Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od Seemann »

např. nárazníky jsou jiný, o tom, že by někdo scháněl okno jsem nikdy neslyšel (kromě čelního)... navíc JxD má GT.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Reklama
 

ViZzi
Příspěvky: 7
Registrován: 14 úno 2009, 12:04

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od ViZzi »

Seemann píše:např. nárazníky jsou jiný, o tom, že by někdo scháněl okno jsem nikdy neslyšel (kromě čelního)... navíc JxD má GT.
Ty musi do vseho kecat vid.... :wink: je to nabidka,at se vyjadri on...
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Black: nemyslis vazne, ze bys bazaru reklamoval brzdy nebo tlumice? Promin, ale tohle neni skryta zavada, ale lidska blbost, pokud nekdo nedokaze posoudit stav brzd a priblizni stav tlumicu shlednutim nebo jizdou...

harde cti poradne co pisu.. :) rikam at tlumice, brzdy, spojku neresi.. to by beztak menil casem a ze na to neprisel v momente koupe je blby no, ale je to fakt jeho problem. to ze to auto stalo navic docela ranec, je dalsi vec, ale zase - jeho problem.. :| co se toho diferaku tyce, tak bych se urcite hajil.. bylo to tam zjevne uz v momente kdy to koupil a ze na to v servisu neprisli driv nez se to rozletelo je teda s podivem! JxD psal ze s tim snad byl v servisu pred koupi, takze tady se stala evidentne nekde chyba! holt ty auta nikdo moc nezna sam jsem mu to taky bal rict nahlas ze by to mohlo bejt neco takovyho.. :-k no ted je to stejne jedno pac uz by tomu stejne nepomohl, bohuzel..

takze jsou tu ted k dispozici dve reseni a to bud ze to fakt da na repas nebo nekde splasi celou prevodovku. otazka je co vyjde levnejsi - pokud da penize za nakou jetou, tak nikde nema zaruku ze se neposere treba synchron na ty "novy" prevodovce apod... kdyz to da na repas da za to ranec, ale mel by to pokupe, coz u auta za ty prachy by mozna bylo dobry... otazka je jak se k tomu postavi autobazar, myslim ze si to na triko nevezmou pac se o klubu docela hodne mluvi a mohlo by se to ve zlem obratit! :lol: osobne bych se snazil at mi bazar neco prispeje na repas at je klid a mas na to zaruku a myslim si ze i plny pravo!

to JxD: byl jsi tam uz teda??? jak jsi dopadl?? kdyztak jim pohroz tim ze to rozmazneme tady na klubu a hyundaie uz tam neprodaj hehe :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od Yurii »

2 VIzz: [-X To auto co máš ty je motorově ÚPLNĚ JINÝ, GTčko má už motor Hyundai ale to Tvoje LS má ještě Mitsubishi motor i převodovku, to by nepáslo ani omylem [-X
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od Hardcam »

black: ups, sorry, jsem prehlidnul dve nejdulezitejsi slova:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“