kam se vsici podeli?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ale jooo, tebe jo...doufam, ze ted nevyjmenuju nekoho, kdo sem chodi...takze nevidim Pavla M, Lea, Massarinu, Bruce Lee, blondynu, CARy, Meredith a par dalsich, novych clenu, ktery prispivaj...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hardcam píše:Ale jooo, tebe jo...doufam, ze ted nevyjmenuju nekoho, kdo sem chodi...takze nevidim Pavla M, Lea, Massarinu, Bruce Lee, blondynu, CARy, Meredith a par dalsich, novych clenu, ktery prispivaj...
Ahoj!!!!Obrázek
Třeba nemají tolik času sedět u kompu,ale Mě zase osobně chybí Farmář!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Dyt ja nic nerikam, pouze reaguju na tema...co je s Farmarem?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Farmář se odstěhoval do Humpolce! :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

Sleduju tohle forum kazdy ale opravdu kazdy den.. ale uz se od jiste doby ke spouste veci nema cenu vyjadrovat.. neustale a hloupe pripominky nekterych clenu me donutili zde se radeji nevyjadrovat a uz to dokonce resim nejakou dobu s nekolika cleny pres SZ kteri maji stejny pocit a jsou z toho tady spis zklamany.. navrhuju jedine reseni pro ty kteri snad se mnou souhlasi jakoz to moderatori ze i molosh jakoz zroditel a zrizovatel tohoto webu nevlastnici hyundaie a navic vedouci tolika stranek a webu pri jeho zodpovednosti to zkratka nestiha.. to nemluve o povinostech manzela a budouciho otce.. ma toho moc, .. tak znovu vytahuji pred nekolika mesici tak zhave tema a to zaregistrovanou domenu www.hyundaiclub.CZ navrhuji kompletni preorganizovani tohoto dila ve prospech nas kteri ty mouchy vidime a mame chut s nima neco delat a vylepsovat.. kompletni info o hyundai klubu a srazech.. maximalne 100% web ktery nebude jen o foru.. podobne projekty jsou ale jejich propojenim a vzajemnou navaznosti muzeme docilit maximalniho uspechu ve prospech nas hyundajaku.. a to hlavne proto ze tyhle stranky cedou clenove tohoto fora... je tu abdul ktery nas zahlcuje zahadnyma reklamama.. je tu spoustu clenu kteri nemaji chut cist asi uz stokrat probrane prispevky v minulosti.. a ze ta minulost jeste neni tak dlouha.. jak to tu dlouho funguje? necely rok? Stydim se za tyhle stranky a jejich nazev na svem aute nebudu vozit!Nikdy! Jsem clenem nezavislim a polovicnim spravcem takovy je muj pocit.. uz jen ze mam prehled co se zde deje.. ale jak receno bylo.. Hau domluvil jsem, a zakopal valecnou sekeru.... !!!!

Tak www.hyundaiclub.CZ kdo se prida???L?????


zdar Vyki
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Club

Příspěvek od rade622 »

Dík VYKI myslím že jsi uhodil hřebíček na hlavičku.Můj názor je - přetvořit
toto fórum na klasický Hyundai club jak mají všude kolem nás. Skutečně nevidím jinou cestu.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

Nejsem tu tak dlouho ani nemám tolik příspěvků jak řada z vás, ale sleduji to tu každý den a to několikrát.
Hned jak jsem se zaregistroval jsem se snažil si přečíst většinu debat co se tu kdy probírala. Musím říci, že mi tu spousta lidí poradila a pomohla když jsem něco potřeboval na autě a aj srazu se pokusím zúčastnit až zjistím jak to za měsíc budu mít ...

Mimochodem - nápad VIKIho se mi fakt zamlouvá!!

tak práci zdar
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Já jsem tu!!!! jen se občas k některým věcem nevyjadřuji a Cary jsem fakt dlouho neviděla :roll:
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Zatim jsi prisel jen s napadem CZ...napis presne, co se zmeni..napady, ktery vedou z blata do h**na znam...je tu skupinka, ktera je neustale nespokojena a furt by neco menili a nemluvim jen o sovinistech, kteri by Slovaky nejradsi odrizli..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Hardcam píše:Zatim jsi prisel jen s napadem CZ...napis presne, co se zmeni..napady, ktery vedou z blata do h**na znam...je tu skupinka, ktera je neustale nespokojena a furt by neco menili a nemluvim jen o sovinistech, kteri by Slovaky nejradsi odrizli..
souhlasim s Hardcamem, ono rict pujdeme jinam a bude to kvuli tomu ze zmenime nazev urcite lepsi je... ehm... ze jo :) denne procitam spoustu ruznych diskusi, a nemylte se prosim, uroven tady je jeste nadprumerna... beze srandy...
to ze zalozime diskusi na jine domene, nas mimochodem pred spamem neochrani, to neni zahadny abdul, to je proste neco jako letaky do schranky, nebo spam do mailu, nemuzete proti tomu bojovat stoprocentne bojovat, muzete se s tim jenom smirit... a cistku maji na starosti admini kteri jsou jenom lide, a nemuzou sedet u kompu 24 hodin v kuse a kazdych 10 vterin to kontrolovat...

jiny web je mozna fajn napad, pokud je nekdo kdo ma chut delat ten novy uzasny obsah, nekdo kdo bude mit na to cas i za ctvrt roku, ne jenom ted v pocatecnim nadseni, a hlavne, nemyslim si, ze zmenou nazvu a presunem na jinou domenu, se zmenime i my, lidi kteri si tady piseme...

Takze Vyki, zkus prosimte rozepsat neco vic o tom jaxi to vlastne predstavujes? Jakou chces napln webu, kdo se o to bude starat, jak to chces financovat, jakym zpusobem dosahnes lepsi urovne...?

Ptam se ciste proto ze mam s provozem nevydelecnych webu docela bohate zkusenosti, a uz vim co zmenu webu provazi... a nakonec jsem zjistil ze delat obsah a starat se o neco PORAD, proste casove nestiham, a skoncil jsem u toho ze vlastnim par domen, ktere ciste z dobreho srdce a vztahu k obsahu ;) platim ze sve kapsy, jak domeny tak webhosting, a jenom si opravdu dobre vybiram lidicky kteri jsou natolik zapaleni pro to ci ono ze delaji pro ostatni komplet obsah dle svych predstav...

a vlastne, tak me napada, mozna by mohl majitel te .cz domeny zridit docasny alias na tohle forum... dokud si neudela vlastni obsah...? ;)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Vyki: aby to tak nevyznelo, to neni nic proti zmenam k lepsimu samozrejme... ale JAK to udelat lepsi...? :)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2051
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Pratele, rad vam se vsim pomuzu, pokud nekdo chce vytvorit i plnohodnotny web tak neni problem, ale hned to cely stehovat na CZ, no nevim, to mi prijde trosku zbrkle...

Pripomina mi to kauzu toyotaklub, kdy se nekterym clenum nelibilo jak to "vedeni" vede a udelali si svuj web, tak ted je www.toyotaclub.cz i www.toyotaklub.cz doufam ze nechcete aby to dopadlo podobne.

Budu rad kdyz si mezi sebou zvolite jednoho az dva nove adminy, co se tady o vse budou starat a bude po problemech :wink:
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Rekl bych, ze stepeni na vice klubu je vcelku nesmyslne a neucelne. Kdyz bude nekdo hledat pomoc, stejne to napise na obe fora (nebo weby...), tak nevim nevim...

Osobne si myslim, ze ma-li nekdo napady, ma je rict a muze se kde co zmenit. Tvrdit "ja to udelam lip" je dost kravina... Vetsina takovych napadu upadne s casem...

Samozrejme nemuzem nikomu branit v jakekoliv cinnosti typu zakladani dalsich klubu...

Osobne nevim, co by se dalo vic vymyslet... Maximalne prehled modelu, zmeny v generacich, nejcastejsi zavady, na co davat pozor, jak casto menit nektere dily... ale co vic?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Dracek mi mluvi z duse, sam vlastni par webu (neni problem sdelit adresy) a vim, co znamena stehovani treba z 1. na 2. domenu, pridelavani adres u vsech odkazu...jestli nemate vy, co chcete vsechno menit, do ceho pichnout, tak je mi vas lito...ale tady je situace dobra, bez vaznych hadek, rady se tu davaji o 106 a vo tom to je...!! A Miloshovi nikdo nema co vycitat...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Ježkovy voči!! :shock: Co to tu provádíte?? :o
To fakt nechápu!! :roll:
Jako kdyby jste nevěděli jak dopadlo hlasování o Logu Hyundai!!! :cry: :cry:
Klub má velmi krátkou historii a už chcete to roztrhnout!! :?
Toto forum je skvělý a jsem jeho řádným členem a samozřejmě zůstávám!! :!: :!: :wink:
Jsou tu skvělí lidičky a známe se už nějakou dobu!!
A připadám si,že jsem mezi přáteli a kamarády!! 8)
Pravda lidi se mění,ale měníme se i my aniž bychom si to uvědomovali,ale
to není žádný problém přeci??? :wink:
P.s!!Tak si založte nové téma jak co vylepšit a pořádně si o tom popovídat!!Každý má právo se k tomu vyjádřit!!!
Ale hlavně rozum do hrsti :shock: a v klidu se dohodnout mezi sebou!!! :o
Toto forum za to nemůže!!! Ale My všichni!!!! :!: :!: :o
Je to jenom o lidech!! Tak hlavu vzhůru a jedem dál!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“