Letáček HYUNDAICLUBu

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od milosh »

Nove verze letaku i ode "me" v prvnim prispevku misto puvodnich co se vam nelibily. bude se tisknout stejne jen CB a ta je myslim hodne good uz to mam i vytistene na stole a za sebe muzu rict good.
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od black_sheep »

tak... neni to graficky cisty a 100% zmaknuty, jsem programator a ne grafik.. ale vim jak by to nekdo sikovny dokazal, tohle je jen ma predstava:

ted zase vy do me, vim ze se to nebude libit jinym ale to je se vsim tak :twisted: ja alespon jen nekritizuju, ale kritizuju co se mi nelibi a ukazu jakym smerem by se to podle me mohlo vyvijet :lol:
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 13 srp 2009, 23:16, celkem upraveno 1 x.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od black_sheep »

milosh píše:Nove verze letaku i ode "me" v prvnim prispevku misto puvodnich co se vam nelibily. bude se tisknout stejne jen CB a ta je myslim hodne good uz to mam i vytistene na stole a za sebe muzu rict good.
tak ta tvoje verze vypada o neco lip. teda kazdopadne cernobila.. barevne to nema s hyundaiem nic spolecnyho ta fialkova :lol:

ten muj letak by se zase musel tisknout barevne, jinak by to stalo zaprd #-o ale barevny tisk uz neni zase takova morda..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od milosh »

pokud bys oriznul ty lidi a dal tam je ty informace tak to beru ale schvalne si to CB vytiskni a uvidis ze nic neuvidis :lol:
A to uz neni letacek ale letak :mrgreen:
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od milosh »

Tak nechame klido 2 verze a kazdej at si vybere ne? ja klido vytisknu na me naklady ty moje cernobily a poslu kazdymu kdo bude mit zajem :-k
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Limitz »

beru jich sto :D
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od black_sheep »

proc ti tam vadi lidi? snad hyundai club je i o lidech a nejen o jejich autech :lol: stejne takhle malicky to neni poznat kdo je kdo.. :-)

tak ja nevim to moje je spis jako letak, nez jako vizitka. vsak ja taky rikam ze by se to muselo tisknout barevne idealne.. nebo by se musel najit grafik kterej by to umel upravit tak aby to na cernobilym textu bylo citelne. ja bych to zmakl taky ale sral bych se s tim cele odpoledne. tohle je sbouchany behem pulhodky jako navrh, co bych se s tim mordoval kdyz se to pak nepouzije.. :lol:

nasel jsem jeste jednu fotku, taky pekna a bez lidi ale to bych musel ty texty prehazet doprava a to uz se mi nechce... :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od black_sheep »

hmm tak ja bych je klidne prodal za nakou 5kc :lol: ale zadarmo bohuzel.. bylo by to barevne, na tvrdy papir A4 a na kazdym by byli dva letaky.. myslim ze kdo chce tak by za to ja nevim 50kc dal aby jich mel 10 peknejch.. ja teda jo.. nebo pripadne ty moje cernobile, to by taky slo ale nebylo by to tak zaujimaci:lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od black_sheep »

resp. zeptam se takhle, vadilo by snad nekomu ze by byl on a jeho vuz na letaku?? :mrgreen: portret cca 1cm veliky :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Lukino »

black_sheep píše:resp. zeptam se takhle, vadilo by snad nekomu ze by byl on a jeho vuz na letaku?? :mrgreen: portret cca 1cm veliky :lol:
... a mě vadí, že tam právě nejsem :mrgreen: oba letáky se mi líbí, jen si nemůžu pomoci, ale působí na mě jinak, než jako vizitka klubu fandů značky. Spíš na mě působí, hlavně ten první, jako nějaký web-tech od importéra Hyundai, ale možná je to jen můj dojem ... jinak pěkná práce
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od black_sheep »

mozna to delaj ty texty..

ja jsem je prevzal jen s drobnyma zmenama ve formulaci, protoze kdyz uz utocim na grafiku tak nechci i na obsah to by bylo asi moc drze ode me :lol:

jinak miloshi ty tvoje cernobily vizitky vypadaj fakt mnohem lip nez puvodni navrh. decentni pozadi, obycejne pismo... jediny co to ma stale za problem je ze to vubec nekoresponduje s hyundai grafikou, ani font - akorat logo:lol: akorat je blby ze ten vynikl ten osklivy prechod mezi vyriznutou fotkou i30 a pozadim a ze to prekrejva oramovani az do kraje.. lepsi by to bylo to vnorit do toho ramecku, mozna..

a jeste detail: to logo hyundaie obracene zrcadlove na tom santafecku je vtipny :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od milosh »

No i kdyz nic tak aspon namet jsem vam dal a letacek si sami muzete udelat poradnej (ale aby to bylo letos ne jako hyundaiclub.cz ... )
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od zdenek76 »

já jsem dával jen takovýhle lístečky za gumu okna ve dveřích řidiče, rozměr to mělo snad 12x3 cm a mělo to docela úspěch.
Obrázek

Osobně tedy všechny velké letáky za stěračem vyhazuju a nečtu, pokud si jich tedy vůbec všimnu, kolikrát ulítnou až když se rozjedu. Jinak ten první návrh se mi taky nelíbí, přijde mi to jak pozvánka na "vesnický tuning sraz". Ten od blacka je pěkný, akorát bych vyhodil fotku, snížil bych tomu výšku letáku a do toho místa, kde je fotka dal jen pěkně zarovnaný ten text.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Yurii »

Přesně jak píše Zdeněk, víc než Blackova se mi líbí Miloshova černobílá varianta, na druhou stranu by asi chtelo trochu jí upravit, jestli večer nebudu mít z práce plný kecky photoshopu, zkusím něco vymyslet :wink:
Ten Zdeňkův letáček na koreaSUV je moc pěknej možná se inspiruju ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od black_sheep »

kolik byste byli schopny dat za letacek v barevnem tisku, velikost 1/2 A4 v podobnem provedeni jako jsem navrhoval (tedy ne vesnicky tuning sraz), akorat teda zpracovany nacisto, s tim ze se udela vic moznosti a nechame tady hlasovat ktera by se udelala? moznost privezeni na hyundai sraz do ostravy a nebo rozesilka postou..

navrhnete cenu za 1 letacek? samozrejme cena rozumna, vicemene bych to zasponzoroval ale pokud si kazdej objedna ja nevim 20 letaku a bude vas 20 tak na to nemam a nakou tu symbolickou kacku bych si od Vas rad vzal.. barevny toner je holt drahej :(

nebylo by to teda uplne zdarma, jako nabizi milosh, ale zase dle meho nazoru to bude daleko dustojnejsi prezentace.....

yurii uz se tesim na tve navrhy!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“