Nový v klube:-))

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
kody26
*
Příspěvky: 80
Registrován: 12 črc 2007, 21:15
Bydliště: Prešov

Re: Nový v klube:-))

Příspěvek od kody26 »

predne kotuce su uz vymenene aj s novymi dostickami,olej som po skusenostich chlapcov tu z fora dal ten z lidlu...plus nove filtre...uvidime ako sa ten olej bude spravat...zatial ziadna negativna zmena :) ,tak malo by to byt dufam OK...ono ani tak neslo o peniazky ale naco platit za znacku,ked aj ten lacnejsi by mal byt v pohode...predtym tam bol tiez Castrol...tak uvidim ci to nebolo zle rozhodnutie,no snad to bude dobre :wink:
Hyundai Elantra 2011 1.6 Style ,biela
Ex-Chevrolet Cruze 2011,1.8 LS plus,strieborná metalíza
Ex-Hyundai Elantra 2001 2.0 i GLS,zlatá metalíza
Ex-Hyundai Accent 1996 1.5 12 V GLS,tmavozelená metalíza
Ex-Hyundai Pony 1993 1.5 GLS,tmavomodrá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
kody26
*
Příspěvky: 80
Registrován: 12 črc 2007, 21:15
Bydliště: Prešov

Re: Nový v klube:-))

Příspěvek od kody26 »

Tak na ozivenie temy :D . S tym olejom z Lidlu som maximalne spokojny,nepocitujem absolutne ziadny rozdiel oproti tomu castrolu co tam bol predtym....nabehal som na nom cca 9000 km zatial...vobec nemizne a motor si pradie jedna radost :D .
Mam malu otazocku. Dnes my odisla baterka v dialkovom ovladani...rano som auto este otvoril dialkovym,no v praci som ho uz musel zamknut klucom....pri odchode z prace som auto odomkol dialkovym,no zarozpraval som sa s kolegom a po 15 sekundach sa zamklo...nanovo odomknut dialkovym sa uz nedalo...tak som odomkol klucom a po otvoreni dveri sa spustil alarm...vypnut sa nedal :cry: ,takze spestrenie na parkovisku :) ,po minutke stichol...medzitym som skusil nastartovat klucom no imobilizer to nedovolil ](*,) ,nastastie som mal nahradnu beterku do dialkaca v aute a po zamknuti a odomknuti auta uz bolo vsetko OK.Tak teraz ta otazka...Da sa auto vobec nastartovat ak ho zamknem dialkovym a otvorim iba klucom?
Mozno hlupa otazka no nechcem velmi experimentovat s tym spustanim alarmu :mrgreen: ,ako na to?Ak by som nemal tu nahradnu baterku tak asi pojdem domov z prace peso....ci?
Hyundai Elantra 2011 1.6 Style ,biela
Ex-Chevrolet Cruze 2011,1.8 LS plus,strieborná metalíza
Ex-Hyundai Elantra 2001 2.0 i GLS,zlatá metalíza
Ex-Hyundai Accent 1996 1.5 12 V GLS,tmavozelená metalíza
Ex-Hyundai Pony 1993 1.5 GLS,tmavomodrá metalíza
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“