čistení klímy,spotřeba u Lantry

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Dastin

Příspěvek od Dastin »

tak mě tam nacpali 47.1 litrovou nádrž tak ten dojezd je o dost větší. vejde tam 39 litříků a najezdím na to tak 440-460km. V létě počítám o něco víc tak se uvidí.A kdybych spal v kufru tak bych se ještě musel omotat kolem rezervi, protože mám toroidku. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Rezerva je pohodovy polstarek :D
Lukasking
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 pro 2005, 20:47
Bydliště: Tábor

Příspěvek od Lukasking »

To jsem měl na mysli, 40 litrů plynu. Taky mám toroidku. Chtěl jsem se zeptat, kolik si dal za přestavbu? Ja mám plyn už 8mým rokem a ted v zimě už to membrány v reduktoru nejak těžce rozcházej. Teda než se ohřejou, pak je všechno OK. Tak přemýšlím o kompletní generálce plynu. Měla by po tom klesnouz i spotřeba.
Hyundai Lantra combi, r. 98 1.6 16V LPG
Snoopy®
Příspěvky: 2
Registrován: 03 dub 2006, 20:12

Příspěvek od Snoopy® »

Chtěl jsem dle návodu vyčistit klimatizaci, avšak prolezl jsem celý auto a hadičku co visí dolů a není nikam připojena já prostě nemám. Můžete mi někdo upřesnit, odkud ta hadička vede. Mám Lantru kombi 1.6 16V RV 1998. Předem děkuji.
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Lukasking píše:To jsem měl na mysli, 40 litrů plynu. Taky mám toroidku. Chtěl jsem se zeptat, kolik si dal za přestavbu? Ja mám plyn už 8mým rokem a ted v zimě už to membrány v reduktoru nejak těžce rozcházej. Teda než se ohřejou, pak je všechno OK. Tak přemýšlím o kompletní generálce plynu. Měla by po tom klesnouz i spotřeba.
No jelikož mám sekvenční vstřikování tak ta přestavba byla dražší a to 32500kč a vyjel jsem celou nádrž a po natankování 42 litrů jsem najel kombispotřebou 545 km tak to je spotřeba 7.7 na sto tak to docela jde. myslím si že když to ještě přišlápnu tak to bude tak kolem 8-8.2 litru a to jezdíme převážně ve dvou. :D
______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Homer
Příspěvky: 8
Registrován: 05 dub 2006, 17:32
Bydliště: Jirkov

Příspěvek od Homer »

Chlapci co mám udělat, moje Lantra wagon 1,6 16V r.v. 10/99 mi žere jako protržená. Jezdím tak napůl město, a bere mi 10 l/100 je to normální. Když tady u vás čtu spotřebu 7 - 8 jak to děláte? Otáčky držím mezi 2 - 3 tisícema a žere a žere. Kolik by stála přestavba na plyn? Díky za rady. ahoj
Lantra Combi, 1,6 16V,GLS, r.v. 10/1999, zelená metalíza
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Homer píše:Chlapci co mám udělat, moje Lantra wagon 1,6 16V r.v. 10/99 mi žere jako protržená. Jezdím tak napůl město, a bere mi 10 l/100 je to normální. Když tady u vás čtu spotřebu 7 - 8 jak to děláte? Otáčky držím mezi 2 - 3 tisícema a žere a žere. Kolik by stála přestavba na plyn? Díky za rady. ahoj
U Hyundaiů se na spotřebě dosti podepisuje stav vývukových svodů. U většiny takovýchto žroutů je příčinou prasklina na svodech. Stačí nechat zavařit, ale pouze někde kde to umí pořádně jelikož pokud to trošku odfláknou tak to zas praskne.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Tak to ja jezdim 80% po městě za 9,8L občas za znamejma do Jaroměře.Jsem zvědavej jak to bude až pojedu dal.Snad se dostanu na těch 7,5L :)
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

Cau, no to ja mam po meste taky vysokou spotrebu, aspon bych rekl ze je vysoka, odhadem okolo tech 10l/100km.Ale kdyz jsem jel pred 14ti dny na Slovensko, tak jsem pri ceste zpet natankoval v Popradu 25l a dojel jsem s tim az domu a jeste chvili jsem jezdil po meste.Do Pardubic je to asi 450km kazdy si spocita jakou jsem mel spotrebu...
Kazdopadne je to hodne zravej motor po meste...Skouknu jeste ty rozvody ale myslim ze budou v poradku...
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

Lantru mám jen chvilku a musím uznat že ta 1.8 si veme svoje.Myslim si ale,že velkou zásluhu nese "těžká noha".Měl sem dříve v autě ekonoměr a hodně sem se divil jak můžu ovlivňovat spotřebu.Učil sem se podle něho znovu jezdit a jedním okem ho furt pozoroval.Mnohokrát sem si všiml že po sešlápnutí plynu třeba jen minimálně navíc,vyletěla spotřeba ale efekt žádnej.Teď už žádného hlídače nemám,cejtim se svobodně a jezdim jako čuně.Kolik ta mrcha žere radši nepočítám :roll:
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“