Zdravím všechny majitele scoupé

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

Tak jeste ze jsem ten autobazar trefil :D
Jinak kam ma zajet clovek, co se potrebuje vyblbnout a zkusit co to auto dokaze, tady na severu cech? Vim jenom o Mimoni, ale ta je kousek dale....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

vyblbnout? :-) tak prijed do boru a ukazu ti. hele a nebo nechces se zejtra stavit na pokec - budeme v liberci slavit silvestr :) budu tam ja, a romcis tady z klubu - ten jeste porad scoupe ma. ted si tak rikam - konecne nekdo novy se scoupacem a jeste navic v turbu.

akorat takovy rejpnuti - to logo hyundaie na ty haubne je tam dost okaty.... :lol: :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

A kde v lbc slavite? =)
v hospode nebo doma se sudem (dvema? :D) ?
Mozna bych se mohl otocit :D

A tak aspon vsichni vedej ze to je Hyundai ne? :D
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

mam tam byt. takze slavime doma. ted jsem u rodicu - takze jsem ted taky doma - jinak bych se stavil ja treba :)

myslim, ze to poznaj vsici co je to za auto protoze:

moje pritelkyne na scoupe nezapomene urcite protoze bych na nej nejdriv musel zapomenout ja, pak tam bude romcis s pritelkyni - ty s nim jezdi taky. pak tam bude kamarad, ktery scoupe mel taky, protoze se mu libilo moje tak si taky jedno koupil, ale uz ho prodal. no a pak tam bude dalsi kamarad, se kterym se vidame vsichni ostatni porad a my tri co jsme scoupe meli (mame) tak jsme ho v nejakem scoupe vozili - nehrozi ze by nevedel heh. proste spravna spolecnost :mrgreen: navic mam jedno male cerne na skrini vystavene - to kdyby nekdo zapomnel :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

To mas blizko do mesta noo :D

Joo joo, vybrana scoupe spolecnost.... =) No a doufam ze nemas predsudky vuci lidem mladsim nez ty a jejich ridicskych schopnostech =))
A ted jak si vybavuju, tak sem tam parkrat videl dole u MyCafe stat tmavy coupecko, tak uz vim kdo ho vlastni :D
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

jak vis, ze jsem starsi? :mrgreen:

predsudky nedelam, to bych si nekoupil hyundaie :-) akorat nesnasim kdyz nekdo machruje, nehlede na to, jestli ma a nebo nema kridla :lol:

u MyCafe jsem coupecko nevidel jeste - takze ja to nebyl :-) ja ho parkuju schovany, v jednom vjezdu zezadu. na takovy fregventovany ulici bych ho bez dozoru nenechaval. to kdybys chodil do nekuracky restaurace u zamecku - je to kdyz jdes za Limas - uzeniny dozadu, tak bys ho neminul. zitra tam budeme, ale lantrojem. :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

Podle tvého ctěného profilu :D

Aha, tak to byl asi nekdo jinej no =)
No nevim jestli bych zejtra prijel autem, nevim jak bych rano potom dojel domu :D
jinak machrovat budu, az budu vlastnit svoje vysneny auto, coz je -ted vsichni zaprisahly hyundajaci zavrit oci- Mustang :P bud ten novej, nebo 1967, ale toho asi nesezenu uz noo :D
do ty doby machrovani nehrozi ... =)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

-JxD- píše:Podle tvého ctěného profilu :D

Aha, tak to byl asi nekdo jinej no =)
No nevim jestli bych zejtra prijel autem, nevim jak bych rano potom dojel domu :D
jinak machrovat budu, az budu vlastnit svoje vysneny auto, coz je -ted vsichni zaprisahly hyundajaci zavrit oci- Mustang :P bud ten novej, nebo 1967, ale toho asi nesezenu uz noo :D
do ty doby machrovani nehrozi ... =)
aha tam je napsanej vek to je dobry na to jsem zapomnel :-)

joo po mustangu jsem taky touzil nekdy v 18ti.. strasne moc, uz me to ale nejak pustilo :) kdyz veteranka, tak uz daleko min koukam na takovy klasicky "ikony" a nasel jsem si svoje :) treba takovy ford capri, to jsem taky vzdycky desne chtel. ale ted uz mi to zase tak nic moc nerika. takovy stary datsun by byl super, stare maserati treba biturbo :-) nebo jsem videl desne starou preludku asi z roku 1978. taky krasavice - vubec nevypada jako ty novejsi. nebo hyundai pony z roku 1974 by byl taky fajne - hlavne supervzacnej :) mohl bych pokracovat dal, je toho hromada peknyho, treba stary Saab - jednu z prvnich 900 s turbem a vstrikovanim vody, nebo De lorean DMC 12..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

Joo, deloraine to je taky klasika :D zpatky do budoucnosti =)
Mě se libi i takovy klasicky ameriky, Charger, Camaro, Barracuda, atd atd, nebo treba peknej extrem by byl:
http://i11.ebayimg.com/08/i/001/23/8f/c0f1_12.JPG
Ale stejne bych za to ty penize nedal :D
sny jsou pekna vec, ale musime zit realitou =)
(a stejne kdybych mel to auto, tak budu mesic makat abych si zaplatil benzin na 15 minut jizdy :D)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od shotik »

jamel na scoupe kola 8Jx15" a nikdy sme nemel problem . limec paradni ET lezlo skroo ven ale porad v unosnosti vzhledu a zadnej rpoblem
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od Seemann »

american muscle jsou krásný auta, ale to je všechno. Interier příšernej a jízdní vlastnosti...raději nemluvit. Když už něco "novějšího" a dostupného, tak to zmíněné Maserati 4.24 biturbo (nebo ještě lépe 2.24 biturbo), vymazlenou Alpinu B3, Audi RS2 (půlka dílů porsche), Honda S2000, Lexus SC400, Lotus Elise, TVR Chimaera, starší Mercedes-benz SL500 (cca r.90-95), stará Toyota MR2. Z veteránů pak jediné...........Triumph TR3 z 50-tých let.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od Yurii »

Technicky neni na Scoupu problem ani s 16" ale v papirech mame nekteri my chudaci uvedeny pouze 14" a 13" :( Budto koreici nebo nemci nemaj smysl pro estetiku :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

myslim ze ten smysl by tam byl, ale v roce kdy scoupe prodavali ty 16" kola zase tak rozsireny mezi beznejma autama nebyli :-) ty hyundaiacky velky podbehy jsou spis takova hozena rukavice :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

No ja mam v technicaku taky prave 13ky napsany no...a myslim ze to uz by asi vadilo tam narvat 16´ :D ale nejaky kola budou urcite, jen si ted pockam az prejdou ty mrazy....
A kde vy lidi shanite dily na scoupe? skoro nikde nemaj, az na treba ebay, nebo nejaky zahranicni eshopy, ci proste nakupujete uni dily? (treba takovy novy narazniky mozna casem by se hodily, ale ty jsem fakt nenasel...)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

predni naraznik je k nesehnani:-) procpak? mas ho nekde poskozenej?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“