Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Haer »

maco píše:To treba hrajete nake divadylko - stylu ,, chtel bych jeste dokoupit toto, ale nemam uz na to penize" ? :D
:D A on pak rekne: tak pockejte na dalsi vyplatu? :lol:

Co treba rict, ze si nejsi jist, kde auto koupis, a zda existuji duvody, proc by to melo byt prave u nich? Ve chvili, kdy dostanes konkretni nabidku, muzes s ni vyrukovat u konkurence, ze mas takovou a makouvou nabidku a jak to vypada u nich.. Pokud dostanes lepsi, staci oznamit puvodnimu prodejci, ze jsi dostal jinde jeste lepsi nez od nej. Temer urcite se bude zajimat o to jakou a zkusi ji treba jeste dal prebit. U me to fungovalo :)
Jinak u Balvina jeden prodejce nebyl nic extra, ale byla tam taky takova mala a velmi mila pani, tu bych docela doporucil.
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od DEDe »

Balvin : Ten pristup je desnej, kontrola pred koupi hodinu to meli a nevyjeli mi ani zadnej papir z diagnostiky. Ten pristup je divnej koukali na me spis tak jako proc otravuju nez ze by stali o kseft . Jakoby kdyz nekupuju auto ale chci neco za litr ze to pro ne nema ani smysl.

Autosty: po tom co sem byl v balvinu sem se rozhodl tam uz nikdy nepachnout tak sem jel sem , pristup lepsi ale i tak mi ten pristup prijde neosobni je to u vesch vetsich prodejcu ve vetsim meste si myslim proste to berou tak nahusto ze ste pro ne jen dalsi ovecka a kdyz nebudete tak se svet nezbori. Ale na to ze sem prijel neohlasen (potreboval sem novej motorek ostrikovacu) Prijmuli me a dokonce sem se dostal na dilnu a kecal s technikem . Takze tahle cast dobra. Jinak cena 450/ hod na to kdyz sem tam chtel rozvody tak dokonce mi rekl 540/hod

Hyundai Ceska Trebova: Pristup perfektrni komunikace s technikama vsichni v pohode a i kdzy dily sem mel svoje vsechno ochotne udelali a poradili podelili se se zkusenostma , dokonce sem dostal klice od xi 55 at se jdu projet kdyz se mi tak libi a ani semnou nesel s poznamkou "tak snad se mi s tim vratite i kdyz se vam to moc zalibi :) V dobe kdyz sem tam byl prislo i par zakazniku a chovali se knim taky vic nez dobre.
Pristup osobni vazi si kazdeho zakaznika i proto ze to je mensi pobocka, a sam mi rikal ze tam jezdi lidi co driv byli v tech vetsich a casto rikaji a neosobitem pristupu takze oni to delaji naopak a uspech zatim maji :)
Takze tezka pohoda z brna 90 km ale stoji to za to cena prace 390 takze i na tom se vam vrati projetej benzin z brna.

Ja uz teda budu jezdit jen do trebove. (Ps za jejich dobrou praci sem jim slibil ze o nich urcite povim kdyz bude prilezitost :))
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od dj.brouk »

Kup to v OV,je tam krásná,ale fakt nádherná ženská. [-o< :lol:
Prostě topka na pravém místě,asi dobrý tah od šéfa. :lol: :lol:
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

Tak mam za sebou testovaci jizdu (Autostyl), probehla v pohode, pristup stale na dobre urovni, slibena sleva na dokoupene prislusenstvi (myslim ze to bude +- 10 kapriku), jel jsem sice s kombikem, ale v poho, jedina vec ktera mi kali radost je znacna slysitelnost odletujicich kaminku asi o karoserii nebo v podbezich, nebo kde...myslite ze by tomu pomohly zasterky?
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od matysekul »

Moc ne.To jsou asijská auta.Jediné,co mně napadlo,nalepit do podběhu filc.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od laufas »

Zasterky urcite nepomuzou, jde o podbehy.
A co na tom vadi? :)
i30 1.4 + kn, 12/2007
Vitik
Příspěvky: 7
Registrován: 11 pro 2008, 12:13
Bydliště: Brno

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Vitik »

Takze, za me asi tolik: od Autostylu jsem moc necekal, reference na nej nejsou nic moc. Pan se tvaril ze obtezuju, nabidku na leas nedal moc dobrou, Na zkusebni jizdu jsem ani nechtel, abych neobtezoval. V Balvinu lepsi, pristup pana a pani prodejcu hodnotim za jedna minus, trosku byl problem ohledne litych kol.Ale koupil jsem tam. Zkusebka v pohode, nemam vyhrad, predani profesionalni a snaha o osobni pristup.
Servis: Technik uctivy, slusny, ale ponekud neosobni pristup,ale kazdej jsem jinej, takze mu to nevycitam. Mechanici, no oprava poskozeneho laku v pohode, v terminu, atd. Ale, rozladili mi radio. Jak si kurva muzou dovolit na to hrabat, kdyz to neni jejich,a z druhe navstevy se vratil mazlik bez flash disku. Byl v loketni operce v USB portu. Takze do servisu jinam, kamkoliv, ale jinam. Jsem totiz na jiste veci dost haklivy.
Edit:chci brat druhe auto a prodejce se muze pretrhnout, pripadam si tam jako nejlepsi zakaznik a doslova me rozmazluji, ale spatnou povest servisu uz nezachrani, bohuzel.
Fleska za 2kila a prijdou o pet garancek za 5litru.
Resume: koupit tam, servisovat jinde.......
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od laufas »

Vitik píše:oprava poskozeneho laku v pohode, v terminu, atd. Ale, rozladili mi radio. Jak si kurva muzou dovolit na to hrabat, kdyz to neni jejich,a z druhe navstevy se vratil mazlik bez flash disku. Byl v loketni operce v USB portu. Takze do servisu jinam, kamkoliv, ale jinam.
Prosim rozepis se trochu o co slo atd, docela by mi to pomohlo :wink:
Ad flashka + radio - to neni ani mozny :shock: To bych jim udelal dobrou scenu
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od De&d »

laufas píše:
Vitik píše:oprava poskozeneho laku v pohode, v terminu, atd. Ale, rozladili mi radio. Jak si kurva muzou dovolit na to hrabat, kdyz to neni jejich,a z druhe navstevy se vratil mazlik bez flash disku. Byl v loketni operce v USB portu. Takze do servisu jinam, kamkoliv, ale jinam.
Prosim rozepis se trochu o co slo atd, docela by mi to pomohlo :wink:
Ad flashka + radio - to neni ani mozny :shock: To bych jim udelal dobrou scenu
jj, o opravě laku trochu víc taky mám zájem o info!
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Hardcam »

Doporucuju vam jeste si zapsat stav km ped predanim do servisu. Ja jsem takhle jednou potkal svoje auto tam, kde vubec bejt nemeloJestli si moje radio poustej nebo ne, mi bylo celkem vzdycky jedno, ale pokud by mi tam neco prepojovai ap rendavali, to by me asi taky nasralo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od laufas »

Stav km technik vypisuje do protokolu pred prebranim vozidla na prohlidku
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Butani
*
Příspěvky: 20
Registrován: 14 led 2009, 17:34
Bydliště: Zlín

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Butani »

V Balvinu jsem byl na zkušebce a přístup nic moc, co mě ale totálně dostalo, bylo konstatování, že na auto v nejprodávanější kombinaci motoru a výbavy bez ničeho extra a v jedné z nejprodávanějších barev budu čekat tři čtyři měsíce a že si mám vzít jednu z asi tří jiných barev.

Do Autostylu jsem po přečtení referencí zde radši ani nešel a začal jsem čuchat na netu, kde by to auto mohli mít. Našel jsem ho skladem v Táboře, volal jsem tam, auto samozřejmě neměli, ale po nesmělém pokusu prodat mi barvu, kterou měli na salónu, se prodejce ještě jednou zeptal, co přesně chci, a že se ozve.

Volal asi za hodinu s tím že auto je zajištěné a když zítra doručím zálohu, mám ho za čtyři dny (což bylo dodrženo). Jak to udělal, je mi celkem jedno, ale odcházel jsem jako zcela spokojený zákazník překvapený, že v Táboře umí auto sehnat za hodinu, zatímco v Brně by ho museli zadat do výroby. Mimochodem nebyl ani problém převzít auto mimo otevírací dobu.
Accent 1.4 Elegance Celadon Blue 2/2009
__________________________________
bylo:
Škoda 105 S oranžová
Škoda Favorit 135 LS bílá
Škoda Favorit 135 LSe vínová
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7923
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Mexican »

Butani ked som preberal auto v Balvine pred rokom a pol, tak aj napriek faktu ze maju otvorene do 18.00 som musel vozidlo prevziat do 16:30.. to jedine ma na predaji trochu sklamalo, pretoze som si takmer polamal nohy aby som to stihol z prace
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Vitik
Příspěvky: 7
Registrován: 11 pro 2008, 12:13
Bydliště: Brno

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Vitik »

Nuze dobra tedy, pro velky zajem se rozepisu.
pred vanoci, nebo kdy jsem takhle v pul seste rano vyjizdel rozespalej z garaze a lehce odrel blatnik. Samo ze na skoro novem aute to nasere, tak jsem usoudil , ze to necham v servisu spravit. prekvapilo me, ze na takovou blbost musim cekat 4 tydny, driv nebylo volno. Termin opravy byl dodrzen, to jo, je jasny ze se s autem jelo kousek za roh do lakovny (najeto cca 2km). Ale nechapu , proc na ty dva kilaky musel tenn curak co to vezl rozstelovat radio (poslocham rock, takze nejaka technostanice tam ode me byt opravdu nemohla) a kdyz uz si chtel udelat pohodli, tak tu sicnu taky mohl vratit zpatky. Takhle jsem prebral auto a pul hodiny jsem ho uvadel do puvodniho stavu (sedacka, zrcatka,radio). Sem tam to auto dal na opravu, ne na hrani. Zacinam povazovat automechaniky za naolejovane zedniky, ti slusni at se neurazi, ale tohle me fakt nasralo.Jinak oprava super, clovek to ani na prvni, ani na zadny jiny nepozna, kde to bylo skrably.
Druha navsteva servisu . Dam tam auto, sepise se co je uvnitr, jao povinna vybava a tak, ale clovek nemysli na kazdou kravinu ,co tam ma. Prijdu pro auto, nasednu opet vsechno sesteluju pustim radio prepnu na aux a misto floydu.....hovno. Otevru loketku a flashdisk v prdeli. Vracet se a delat coro moro by me prislo draz nez nova fleska, tak jsem to presel s tim, ze muj vuz jiz tento servis nikdy nenavstivi, ani kdyby byl posledni v Evrope.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od laufas »

ja bych ale potreboval spise info o tom kolik to stalo jak velkej skrabanec byl co vse prestrikali apod
i30 1.4 + kn, 12/2007
Odpovědět

Zpět na „i30 Garanční prohlídky, servis“