Tak jsem dneska objednal...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od dav »

Vilda píše:
cert píše:Ahoj, jsem tu nový. Dneska jsme byli s rodinkou objednat naše první nové autíčko (doposud jsme měli ojetiny a jedno starší poděděný) - Accenta 1,6 Elegance. Doufám, že jsem si nějak nenaběhl a vybral v cenové hladině do 300 tis. to nejlepší...
Díky.
Vítej v klubu New Accenta a toliko jsi si objednal 1.6, tak vítej i v klubu čekatelů na ní :D Jsem totiž rekordmanem ( aspoň v něčem ) v čekání na tajemnou 1.6, a čekám na ni, kvůli bočním abg. sedmý měsíc !!!! A pořád ji nemám doma :? Upřímně Ti přeju, aby Tě tohle nepotkalo a dočkal si se auta v rozumném termínu a rozšířil tak řady 1.6 kařů. Tak ať Ti dorazí co nejdřív :wink: Ahoj Vilda.

Jo vítej a z čekání si nic nedělej od objednávky 20.2.2008 - do převzetí 10.9.2008 Dav :lol:
Byl - Accent 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

Dneska jsem se schválně zašel k prodejci poptat, jestli je ten termín (co mi slíbili 19.10.) reálný. Po tom, co jste tu psali jsem chytil docela hrachy aby to fakt klaplo, mám totiž na své současné auto kupce a ten už by si ho nejraději odvezl...
Prodejce mi tvrdil, že jak to je auto, které se nezadává do výroby, tak s tím není problém - tak jsem na to zvědav...
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

cert píše:Dneska jsem se schválně zašel k prodejci poptat, jestli je ten termín (co mi slíbili 19.10.) reálný. Po tom, co jste tu psali jsem chytil docela hrachy aby to fakt klaplo, mám totiž na své současné auto kupce a ten už by si ho nejraději odvezl...
Prodejce mi tvrdil, že jak to je auto, které se nezadává do výroby, tak s tím není problém - tak jsem na to zvědav...
Taky bych se nebál :wink: já jsem měl v podstatě auto na zakázku a hned při podpisu smlouvy mi sdělili, že to bude trvat půl roku. Jen mě trochu po půl roce rozhodili, ty tahanice o týdny :? tak nějak si říkáš, že šest měsíců je dost dlouhá doba na to, aby termín dodrželi, ale .....znáš to. Prostě jsou věci, který neovlivníš a hlavně si pořád připadáš jako žebrák, kterej jen obtěžuje .......
................................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
morusaj
*
Příspěvky: 19
Registrován: 05 bře 2009, 08:35

Čakanie na Accent CRDI

Příspěvek od morusaj »

... 3 týždne sú už fuč, starý Accent je zošrotovaný a nový nikde :(
Keď som ho objednával bol vraj na sklade v Prahe, ale teraz sa mi zdá akoby ma predajca zavádzal.
Sľúbil, že za dva týždne príde - mal by byť už v Blave, ale to nie je vôbec isté.
Neviete náhodou do akého skladu na slovensko tie autá prídu?

Keby som bol počkal 1 deň a nezaplatil zálohu už som mohol mať autíčko u iného(ých) predajcov - tí mali priamo v predajni to čo som chel :)
Uživatelský avatar
marcer
*
Příspěvky: 91
Registrován: 30 říj 2008, 18:45
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakanie na Accent CRDI

Příspěvek od marcer »

Já jsem čekal měsíc a půl než přišel do Prahy, ale to šl přímo od vyrobce.
Hyundai Accent 2007, 1.4 16V DOHC, Celadon blue - Přenecháno mamce => nabouráno
Peugeot 407, 3.0 V6 155kW, Bílé zlato - Prodáno
Renault Megane III 2010, 1.6 16V, Červená
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Čakanie na Accent CRDI

Příspěvek od adam221 »

morusaj píše:... 3 týždne sú už fuč, starý Accent je zošrotovaný a nový nikde :(
Keď som ho objednával bol vraj na sklade v Prahe, ale teraz sa mi zdá akoby ma predajca zavádzal.
Sľúbil, že za dva týždne príde - mal by byť už v Blave, ale to nie je vôbec isté.
Neviete náhodou do akého skladu na slovensko tie autá prídu?

Keby som bol počkal 1 deň a nezaplatil zálohu už som mohol mať autíčko u iného(ých) predajcov - tí mali priamo v predajni to čo som chel :)
Kde si objednaval? V akej predajni si mal na neho zalusk? Kamoska akurat kupila jedneho priamo s predajne :)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
morusaj
*
Příspěvky: 19
Registrován: 05 bře 2009, 08:35

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od morusaj »

Moje čakanie sa pravdepodobne v utorok 7.4. skončí. Mám sľúbené, že si ho konečne môžem vtedy prevziať. Dnes 3.4 je už vraj na slovensku .
Objednával som ho v R. Sobote (Autocenter) farba 5S (strieborná met.)

PS: Ľudkovia čo si autá objednávali minulý týždeň ich dostanú až možno o 4 mesiace :-)
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od jurmich »

ja som svoj objednaval v piatok 20.03.2009 v Michalovciach. najprv mi vravel predavac ze caka sa 3 - 4 mesiace a potom mi po zadani objednavky povedal ze mu vyhodilo ze auto je vo vyrobe. cize nezavazne ma potom isiel potesit ze mozno koniec aprila a zaciatok maja, ale to je nezavazne podotkol. ja len duuuuuuuuuuuuuuuuufam.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

uz mi to nedalo a bol som sa opytat predajcu ako to vizera s mojim autickom.. odpoved ma dost zarazila, vraj nevie kedy pride moje auticko, lebo zevraj vo fabrike v turecku sa strajkuje takze nepride ka nam vela accentov.. vraj na SK ma dorazit varka asi 150 accentov, co dost malo vzhladom na objednane mnozstvo pri srotovnom.. tak dufam, ze sa mi ujde z tejto varky... predajca bol z toho tiez znechuteny... poculi ste niekto o tom?
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od zelokvet »

mne predajca dal termin marec, april. Objednaval som zaciatkom marca. predajca mi nevie vobec nic povedat, len to ze objednana bezova bude cierna, lebo bezova sa uplne rusi. podla mna budem rad, ked mi ho daju v juni. volal som aj na centralu a hovorili ze jun, jul. keby som to vedel skor ze to maju tak zariadene objednam si hoc aj citroen C3, ale uz by som sa na nom vozil a nie sa vozil na autobusoch ako dieta. a strajk trva ako dlho, mesiac? blbost !!! a este mi povedali, ze vyroba aut sa posuva o mesiac, ale nechapem ako sa to mna ma tykat, ked som objednal na zac. marca... proste smola ako hrom...
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od Hardcam »

S C3kou bys to opravdu vyhral...jsou tu clenove, kteri cekaji/cekali i dele.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od zelokvet »

kolko niekto cakal a odkedy niektori clenovia cakaju? a k tomu strajku, na nete som nic nenasiel iba clanok z roku 2007, ze sa tam strajkuje... a viem ze C3 neni vyhra, ale aspon by bola...
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od Hardcam »

Uz jsem to tu nekde psal, staci se pri tankovani do C3 oprit o kastli a udelas do ni diru. Navic designove uz trosku stare auto, to by nebyl dobry kompromis....nemluvim konkretne o Accentovi, ale i o jinych modelech, na ktere se ceka...hlavne o modely z Koree.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JoKo »

zelokvet píše:kolko niekto cakal a odkedy niektori clenovia cakaju? a k tomu strajku, na nete som nic nenasiel iba clanok z roku 2007, ze sa tam strajkuje... a viem ze C3 neni vyhra, ale aspon by bola...
myslis ten citroen, co predajca hovoril, ze maju vsetko vypredane a najskor v lete dodaju auto?
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od jurmich »

ja som volal v pondelok predajcovi co je s mojim autom. povedal mi ze je na ceste zo slovinska do bratislavy, ze do troch tyzdnov by som ho mohol mat. tak duuuuuuuuuufam ze ma nevodia za nos.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“