Spolupráce iPOD a i30

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od tatchwud »

Jak se říká - máš recht.Fleschka maká a hrne mp3 jednu za druhou a já jezdím a užívám si,tak "vocode". :lol:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Reklama
 

petan von hyundai
*
Příspěvky: 26
Registrován: 02 říj 2008, 18:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od petan von hyundai »

pánové ,majitélé i30,můžete mi odpovědět jak funguje USB kabel připojený do zdířek ve voze a na druhém konci bude připojen mobilní telefon který má fce usb .Bude zobrazovat adresář kontaktů(seznam tel.čísel) pokud ano tak jak. a bude dobíjen mobilní telefon na delší cestě
Uživatelský avatar
rexgremlin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 15 říj 2008, 20:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od rexgremlin »

tatchwud / vlado1979: Funkci "makani a hrnuti jedne mp3 za druhou" nepovazuju za uspokojivou:) Navic iPod taky jede mp3 -skladby nijak jinak nekoduje.

Duvody proc poridit iPod a iPod kabel (6k +1k CZK): iPod narozdil od flash klicenky uchova stovky GB dat (cili veskerou hudbu co mam, nemusim ji pak mit na 50ti ruznych mistech, pocitacich, ci mediich obecne), kdyz vyjdu z auta, vyndam iPod a jedu dal do sluchatek za pochodu(tohle s klicenkou tezko udelate...), iPod umoznuje vytvareni playlistu bez nutnosti nejakeho rozkopirovavani do adresaru, dovoluje ohodnocovat muziku na zaklade vaseho vstupu ci cetnosti prehravani, ze ktere pak sklada "Best Of" kompilace, idealni prave do auta, zobrazuje obrazky alb, co je minimalne hezoučké:)), vybere a prehraje hudbu stejneho nebo podobneho žánru, umi prevadet do sve pameti hudbu z orig. DVD/CD medii bez nutnosti placku grabovat, upravovat a encodovat do mp3 s pouzitim slozitych programu ....a hlavne - vypada proste pekne:-))

Kabel iPod od Hyundai (zde jsem se mimochodem dozvedel, ze se toto dodava standardne k autu, cili jsem byl AUTO HUKRem ojebán...) autu umozni vsechny tyto funkce umet, na ovladani volantu ci na palubni desce si sami nastavujete zda chcete hrat vsechny pisnicky METAL ci vsechny alba od Mozarta... ma to proste uroven o jake se mi s USB klicenkou nemuze ani zdat. ...a navic - na autu se zobrazi krasne logo od APPLE a na iPodu se zobrazi krasne logo HYUNDAI - NO NEKUPTE TO!!!!!:-))

Pozn. na zaver: Hyundai tento kabel dava k auto prave proto, ze je to jejich velka avizovana frajerina - vazeni, mame auto, ke kteremu pripojite iPod! Tohle mi uz samozrejme pripada smesne, nedavno jsem nekde videl nabidku lednicky a televizoru, ke kterym jde iPod pripojovat. U lednicky jde o stahovani nakupniho listku na zaklade doplnovani a sledovani potravin, u TV pak o moznost prohlizet si fotky v iPodu rovnou na velke obrazovce...
Mazda 6 Sport Combi CD140 2.0D TE PLUS, Indigo Blue, 04/2008
Uživatelský avatar
rexgremlin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 15 říj 2008, 20:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od rexgremlin »

petan von hyundai píše:pánové ,majitélé i30,můžete mi odpovědět jak funguje USB kabel připojený do zdířek ve voze a na druhém konci bude připojen mobilní telefon který má fce usb .Bude zobrazovat adresář kontaktů(seznam tel.čísel) pokud ano tak jak. a bude dobíjen mobilní telefon na delší cestě
Zkousel jsem s par telefony - Nokia 2630 a SE K800i. V obou pripadech jsem pouzil standardni USB datovy kabel ktery byl v baleni s mobilem. Adresar s kontakty se nezobrazil nikdy (ani bych to neocekaval), jen byly autem vzdy prohledany adresare v pameti telefonu, pripadne na jeho pamet.karte a nabidnuty k prehrani nalezene mp3 soubory. Nektere mobily bohuzel neumoznuji prehravat jine soubory nez ty z adresare VYZVANENI/RING TONES, kterezto jsou vyrobcem v mobilu standardne vytvoreny!
Mazda 6 Sport Combi CD140 2.0D TE PLUS, Indigo Blue, 04/2008
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od matysekul »

Kabel iPod od Hyundai (zde jsem se mimochodem dozvedel, ze se toto dodava standardne k autu, cili jsem byl AUTO HUKRem ojebán...)
Já mám takový pocit,že nebyl.Dodává se k určitému stupni výbavy a comfort to není.Mám dojem že jen pro verzi premium.

EDIT:Na slovensku se teď dodává v akční verzi exclusive+.A mám pocit ,že u nás to byla vždy příplatková výbava.

EDIT:Omlouvám se,mám v tom hokej.Ta akce je pro Cee´d a jmenuje se extra a extra+.Už to nebudu pít ani ředěný :oops:
Naposledy upravil(a) matysekul dne 07 lis 2008, 21:27, celkem upraveno 1 x.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od zello »

matysekul píše:
Kabel iPod od Hyundai (zde jsem se mimochodem dozvedel, ze se toto dodava standardne k autu, cili jsem byl AUTO HUKRem ojebán...)
Já mám takový pocit,že nebyl.Dodává se k určitému stupni výbavy a comfort to není.Mám dojem že jen pro verzi premium.

EDIT:Na slovensku se teď dodává v akční verzi exclusive+.A mám pocit ,že u nás to byla vždy příplatková výbava.

Mam vybavu style a tiez som ziadny kabel na iPOD nedostal. Takze to cele bude daka haluz.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od tatchwud »

Tak něco málo o ipodu a i30 na youtube :

http://www.youtube.com/watch?v=z9Kwmmp0 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Hty_7vvJ ... re=related

No nevím,no.Že bych kvůli playlistům musel kupovat ipod za 7tis. s kabelem......Udělám si soubory dle své potřeby,dám na flashku a jedu. Fotky a loga za jízdy nemusím a v mobilu při chůzi (pokud někam jdu) je místa na mptrosky taky dost. A odepisovat po ipodu nákup a zásoby v ledničce ..... :roll: Svět je plný bláznů a my jsme v něm pimprlovým divadlem. :shock: Ale jinak, když ho někdo má,ať si užívá. :P
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
jirkaho
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 pro 2008, 12:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od jirkaho »

nechapu, proc dnes nedavaji do prehravacu, kdyz to umi pracovat s MP3, i cteni DVD medii. takto bych si vypalil jedno DVD za pul roku nebo DVD RW a byl by klid. pochybuju, ze by vyrobni naklady byly vyssi. Na CD se toho moc nevejde v slusne kvalite... a v i30 je hodne slusne audio. Ale diky bohu za to USB. Je to super. jinak CD v i30 umi i CD Text, takze kdo si pali audio Cd si muze pojmenovavat jednotlive stopy/album
i30 Made in CZ 1,4 CVVT
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od tatchwud »

jirkaho píše:nechapu, proc dnes nedavaji do prehravacu, kdyz to umi pracovat s MP3, i cteni DVD medii. takto bych si vypalil jedno DVD za pul roku nebo DVD RW a byl by klid. pochybuju, ze by vyrobni naklady byly vyssi. Na CD se toho moc nevejde v slusne kvalite... a v i30 je hodne slusne audio. Ale diky bohu za to USB. Je to super. jinak CD v i30 umi i CD Text, takze kdo si pali audio Cd si muze pojmenovavat jednotlive stopy/album
Myslím,že je plně postačující USB 4G nebo 8 GB. Ono kdyby tam bylo čtení DVD,potom by si mnohý posteskl,proč tam není sklápěcí obrazovka ve stropě atd.Ale to jsme už u jiné třídy.... :lol:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od kowalski1410 »

for tatchwud;
nelze s tebou nesouhlasit :lol:
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Uživatelský avatar
ipreferqwerty
*
Příspěvky: 27
Registrován: 16 bře 2009, 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od ipreferqwerty »

Tak jsem s nadsenim zkousel meho iPoda (120G, 6th generation) a nejspis tten firmware uvnitr toho prehravace v aute nepodporuje tu moji nejnovejsi verzi :/ Nactou se jenom ty slozky kde jsou mp3 ruzne pohazene... proste ten jejich hashovaci system. Na starsich iPodech vam to funguje?
Hyundai i30 CZ, Comfort 1.4 CVVT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od matysekul »

A máš originál kabel.Někde na začátku vlákna někdo psal,že mu to taky moc nespolupracuje.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
ipreferqwerty
*
Příspěvky: 27
Registrován: 16 bře 2009, 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od ipreferqwerty »

No to by me zajimalo v cem se ten orig. kabel lisi.... maximalne v jinem zapojeni dratu a to se mi zda nepravdepodobne. Pouzil jsem orig kabel co byl u iPodu....
Hyundai i30 CZ, Comfort 1.4 CVVT
Uživatelský avatar
ipreferqwerty
*
Příspěvky: 27
Registrován: 16 bře 2009, 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od ipreferqwerty »

Jo takze se to lisi hodne.... .prolezl jsem internet a podle toho co jsem zjistil na to vazne musi byt specialni kabel. OVSEM - podle katalogu prislusenstvi ten kabel ma byt obsazen ve vybave comfort coz mam, ale zadny kabel jsem nedostal! Dostal ho nekdo?? Stoji jinak 2.000kc a kdyz na strankach maji ze je zahrnut tak proc ho nemam :|
Hyundai i30 CZ, Comfort 1.4 CVVT
Uživatelský avatar
ipreferqwerty
*
Příspěvky: 27
Registrován: 16 bře 2009, 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Spolupráce iPOD a i30

Příspěvek od ipreferqwerty »

Tak jsem to asi spatne pochopil... dival jsem se nejspis na katalog doplnkove vybavy #-o - http://www.hyundai.cz/prodej-sluzby/pri ... .php?id=18

Kazdopadne dostal ho nekdo?
Hyundai i30 CZ, Comfort 1.4 CVVT
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“