a festovne urobené- žiadny strach
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

jarik65 píše: Tak dneska objednány potahy cena 2 900+200kč za nasazení pak nahodím foto
A od jaké firmy je budeš mít ?? Snad ne od Abeny ..... protože to bylo něco strašnýho ... :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od jarik65 »

Jeto přes autosalon kde sem kupoval auto a šije to pro ně na zakázku nějaká firma a už sem je viděl na vlastní oči tak vím do čeho jdu a jak je budu mít hodím foto
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

Už teďka jsem zvědavej jak budou vypadat :D já o potazích začínám uvažovat znova taky ... přece jen pejsek, už na zadních sedadlech odvedl svou práci a začínaji lehce měnit barvu .. :? ale já koupim potahy od MADU, už jsem je taky viděl na vlastní oči a jsou prostě špičkový ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od SlavoRK »

Vilda píše:Už teďka jsem zvědavej jak budou vypadat :D já o potazích začínám uvažovat znova taky ... přece jen pejsek, už na zadních sedadlech odvedl svou práci a začínaji lehce měnit barvu .. :? ale já koupim potahy od MADU, už jsem je taky viděl na vlastní oči a jsou prostě špičkový ..

No ja možem posúdiť iba "posobenie" kocúra na zadných sedadlách a poťahy od Madu to ustáli, aj vpredu niesú nejaké jeté, proste po 2 rokoch stále rovnaké..
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

Dneska jsem si objednal potahy od Madu - Bambo Antracit ... ráno jsem se snažil vyčistit zadní sedadlo od jezevčíka a moc mi to nešlo :? tak jsem chytil nerva a poslal mejla do Madu. Příští týden mi přijde balíček se vzorky látek a po nandání potahů nahodím foto :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Gandalf »

Vilda: Pozor na to, takovýhle "nervy" můžou být nebezpečný, jednak pro zdraví, jednak pro peněženku... :mrgreen:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

Gandalf : No jo, bude to drahý, jenže skoro hodinu jsem šůroval sedák nějakou specielní pěnou a po uschnutí jsem ji vyluxoval, ale tak 70% špíny s mýho čtyřnohýho čmoudíka tam zůstalo ](*,) ale čemu se divim, když sedadla jsou skoro bílý ... tak jsem si vybral potahy a rovnou černý s bílým obšitím a logem Hyundaie na opěradlech ... odlehčí mi to konto asi o 4 500 kč ... :cry:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Martun »

Vilda
Čoveče viděl jsem od Madu potahy a naprosto bomba! Doktor si je bude dávat do Californie. Přijede dokonce obchodní zástupce s látkama. Respektive kůžema.. Což by nebylo špatný mít v kůži Ácu :wink: takže jsem řekl že pak chci být u toho a taky s ním hodit řeč... Nejsem sice na 100% rozhodnutej ale dost otom uvažuju. Jen ty peníze :roll:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“