VIN číslo GALLOPER

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: VIN číslo GALLOPER

Příspěvek od Hujer »

herkules197 píše:jak jsem četl je tady technik přes galopra, je teda možné u vás nechat vyrazit to nové číslo, mě to tady nikdo udělat nechce
díky
To ti musi udelet odpovedny urednik na stk.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Reklama
 

dandy008
*
Příspěvky: 93
Registrován: 24 lis 2008, 09:24
Bydliště: Ostrava

Re: VIN číslo GALLOPER

Příspěvek od dandy008 »

Budos píše:Tak na Slovensku je s tým VIN číslom nečitateľným problém, ako na STK tak aj pri KOntrole Originality keĎ dovezieš auto zo zahraničia, to je teraz povinnosť.
Poznam jeden prípad, keď chalan požiadal ministerstvo dopravy o pridelenie náhradného čísla. A pridelili. Lenže na KO a STK sa nestačili čudovať, lebo náhradné VIN sa údajne
može prideľovať iba autám registrovaným na Slovensku.
TO JE SAMOZŘEJMĚ PRAVDA. Ale já jsem psal, že pokud je to špatně čitelné. Pokud to není čitelné vůbez(což bych se divil)
tak je to zavádějící. S tím nejde nic dělat. Minimálně Dvě třetiny jdou vždy přečíst a potom je možné zažádat o novoražbu.
H.Galloper 2.5 D TCI, 2001
Kawasaki ZZR-1100
Co ti ujede, nedoháněj. Život máme jeden.
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: VIN číslo GALLOPER

Příspěvek od Seemann »

Hujer píše:
herkules197 píše:jak jsem četl je tady technik přes galopra, je teda možné u vás nechat vyrazit to nové číslo, mě to tady nikdo udělat nechce
díky
To ti musi udelet odpovedny urednik na stk.
přesně tak! VIN vyráží přímo na STK. Jen nevím jak to je v případě, že vozidlo má číslo na rámu ne vyražené, ale vystouplé a orezlé...
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
herkules197
*
Příspěvky: 26
Registrován: 11 úno 2009, 07:22

Re: VIN číslo GALLOPER

Příspěvek od herkules197 »

tak konečně se zadařilo ale musím vám říct je to o lidech :(
to samá úřednice co chtěla pouze výzkumák řekla že stačí aby na to juknul v Hundai a napsal že je nečitelné, no a pak to technik vyrazil a bylo hotovo :D/ tak nevím asi se lépe vyspala, no hlavně že to mám hotové, díky za podporu a radu :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Budos
*
Příspěvky: 26
Registrován: 31 led 2009, 19:27

Re: VIN číslo GALLOPER

Příspěvek od Budos »

herkules197 píše:tak konečně se zadařilo ale musím vám říct je to o lidech :(
to samá úřednice co chtěla pouze výzkumák řekla že stačí aby na to juknul v Hundai a napsal že je nečitelné, no a pak to technik vyrazil a bylo hotovo :D/ tak nevím asi se lépe vyspala, no hlavně že to mám hotové, díky za podporu a radu :lol: :lol: :lol:


Gratulujem!

:D

Tak to aby si ju pozval na kafe, potom snáď na večeru a potom... :mrgreen: ... xi xi ..sa uvidí...
Hyundai Galloper, 2,5TD Intercooler, 73kw/99PS, D4BH, r.v. 1998
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“