Štěstí při silniční kontrole

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od -JxD- »

co me ucili v autoskole, tak je tam 7 veci : lekarna, trojuhelnik, zarovky, pojistky, kolo, hever, klice na kolo.
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Reklama
 

Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od Limitz »

lano v povinné výbavě není, ale já ho mám a k tomu i hasičák a ten sprej na opravu pneu
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od pepan »

UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od Vilda »

Chlapi a nebejval tam taky náhradní klínovej řemen ?? Já ho teda vozím v každým autě .... u Opelu mi prasknul a to docela daleko od civilizace :? bez něj, bych tam stál ještě dneska ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od Mexican »

mno.. ja tam mam vypalenu H4.. pretoze cakam, ked sa mi vypali druha a dam tam potom nejake ultra-hightech- svietive :twisted:

minule ma v SR zastavili policajti s tym ze chceli vidiet kartu prdev pomoci.. tak som ich poslal do prdele ze ju mat nemusim, pretoze mam auto registrovane v CR (viedensky dohovor 1968), to ich samo nasralo a chceli skusit tradicny chytak slovenskej policie a to ze chcu vidiet lekarnicku - 99% ludi vystupi a ide dozadu aby im ukazalo lekarnicku.... ja som im povedal ze im otvorim kufor, nech si ju pozru sami, pretoze nemozem vystupit bez vesty ... to sa jeden z nich nasral jak delo a poziadal ma aby som vystupil, takze sme sa chvilu dohadovali ze ci mi to podpise ze za mna prebera zodpovednost.. to som uz mal pocit ze ma zastreli.. ak som im povedal, ze nech chvilu pockaju a navliekol som sa do vesty a ukazal som im rovno kartu prvej pomoci v cestine ktoru mam v kabine.. to toho druheho prakticky jeblo a pytal sa ze ci som to nemohol ukazat skor... povedal som ze mohol, ale podla predpisov ju nemaju odomna co pytat kedze videli ze auto je z CR

bolo vidiet ze by ma este radi zdrzali, tak som im este povedal, ze mi mozu dat aj fuknut, ze som to este nerobil... cele to trvaloi asi 10 minut, pekelne som sa bavil... k samotnej povinnej vybave a lekarnicke sme sa nakoniec nedostali
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od Accentdevil »

Mexican píše:mno.. ja tam mam vypalenu H4.. pretoze cakam, ked sa mi vypali druha a dam tam potom nejake ultra-hightech- svietive :twisted:

minule ma v SR zastavili policajti s tym ze chceli vidiet kartu prdev pomoci.. tak som ich poslal do prdele ze ju mat nemusim, pretoze mam auto registrovane v CR (viedensky dohovor 1968), to ich samo nasralo a chceli skusit tradicny chytak slovenskej policie a to ze chcu vidiet lekarnicku - 99% ludi vystupi a ide dozadu aby im ukazalo lekarnicku.... ja som im povedal ze im otvorim kufor, nech si ju pozru sami, pretoze nemozem vystupit bez vesty ... to sa jeden z nich nasral jak delo a poziadal ma aby som vystupil, takze sme sa chvilu dohadovali ze ci mi to podpise ze za mna prebera zodpovednost.. to som uz mal pocit ze ma zastreli.. ak som im povedal, ze nech chvilu pockaju a navliekol som sa do vesty a ukazal som im rovno kartu prvej pomoci v cestine ktoru mam v kabine.. to toho druheho prakticky jeblo a pytal sa ze ci som to nemohol ukazat skor... povedal som ze mohol, ale podla predpisov ju nemaju odomna co pytat kedze videli ze auto je z CR

bolo vidiet ze by ma este radi zdrzali, tak som im este povedal, ze mi mozu dat aj fuknut, ze som to este nerobil... cele to trvaloi asi 10 minut, pekelne som sa bavil... k samotnej povinnej vybave a lekarnicke sme sa nakoniec nedostali
:lol: =D> takze s auta muzu vylezt jen kdyz me oslovi? jinak vzdy s vestou??
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od mayq »

Accentdevil píše: :lol: =D> takze s auta muzu vylezt jen kdyz me oslovi? jinak vzdy s vestou??
Na SR ak vystupis pri kontrole z auta bez vesty 30-60EUR :D Staci navysvetlenie ?? :lol:
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od Accentdevil »

mayq píše:
Accentdevil píše: :lol: =D> takze s auta muzu vylezt jen kdyz me oslovi? jinak vzdy s vestou??
Na SR ak vystupis pri kontrole z auta bez vesty 30-60EUR :D Staci navysvetlenie ?? :lol:
A v ČR je to same :?: ja ji teda mam pri sobe ale kdyby me policajt pozadal at vystoupim tak by me to nenapadlo vzit si vestu kdyz mi rekli at vystopim :-k ted nedavno me staveli a prave jsem mel vystopit a ukazat mu ze mi sviti svetla,brzdy atd a dostal jsem trochu pokarani za nalepky co mam na dverich kufru,trochu jsem nechapal co je na tom no :-k ale nakonec nic dekuji nashle a jel jsem fuc...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od -JxD- »

Tak to s tou vestou ve SR je celkem hardcore podle me teda.... #-o
Me by taky ani ve snu nenapadlo si ji oblict, kdyz mi reknou, at si vystoupim....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od mayq »

-JxD- píše:Tak to s tou vestou ve SR je celkem hardcore podle me teda.... #-o
Me by taky ani ve snu nenapadlo si ji oblict, kdyz mi reknou, at si vystoupim....
Ako pise Mexican, kopa ludi na to doplatila, neprestudovali si Novy CZ a potom sa len cudovali ked im nasolili pokutu
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od pepan »

no pokud ji nemaj policajti,tak si jí taky nenavlíknu..
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od Engineer »

Nemusis s vestou vystupit ak su za tebou policajti a maju zapnute vystrazne majaky...
Inak sa odporuca za kazdych okolnosti.
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od Engineer »

mayq píše:
-JxD- píše:Tak to s tou vestou ve SR je celkem hardcore podle me teda.... #-o
Me by taky ani ve snu nenapadlo si ji oblict, kdyz mi reknou, at si vystoupim....
Ako pise Mexican, kopa ludi na to doplatila, neprestudovali si Novy CZ a potom sa len cudovali ked im nasolili pokutu
Najhorsie je na tom to ze ked vyplatis pokutu je to ako by si suhlasil ze si predpis porusil a dodatocne to nemozes vymahat... [-X
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od mirpie »

Vilda píše:Chlapi a nebejval tam taky náhradní klínovej řemen ?? Já ho teda vozím v každým autě .... u Opelu mi prasknul a to docela daleko od civilizace :? bez něj, bych tam stál ještě dneska ...
...už vidim, jak ženská nebo chlap, co je lama na auta, na dálnici mění klíňák, navíc, když na alternátor je jiný řemen než na servo a to ještě u každýho auta jiné délky nebo šířky....
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěstí při silniční kontrole

Příspěvek od delphino »

Heh s klinakem mam vlastni zkusenosti, taky kdyz jsem mel opel astru tak mi v deset vecer praskl u lesa mezi ustnim(kam jsem jel) a plzni(kde jsem vyjel) a nakonec jsem do vybiti dojel do nejake zapadle vesnicky, tam se svitilo v hospode, tak jsem tam dosel, ze mam to a to, tech par lidi me dovedlo k mistnimu mechanikovi, co uz spal :lol: odtahli jsme auto do dilny a hledal naky klinaky, zadnej nesel az na jeden,ale ten byl hladkej,ale aspon neco, vydrzel tak pet kilaku a skoncil jsem v dalsi vesnici, ale tentokrat jeste zapadlejsi nikde zadny svetlo, tak jsem zazvonil na nakej barak jestli tu maj hospodu ci tak neco(uz jsem volal oteckovi,ktery objizdel benzinky a hledal klinak:)) a naka babi s klackem, ze pry nejblizi pension je tri kilaky nakou lesni cestou :lol: tak jsem sedl do auta, ktery jeste k tomu chciplo kousek za vesnici, kde nebyla ani trocha svetla, zamknul se a snazil ignorovat okolni zvuky, otecko dorazil asi za dve hodky :)
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Odpovědět

Zpět na „Pokec“