kožený volant

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Smajloch
*
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009, 00:47

Re: kožený volant

Příspěvek od Smajloch »

Teda pánové to je dobrá prasečina ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Když už si tam chete dat kuži tak aspon jdu cestou profi práce.
http://www.bmwklub.cz/modules.php?name= ... ic&t=77814
http://e39maniac.rajce.idnes.cz/Individ ... u_volantu/
Tento pán umí a je spolehlivej.Cena je taky luxusní.
Když vás to stojí kolem 600kč+ pošta, plus jak pišete cca 3 hodiny práce, á300 tak jste na částce daleko vyšší
Tyhle samo domo doplnky :roll: :roll: :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: kožený volant

Příspěvek od Hardcam »

Nechapu, s cim mas problem. Kluci mj. obsivali volant i z toho duvodu, ze puvodni venec je pomerne slaby, Cardomain by si nauctoval dalsich 190Kc za zesileni, volant mu taky musis za dalsi penize poslat, takze platit postovny a 14 dni cekat, nez to udela a byt bez auta, coz pro vetsinu bude ten nejvetsi zadrhel. Jelikoz on Ti muze nabidnout volant leda tak na Octavku nebo Golfa. Myslim, ze to je nekolik dost padnych argumentu, proc si to udelat svepomoci za par desitek minut sam doma.
O Cardomainovi nekteri kluci urcite vedi, protoze tu mel inzerat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: kožený volant

Příspěvek od Vilda »

Smajloch : My jsme aspoň měli odvahu se do něčeho pustit, ale tu ty nemáš, co ?? :roll:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Smajloch
*
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009, 00:47

Re: kožený volant

Příspěvek od Smajloch »

Ne já měl volant kožený v sérii.
Nepotřebuji něco "dodělávat "
Neberte to jako kritiku, ale tohle není odvaha, tohle je bastl jak má být. U cardo si můžete vybrat odstín tak aby vám pasoval k interiéru, možná je to detail, ale když čtu co se tu řeší za méně podstatné věci, tak si myslím že by Vám to za ty peníze stálo.
Až se mi kůže prodře, budu zákazníkem výše uvedeného kontaktu.
A jestli budu bez auta 14 dní??? Kdo z vás tady má jenom jedno auto? Vezmu si druhé nebo dodávku, to přežiji.
Práci už jsem měl v ruce a můžu jenom doporučit, kvalita za supr cenovku.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: kožený volant

Příspěvek od Hardcam »

Myslis si, ze vsichni maji v zaloze jeste dalsi dve auta? Sam bych nemel cim jezdit a mam na sebe 3 auta, jenze furt s nimi nekdo jezdi. 14 dni bez auta by pro me bylo maximalni omezeni a nejpadnejsi duvod, proc nevyuzit jeho sluzby. Priznavam, uvazoval jsem o jeho sluzbach, kdyz jsem mel predchozi auto. Ale 14 dni cekat nemuzu. Ja mu to nebudu posilat, aby si k tomu za tyden sedl, par hodin si obsival a nekdy zaslal nazpet, proste nemuzu. Chapu, ze toho ma dost a ta casove rezerva je pro tyto ucely.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: kožený volant

Příspěvek od adam221 »

Bolo by to rentabilne, ak by si ku nemu prisiel, zmontoval by ti volant, a povedal, pridi o 3 hodinky, tu mas mesto, restiky atd... a budes to mat hotove :)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: kožený volant

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak za 1250 Kč mám 2 potahy a mně osobně to trvalo cca 1 hodinu (když nepočítám namočení potahu do vody)
A 14 dnů bez auta si nedovedu představit...sice máme taky doma 3, ale každý používáme své denně do práce.
Co se týče vzhledu, tak mi to nevadí, že to není origo...origo jsem to viděl na srazu v Telči, kde to měl udělané myslím dav a ten mi říkal, že to má už taky z výroby. Měl jsi hold štěstí na tu Skandinávskou zásilku accentů (protože jinak se to do accentů snad nedávalo).
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: kožený volant

Příspěvek od Vilda »

Taky s tímhle potahem nemám problém, určitě vypadá líp, než nějaká koženková imitace " alá tuning " z hypermarketu .. :? Tatik nedávno Accenta řídil a volant si pochvaloval jak pěkně padne do ruky. Mě osobně vyhovuje a jestli se někomu nelíbí, je mi úplně jedno .. :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: kožený volant

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak nějak... :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený volant

Příspěvek od JoKo »

neprispieval som do tejto temy, pretoze sa mi to nepaci a musim suhlasit so Smajlochom. podla mna to vyzera hrozne. absolutne to nesedi na ten volant... :(
tiez by som chcel volant v kozi, ale musi to aj nejako vyzerat. a jedine co sa mi pacilo, tak bol original volant v kozi, ale kedze ho nemam, tak sa do toho ani nepustam...

Obrázek
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený volant

Příspěvek od Mexican »

mne sa tie obsitia co tu daval Smajloch pacia.. ALE..1250 sa mi proste zda moc, auto nemam na to aby som ho cicikal a maznal sa s nim. Auto mam na jazdenie. A za 650 Kc co je rozdiel oproti tomu Maria Cavallo mozem radzej zensku zavolat na solidnu veceru. na Vrutkach je (resp urcite bolo) calunictvo kde obsivali volanty za 1500 kc, bez toho ze to bolo treba dat dolu, na pockanie. Zdalo sa mi to vela penazi a kedze ma Accent v originale volant ala plastovy autobus, riesil som to takto. Obsitie mi trvalo do jednej hodiny, pekne za sprievodu mojich oblubenych kapiel z autoradia pocas vikendu. Takze relax. Ak to niekto chce skusit, preco nie. Ja volant dole davat nebudem (riskovat ze dostanem do drzky airbagom ani nespominam), 14 dni bez auta je pre mna problem. Takze rozhodlo Cavallo :-) za 530kc osobne v Brne (DM autodoplnky)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: kožený volant

Příspěvek od Martun »

Pánové koukám jak blázen jaká se tady strhla přestřelka :roll: :) Smajloch zbytečně negativně hodnotil vaše výtvory.. Je to každýho věc jak si to udělá.. Taky jsem otom přemýšlel, docela dost dlouho a vážně..
Nakonec jsem využil inzerátu Cardomaina a volant poslal. Teď je někde na cestě zpět, sám jsem zvědavej. Pak dám fotky! Jinak auto jsem normálně používal, volant jsem si sehnal náhradní! :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Smajloch
*
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009, 00:47

Re: kožený volant

Příspěvek od Smajloch »

Omyl, nikde jsem nehodnotil práci, hodnotil jsem vzhled a ten je děsivej.
Tluče se to s interierem takřka všech aut, pouze u jediného, by se to dalo tak nějak zkousnout.
Ty budeš na tom nejlépe, aspon myslím.
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: kožený volant

Příspěvek od xwing »

Smajloch píše:Omyl, nikde jsem nehodnotil práci, hodnotil jsem vzhled a ten je děsivej.
Tluče se to s interierem takřka všech aut, pouze u jediného, by se to dalo tak nějak zkousnout.
Ty budeš na tom nejlépe, aspon myslím.
Inak je rozdiel ako to vyzerá na fotkách a ako v skutočnosti. Na niektorých fotkách to vyzerá ako päsť na oko, ale to je nasvietením, v skutočnosti to nevyzerá zle, teda aspoň mne na Accente po facelifte so šedým interiérom to farebne pekne ladí, farba je identická s farbou volantu. A hrubší volant sa veľmi dobre drží, späť k tomu tenšiemu by som nešiel.
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: kožený volant

Příspěvek od PabloPicaso »

No já má šedý MC v šedém interiéru a nijak mi to celkový dojem neruší, chápu že kožený volat od čalouníka je jako originál, ale pro mě je MC dostatečné..... uspokojení cena/materiál/pocit v ruce :idea: ............. rozhodně lepší než nic :D/ :mrgreen: :lol: :hyu: 8)

Rozhodně jsem tím nezkazil vzhled interiéru :hyu: :)
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“