Umístění navigace v palubní desce

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od kowalski1410 »

laufas píše:Schazi ti? Ja ji mam od koupe auta prazdnou :)
abych pravdu řekl tak zatím ani né,ale líbila by se mi možnost mít tam umístěnou navigaci,ikdyž na druhou stranu těch devatenáct klacků co za to v :hyu: chtějí bych stejně nedal
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Reklama
 

Uživatelský avatar
RadoK
*
Příspěvky: 76
Registrován: 03 dub 2009, 21:11

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od RadoK »

Ja tipujem ze to tak urobili schvalne, ze tam v ceskych verziach nic nie je.
Tu predoslu korejsku com som videl aj tak vacsinou ludia prerabali, resp. im tie dvierka vadili. Aj ten obrazok vyssie to potvrdzuje.
Kryt na vrchu palubovky v ceskej verzii je predpokladam (dufam) vyberatelny a je iba na vyrobcoch prislusenstva co do toho zacnu ponukat.
Ak ked na druhej stranu kym taketo verzie i30 nebudu v Korei resp. v Cine, prislusenstva sa asi nedockame :-)
Ak ten kryt vyberatelny nie je, tak az vtedy to je v ...
Hyindai i30 1.4 Comfort, Indigo Blue, 1/2009
Adamito El Bandito
*
Příspěvky: 14
Registrován: 22 dub 2009, 18:33

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od Adamito El Bandito »

Mno směřuje to tu trošku OT, ale budiž. Dostal jsem jiný nápad. V ceníku jsem ješte našel položku: ,,TomTom Go 720 s zástavbovou sadou". Tak jsem napsal svému prodejci, co to vlastne je ta zástavbová sada a jestli jde koupit i bez TomToma. Doufám, že ta zástavbová sada je ta kolíbka vpředu na palubce. Uvidíme. Dám Vám vědět až prodejce odepíše.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od laufas »

Adamito El Bandito píše:Mno směřuje to tu trošku OT, ale budiž. Dostal jsem jiný nápad. V ceníku jsem ješte našel položku: ,,TomTom Go 720 s zástavbovou sadou". Tak jsem napsal svému prodejci, co to vlastne je ta zástavbová sada a jestli jde koupit i bez TomToma. Doufám, že ta zástavbová sada je ta kolíbka vpředu na palubce. Uvidíme. Dám Vám vědět až prodejce odepíše.
To je neco takoveho: Obrázek
Obrázek
pak jsem jeste nasel: Obrázek - neco podobneho ma i Michal Jedlička - clen tohoto fora :-)
i30 1.4 + kn, 12/2007
Adamito El Bandito
*
Příspěvky: 14
Registrován: 22 dub 2009, 18:33

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od Adamito El Bandito »

Hmmm, to by mě zajímalo co mi na to řekne moje záruční doba.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od Mexican »

laufas vyzera to paradne... a urcite je tu super.. cena bude tak 15 000 a viac.. a ak sa to neda nejak rozumne zamaskovat, mal by som myslim velmi opravnene obavy ze mi niekto prehodi sklo cihlou aby za to v lokalnej zalozni dostal 2000-3000 kc
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od laufas »

Mexican píše:laufas vyzera to paradne... a urcite je tu super.. cena bude tak 15 000 a viac.. a ak sa to neda nejak rozumne zamaskovat, mal by som myslim velmi opravnene obavy ze mi niekto prehodi sklo cihlou aby za to v lokalnej zalozni dostal 2000-3000 kc
mas naprostou pravdu, souhlasim :wink:
i30 1.4 + kn, 12/2007
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od matysekul »

Ta zástavbová sada s TomTomem,kterou nabízí :hyu: v ceníku příslušenství,je ta třetí fotka.Montuje se místo horní přihrádky.Aspoň takhle mi to vysvětloval prodejce,když mi ji vehementně nabízel [-o<
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od zello »

laufas píše:
Adamito El Bandito píše:Mno směřuje to tu trošku OT, ale budiž. Dostal jsem jiný nápad. V ceníku jsem ješte našel položku: ,,TomTom Go 720 s zástavbovou sadou". Tak jsem napsal svému prodejci, co to vlastne je ta zástavbová sada a jestli jde koupit i bez TomToma. Doufám, že ta zástavbová sada je ta kolíbka vpředu na palubce. Uvidíme. Dám Vám vědět až prodejce odepíše.
To je neco takoveho: Obrázek
Obrázek
pak jsem jeste nasel: Obrázek - neco podobneho ma i Michal Jedlička - clen tohoto fora :-)

Ten posledny pripad som videl v Blave na autosalone v i30 cw. Ale znacka navigacie co tam bola nezistitelna a nepodobalo sa to na nic co sa bezne predava ako gps do auta.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od laufas »

matysekul píše:Ta zástavbová sada s TomTomem,kterou nabízí :hyu: v ceníku příslušenství,je ta třetí fotka.Montuje se místo horní přihrádky.Aspoň takhle mi to vysvětloval prodejce,když mi ji vehementně nabízel [-o<
Podle me nabizi :hyu: obe moznosti namontovani
i30 1.4 + kn, 12/2007
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od matysekul »

To netuším,mně prodejce cpal jen tuhle.Tu druhou možnost nabízí Motorsport,namísto 2din rádia i s rámečkem.Ale už za 30k.V každém případě je to drahá sranda při dnešních možnostech navigací.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Adamito El Bandito
*
Příspěvky: 14
Registrován: 22 dub 2009, 18:33

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od Adamito El Bandito »

matysekul píše:Ta zástavbová sada s TomTomem,kterou nabízí :hyu: v ceníku příslušenství,je ta třetí fotka.Montuje se místo horní přihrádky.Aspoň takhle mi to vysvětloval prodejce,když mi ji vehementně nabízel [-o<
To se mi nezdá, tam je i CD přehrávač, radio atd.. jak tam dam hlupeho TomToma tak si už nepřehraju nic, možna radio.
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od matysekul »

@Adamito El Bandito:Nevím,jestli si správně rozumíme,já myslel tohle.

Obrázek
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Adamito El Bandito
*
Příspěvky: 14
Registrován: 22 dub 2009, 18:33

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od Adamito El Bandito »

Hmm, tak jsem dost zklamanej. Sem se dneska bavil se svým dealerem.....jako autodealerem :D A ten mi přímo řekl, že zástavbová sada se již nedělá. Dělala se do modelů, které se vyráběly v Koreji a byla tam výklopna přední schránka. U modelu z Nošovic už jen pouze tu orig navigačku za 20k. Mno nic mno. Asi budu muset počkat do konce roku, to má totiž přijít nová navigace umístěná v panelu rádia. To už bude stát zato.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: ,,kolíbka" pro navigaci

Příspěvek od laufas »

Adamito El Bandito píše:Hmm, tak jsem dost zklamanej. Sem se dneska bavil se svým dealerem.....jako autodealerem :D A ten mi přímo řekl, že zástavbová sada se již nedělá. Dělala se do modelů, které se vyráběly v Koreji a byla tam výklopna přední schránka. U modelu z Nošovic už jen pouze tu orig navigačku za 20k. Mno nic mno. Asi budu muset počkat do konce roku, to má totiž přijít nová navigace umístěná v panelu rádia. To už bude stát zato.
To si bud jistej. Nejsme levnej kraj
i30 1.4 + kn, 12/2007
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“