Chip tuning tucson

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Hardcam »

V tom pripade Donalda chapes, jelikoz silnejsi dieselova Elantra se nikdy nedelala....a nafta vladne svetu ... :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Donald »

Hardcame, na Kladně u Bulise jsem se už domluvil za dobrou cenu. Dám vědět, jak vše dopadlo.
K ostatním příspěvkům: Pár koní a NM se hodí vždycky, zvlášť při předjíždění. Nepatřím k těm, co jezdí furt s nohou na plynu. Pokud to bude kouřit, nechám dát pryč chip a vezmu si svoje peníze. O co tedy jde? Vždyť ten motor není žádná prdlavka, ale má potenciál unést nějakých 20 proc. výkonu navíc. Nehledě na to, že plný výkon se nikdy nevyužívá stále a při mých 12 tis. km/ročně mi stejně auto vydrží až do doby, kdy oslepnu nebo ohluchnu nebo neudržím moč.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Hardcam »

Donald: to jim nevysvetluj...ja do chipu sice nepujdu kvuli najetym kilometrum a spojce, ale mas muj palec nahoru. Co vim, CRDicka umi udelat opravdu dobre, pry je to tam hodne znat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Donald »

Hardcame, dík! A ještě něco - na celebrity, které dobře znám z vlastní zkušenosti, kadím. Mám vlastní hlavu a když nevím, tak se zeptám.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od pepan »

Donald píše:Hardcame, na Kladně u Bulise jsem se už domluvil za dobrou cenu. Dám vědět, jak vše dopadlo.
K ostatním příspěvkům: Pár koní a NM se hodí vždycky, zvlášť při předjíždění. Nepatřím k těm, co jezdí furt s nohou na plynu. Pokud to bude kouřit, nechám dát pryč chip a vezmu si svoje peníze. O co tedy jde? Vždyť ten motor není žádná prdlavka, ale má potenciál unést nějakých 20 proc. výkonu navíc. Nehledě na to, že plný výkon se nikdy nevyužívá stále a při mých 12 tis. km/ročně mi stejně auto vydrží až do doby, kdy oslepnu nebo ohluchnu nebo neudržím moč.
a proč si kupuješ takovýhle auto a chipuješ ho když najedeš těch 12000ročně??? moje zkušenosz-mechipovat!!!!!§§
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Donald »

Jen tak pro zábavu. Dřív mi stačila Š 120 s necelými 50 koňmi, dnes chci víc.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Hardcam »

pepane, ja jsem si Elantru koupil, protoze se mi libi a vsadim se, ze i kdyz bych ji nacipoval, budu mit mensi emise nez nechipovana Octavie. Pouzivanim dobrych aditiv a kvalitni nafty jsem snizil emise na polovinu toho, co na STK uvadi jako normu. Mam na to i doklad, pokud by to nekoho zajimalo.
Porad lepsi chipovat a pouzivat dobrou naftu nez nechipovat a pouzivat nakou repku olejku nebo vyjetej olej....

Donalde, posli mi prosim SZ za kolik Ti to udela. Diky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od pepan »

ale o tom se rozhodně není proč bavit to je recht....třeba já mám řepkovou naftu z 6% a 94 čistá..naleju aditivum a ok...hele tahlenafta je všude-shel ,agip atd...-alůek chipování...ten motor je nastaven tak aby v tomhle výkonu vydržel cca ?? dlouho a když to chipneš bez debat zkrátíš jeho životnost....
já em měl 120ttek a když budu chtět výkopn tak si koupím kurva silný auto ne??? a né chipovat suv :lol: :lol: :roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Hardcam »

Nahodou chipovat obrovsky SUV u Hyundaie, ktery zrovna moc vykonu ve vinku nemaj, neni tak spatnej napad. Hlavne ty velky nadupany kary stojej vic nez chip za 8000:) zivotnost motoru je vec jedna, muzu chipovat auto, ktery s urcitosti budu chtit za tri roky prodat a muze mi to byt fuk...s autem, ktery si chci nechat do smrti, tam je to na povazenou. Ale verim tomu, ze chip motoru neublizi, pokud clovek nebude jezdit furt jak debil diky chipu. Chce to jezdit porad stejne, jen vedet, ze mam rezervu nebo tu rezervu sem tam vyuzit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od pepan »

no jo..ale když víš že ten výkon máš a bát se ho častěj použít??? je k hovnu :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Hardcam »

Prece nejezdime porad na plnej vykon, jen kdyz je prilezitost...:)

dneska jsem dostal na prdel od i30 v dehtu (85 nebo 94KW, ta slaba to podle vzhledu nebyla), hlodalo me to pak celou cestu domu :mrgreen: , az jsem si rikal, ze tam snad nejaky ty kone dokoupim...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od mirpie »

mně se nedávno na zadek přilepil Focus, benzin, podle toho, jak mu to jelo, tak asi 2.0 16V 96kW, nic jinýho to být nemohlo, protože do kopce jsem mu neujel (ujel, ale o nula nula prd) a do zatáček pochopitelně taky ne (focusy maj hodně dobrý podvozky)....Pak v obci kde jezdim striktně 50km/h mě předjel, aby si dokázal, že na to má nebo co. Čmoud to nebyl, nekouřil a navíc se čmoudem by neměl šanci. Už jsem předjel hodně chipovaných koncernových TDI, co se v obci tváří, jak jim to jede, ale jak dojde na delší táhlej kopec za obcí, tak se vyvalí jen wagon černý mlhy, takhle asi třikrát za sebou, jak tam sází ty kvalty a ve výsledku nic.....
Nemám nic proti TDI. Ale nemám rád, když majitel onoho TDI je po chipu a povidá: ,, tak a ted tam mám 115kW a dám si tě s prstem v prdeli, pičo, krávo"......A nedal. A ty oblaka kouře, to je věc druhá, kdy turbo funí z posledního a na to množství paliva, co tam teče po té výměně vstřikovačů za typ 764, je toho vzduchu pořád málo...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od pepan »

to si můžu dovolit jedině já se svým zgarba s intercoolerem..ty ve by se ten motor rozkočil kdyby měl 90kw :lol: :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Donald »

Hardcame, vyšel jsem z Tvé ceny 6000,- a u Bulise mi to potvrdili. Myslím si, že za tyhle peníze je to dobrá volba. Taky přidávám aditiv VIF a jen si pochvaluji, jak motor líp vrní. Už se těším, až dokoupím koně. Dám vědět po neděli. Měj se!
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chip tuning tucson

Příspěvek od Hardcam »

Tak to je dobra cena...:)

urcite dej vedet
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Tuning“