okenní deflektory

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Hardcam »

DaWe: mel jsem na mysli Fabii II, ktera ma futuristicka mala okna

tak jsem udelal fotku a nedalo mi to a dal jsem si cestu kolem bloku citajici 4 prechody pro chodce - prechod byl vzdycky na silnici, na kterou jsem odbocoval a to po leve strane.
Vyhled nijak neomezen, protoze je prechod umisten pod autem a kvuli pripadnemu chodci nemusime koukat do astronomickych vysek. Opravdu jsem nenasel cast ofuku, ktera by branila vyhledu na prechod. Je pravda, ze Elantra ma sama o sobe lepe udelane sloupky nez treba Getz, kde musim vykukovat.
Přílohy
P8190001.JPG
P8190001.JPG (65.45 KiB) Zobrazeno 1480 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
myšák 80
***
Příspěvky: 622
Registrován: 29 kvě 2008, 10:39
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: okenní deflektory

Příspěvek od myšák 80 »

Podle mě bude záležet na postavě, typu auta a posezu. Na tom nic nemění, že sloupek se opticky rozšíří [-X
Někomu to bude vadit více, jinému méně.
Za sebe můžu říct, že jsem si na to musel zvykat, ale nesundám je.
Je to supr věc, dával jsem to tam, ještě když jsem hulil (moderní je nekouřit :-k ) a paráda


Joo a na letadla nekoukám, spíš na holkyy :P
Hyundai i30 1,6GDI r.v. 2013
Hyundai Grandeur 3.3 V6 r.v.2007 LPG
Hyundai Sonata NF 2.4i r.v. 2005 LPG prodáno
Hyundai Sonata EF 2.0i r.v. 2003 LPG RIP
Hyundai Accent 1.5 LC 4dv. r.v. 2001 - výměna za skútr :-D RIP
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Hardcam »

mysak: me napada jedna otazka. Proc pruh v horni casti predniho okna je zakazany kvuli vyhledu a bocni okna nesmi byt zatmavena, kdyz tmave a jakekoliv jine deflektory jsou povolene? Pokud nektere z vas deflektory omezuji ve vyhledu, pak tedy budu muset rici, ze "je individualni, jakym zopusobem deflektor omezi vyhled z vozu"...jinak na Getzovi jsou deflektory uplne cire. Je to original Hyundai, ale myslim si, ze nejsou na Getze, jen ale porad nevim na co by byly a potreboval bych to vyzkouset.... :roll:
Přílohy
P3220005a.JPG
P3220005a.JPG (92.15 KiB) Zobrazeno 1459 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Vilda »

myšák 80 píše:Podle mě bude záležet na postavě, typu auta a posezu. Na tom nic nemění, že sloupek se opticky rozšíří [-X
Někomu to bude vadit více, jinému méně.
Za sebe můžu říct, že jsem si na to musel zvykat, ale nesundám je.
Je to supr věc, dával jsem to tam, ještě když jsem hulil (moderní je nekouřit :-k ) a paráda


Joo a na letadla nekoukám, spíš na holkyy :P
Dobře napsaný =D> ještě bych řekl, že ne všechny deflektory jsou stejný ( tvarově ) ... evidentně mám trochu jiný defl. než Hardcam. Tady jsem nafotil pohled, ze sedadla řidiče v mojí výšce. Měřím 183 cm a mám sedadlo až vzadu ... posuďte sami, jestli ofuk v určitém úhlu může omezovat výhled z vozu, já tvrdím, že ano. Taky jsem si na ně musel zvyknout a naučit se vykukovat. Jinak deflektory můžu jen doporučit .....

A na letadla taky nekoukám, protože je nemám rád :D já radši masnu s dobrým ovarem 8)

Obrázek

Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: okenní deflektory

Příspěvek od black_sheep »

je mozny ze v noci nebo za snizene viditelnosti to bude si prekazet. osobne teda z favoritu kde je pritelkyne mela odzacatku jsme nepozorovali nejake omezeni, ani zlepseni kdyz jsme je pak sundali :lol: jenze tam A sloupky "nejsou" :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
myšák 80
***
Příspěvky: 622
Registrován: 29 kvě 2008, 10:39
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: okenní deflektory

Příspěvek od myšák 80 »

Vilda píše::D já radši masnu s dobrým ovarem 8)
jj ovar gut a když už jsme u toho žrádla, tak já byl o víkendu na chodských slavnostech
a tam měli chodský menu za kilo (99,-) - pečený koleno, gambáč a musím říct, že takhle jsem si už hodně dlouho nepochutnal =P~

jináč sorry za OT, nebo jak to píšete :lol:
Vilda píše:Dobře napsaný =D> ještě bych řekl, že ne všechny deflektory jsou stejný ( tvarově ) ... evidentně mám trochu jiný defl. než Hardcam. Tady jsem nafotil pohled, ze sedadla řidiče v mojí výšce. Měřím 183 cm a mám sedadlo až vzadu ... posuďte sami, jestli ofuk v určitém úhlu může omezovat výhled z vozu, já tvrdím, že ano. Taky jsem si na ně musel zvyknout a naučit se vykukovat. Jinak deflektory můžu jen doporučit .....
Joo a dobře napsaný je to kůlivá tomu, že mám kolem 190 cm a za mnou si sednou jenom děti, takže máme jiný pocity než hard se sedmi pětkama v elantře :mrgreen:

Závěrem, aby se to tady nezvrtlo zase v nějakou hádku (popř. výměnu názorů :-k ) bych chtěl říct, že všichni jsme usoudili (ikdyž já a Vilda s kecama 8) ), že deflektory jsou super a doporučujeme je všem. To by měla být informace, kvůli které se tohle téma zakládalo.....

hawk domluvil jsem
Hyundai i30 1,6GDI r.v. 2013
Hyundai Grandeur 3.3 V6 r.v.2007 LPG
Hyundai Sonata NF 2.4i r.v. 2005 LPG prodáno
Hyundai Sonata EF 2.0i r.v. 2003 LPG RIP
Hyundai Accent 1.5 LC 4dv. r.v. 2001 - výměna za skútr :-D RIP
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: okenní deflektory

Příspěvek od laufas »

black_sheep píše:je to ale osklivy a pripomina mi to drivejsi dobu :lol: radeji volim bud klima a nebo ficak :D
+1 :!:
A tudiz nemusim resit ani ten vas vyhled :^o
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
myšák 80
***
Příspěvky: 622
Registrován: 29 kvě 2008, 10:39
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: okenní deflektory

Příspěvek od myšák 80 »

teď jsem jel ke sklenáři a nedalo mi to
na to pickupu je vidět, jesli mi to omezuje výhled, nebo ne.
Auto je ode mě nějakých 4-5m. Deflektor jsem nesundaval, jelikož zas tak zapálenej do debaty nejsem =P~ , tak jsem jenom otevřel dveře.

Ještě (a už úplně naposled) bych chtěl podotknout, že ani tak nejde o to, že by jako z okýnka nebylo za použití deflektorů vidět,
ale trochu to prostě omezí. A hlavně až teď mi došlo, že mi to ani nevadí, když se do okýnka dívám, jako spíš, když se do něj nedívám!!!
Přílohy
ofuky-.JPG
ofuky-.JPG (154.99 KiB) Zobrazeno 1387 x
ofuky.JPG
ofuky.JPG (140.68 KiB) Zobrazeno 1392 x
Hyundai i30 1,6GDI r.v. 2013
Hyundai Grandeur 3.3 V6 r.v.2007 LPG
Hyundai Sonata NF 2.4i r.v. 2005 LPG prodáno
Hyundai Sonata EF 2.0i r.v. 2003 LPG RIP
Hyundai Accent 1.5 LC 4dv. r.v. 2001 - výměna za skútr :-D RIP
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Hardcam »

mysak: a ze mas ram dveri jsi zapomnel, vid? Podivej se na prvni fotce, jakej kus Ti zabira ram. Takhle to muzeme delat u vsech, co nalepime na sklo - dam si na celni sklo cernou folie a reknu Ti "hele, tady za tou cernou folii je letadlo..."

z pohledu ridice v Elantre mericiho 186cm se sedackou uplne vzadu budu tvrdit, ze deflektor zakryva mista, ktere jako ridic nepovazuji za ohrozujici bezpecnosti. Na prechody je videt dobre a pokud by mi neco branilo, pohnu trochu telem...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
tricarkovej
**
Příspěvky: 130
Registrován: 18 kvě 2009, 15:28

Re: okenní deflektory

Příspěvek od tricarkovej »

Jsem rád za tolik odpovědí ikdyž někdy jsou trochu bouřlivější. Ale podle všech jsou deflektory dobrá věc a určitě si je pořídím.
Díky za pomoc všem. snad to pomůže i dalším v rozhodování kolem deflektorů. :D/
I 30 1.6 99 kW GDI WEEKEND

I 30 1.6 66 kW crdi clasic
Uživatelský avatar
myšák 80
***
Příspěvky: 622
Registrován: 29 kvě 2008, 10:39
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: okenní deflektory

Příspěvek od myšák 80 »

Hardcam píše:mysak: a ze mas ram dveri jsi zapomnel, vid? Podivej se na prvni fotce, jakej kus Ti zabira ram. Takhle to muzeme delat u vsech, co nalepime na sklo - dam si na celni sklo cernou folie a reknu Ti "hele, tady za tou cernou folii je letadlo..."

z pohledu ridice v Elantre mericiho 186cm se sedackou uplne vzadu budu tvrdit, ze deflektor zakryva mista, ktere jako ridic nepovazuji za ohrozujici bezpecnosti. Na prechody je videt dobre a pokud by mi neco branilo, pohnu trochu telem...
depa nezapomněl, ale myslel jsem si, že se v tom nikdo nebude rejpat :mrgreen: každopádně zabírá třikrát míň než ofuk

A mojí poslední větou jsem chtěl naznačit, že mě osobně to vadilo spíš v periferním vidění, o přechodech píšeš jenom Ty,
takže proti hejbání tělěm nejsem, ale tady mi je ho..o platný
Hyundai i30 1,6GDI r.v. 2013
Hyundai Grandeur 3.3 V6 r.v.2007 LPG
Hyundai Sonata NF 2.4i r.v. 2005 LPG prodáno
Hyundai Sonata EF 2.0i r.v. 2003 LPG RIP
Hyundai Accent 1.5 LC 4dv. r.v. 2001 - výměna za skútr :-D RIP
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: okenní deflektory

Příspěvek od Vilda »

tricarkovej píše:Jsem rád za tolik odpovědí ikdyž někdy jsou trochu bouřlivější. Ale podle všech jsou deflektory dobrá věc a určitě si je pořídím.
Díky za pomoc všem. snad to pomůže i dalším v rozhodování kolem deflektorů. :D/
To jsou takový bouře ve sklenici vody :D ale jinak je tady docela klídek. Je úplně normální, že je tady na jednu věc, vícero názorů ... Až si je namontuješ, tak napiš, jak jsi s nima spokojenej ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
vmt
Příspěvky: 1
Registrován: 05 čer 2009, 12:54

Re: okenní deflektory

Příspěvek od vmt »

Ja som kupil tieto> http://www.shoptuning.sk/product_info.p ... ts_id=8823
a som s nimi uplne spokojny.
i30 1,6 CRDi VGT Comfort, 85kW, Vivid Blue, 05/2009
tricarkovej
**
Příspěvky: 130
Registrován: 18 kvě 2009, 15:28

Re: okenní deflektory

Příspěvek od tricarkovej »

Ahoj tak je mám objednaný v úterý budou, budu mít přední myslím že to stačí tak pak písnu co a jak.
:-k =D> 8)
I 30 1.6 99 kW GDI WEEKEND

I 30 1.6 66 kW crdi clasic
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: okenní deflektory

Příspěvek od alarm »

Z deflektormi je len jeden problém.Ak ich tam raz dáš, nemôžeš ich dať dole.Ak ti ich ukradnú, treba kúpiť nové.Dôvod?
Tesniaca guma okolo okna sa prispôsobí novej hrúbke=okno+deflektor a keď tam potom chýba, robí to značný aerodynamický hluk.Asi pred dvomi mesiacmi nám niekto oholil Accenta-nech mu ruka odpadne.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“