Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Mexican »

ciste technicky by si mal mat objednavkovy list s vybavou... v oficialnom cenniku je vzdy napisane " Dovozce si vyhrazuje právo změny cen a provedení bez předchozího upozornění. "
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

X-bat to zalezi kdy se vypina termostat, je to nevim. Nejlepsi je porovnat - jestli ucitis zahrivani zadniho okna a zrcatek nikoli, tak je problem v zrcatkach. Ale v tech 30 stupnich nevim jak to je, to je asi uz moc. Zkus to nekdy rano ;)

Isghol v dobe kdy si objednaval Comfort i v dobe dodani mel Comfort vyhrivana zrcatka.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od jirikstbk »

Dnes jsem v Olomouci také reklamoval nefunkční vyhřívání. O problému nevěděli, nikdo z centrály (kde věděli) je o tom neinformoval.

Podle toho, co jsem se dozvěděl, by za cca 2 měsíce měla proběhnout svolávací akce a zrcátka by měly být vyměněny za typ s vyhříváním + montáž kabeláže.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od jirikstbk »

Amalfi píše:Neprehlidl jsem se. V puvodnim ceniku je Comfort s vyhrivanymi a ma je i ve skutecnosti - overeno v showroomu. Kazdopadne je problem se zrcatky u vybavy Style.
Pokud ti funguji tak to neres. Asi je to problem jen par aut.
Dnes jsem viděl aktuální ceník a tam to bylo opuntíkované tak, jak píšeš. Já to bral z ceníku, který má uvedeno "Platnost od: 01.06.2009" a který mám v PC. Takže zde je šance i pro majitele CLASSIC PLUS koupené v platnosti tohoto ceníku.

CLASSIC CLASSIC PLUS COMFORT STYLE
Vyhřívaná vnější zrcátka - • - •
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

jiristbk jj jak pises - ted v ceniku vyhrivani u comfortu neni. Ale maji je. Jinak v centrale o tom vedi, od meho servisu - prodejce. Kteri uz s nima zacinali probirat jak se to bude resit. Kazdopadne informace ze bude svolavacka a ze se to bude resit opravdu novou kabelazi a dodelavkou, je pro mne uklidnujici :D/ . Bal jsem se ze to skonci tim ze nam nabidnou nejakou nesmyslnou doplnkovou vybavu misto opravy zrcatek - coz chapu ze nebude jednoduche, kdyz na to neni montazni sada.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

Jinak centrala o tom vi tak dlouho jak o tom vite vy - ode dne vzniku tohodle temata. Proto je dobre ze tohle forum existuje a ze se muzem takto informovat. Sirime tak mezi sebou informace rychleji nez dovozce a prodejci :mrgreen:
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od jirikstbk »

Amalfi píše:jiristbk... Bal jsem se ze to skonci tim ze nam nabidnou nejakou nesmyslnou doplnkovou vybavu misto opravy zrcatek ...
Stalo se. Bylo mi dnes nabídnuto příslušenství v hodnotě 10 000 Kč nebo počkat ty cca 2 měsíce.

Přiznám se, že nad tím přemýšlím. Je to cca cena tažného zařízení, a to bych tam chtěl časem dát i tak. Zatím ho nemám, ale občas je přívěs potřeba a dosud vždy žadoním u kamaráda o auto.

Mám se během dneška rozhodnout a vzhledem k tomu, že jsem zatím u žádného auta (mám 5. kus) vyhřívané zrcátka neměl (a nevzpomínám si, že bych zrcátka někdy škrábal), tak jsem zatím 51% pro to tažné zařízení.

Rád ale přivítám protiargument. A naposledy ta rosa na zrcátkách opravdu zlobila. I když jsem ji utřel, tak tam byla za chvíli znovu. No, občas si tak říkám, že líp bylo za bolševika. :oops: To si člověk "vyležel" frontu a pak mu "něco"dali a nemusel přemýšlet nad tím co a jak. #-o
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

jiristbk tak jsem mel telefonat z meho :hyu: servisu. Informovali mne ze montazni sadu importer chysta (hehe tuto informaci jsem mel ale jako prvni od tebe :wink: ). Avsak ja dostal informaci ze by mela byt pripravena za cca 14 dni, [-X nikoli za 2 mesice.

Jinak co se tyce vyhrivani zrcatek - ja ho mel u 2 predchozich aut (ze 6) a vim ze se bez nej neobejdu. Ma pro mne vetsi cenu nez tazne zarizeni ;) Je to otazka komfortu. Nechce se mi elektricky odklopit zrcatka (parada pri parkovani na sidlistich kde je malo mista) a pak obehnout auto s hadrou (v zime se skrabkou). Jak pises - jak jsou zrcatka orosene tak hadra pomuze jen docasne. V zime to je zase jemna pracicka ocistit zrcatka abych je tlakem neposkodil. A taky to kolikrat neni idealni.

Je to o kazdem, kdo ma jake preference. Tebe laka tazne zarizeni - tak do nej jdi. Ja bych ho treba nevyuzil. Pro mne je treba dulezitejsi to vyhrivani - pro mne to je taky mimo jine prvek zvysujici bezpecnost, protoze udrzuje dobry prehled deni okolo auta (a nemam rad smouhy od hadry na zrcatkach ;) ).
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od jirikstbk »

Dík, právě jsi mi přidal ty 2% ve prospěch zrcátek. :-)
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od amaize »

nemám Style ale Comforta,jako jeden z prvních v této zemi a vyhřívání zrcátek mám - prověřeno už v březnu
a neměnil bych [-X
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od x-bat »

Co se tyce zrcatek, tak mi zarucene netopi (testovano asi v 1am pri teplote 10 stupnu)... Mluvil jsem o tom v autosalonu, tak prodejce byl prekvapen a snazil se me presvedcit, ze je to blbost a strasne se smal. Byl u toho i mechanik a ten mel pro zmenu strach sundavat ze zrcatka sklo. Kazdopadne to slyseli poprve ode me a mam pocit, ze to maji uplne v pazi... Kazdopadne me ujistoval, ze jestli je to pravda, tak od vyrobce urcite bude svolavacka na opravu. No, uvidime. Pokud se u vas zacne neco dit, tak dejte hlavne vedet - maximalne je pujdu pretahnout tim heverem, co mam u rezervy :mrgreen:
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

bemusel sundavat sklo ze zrcatka - stacilo jen vevnitr sundat zaslepku a jde videt jake svazky vedou k zrcatku - byt tebou zacnu pochybovat o serioznosti a schopnostech servisu. U mne v servisu meli taky obavy o zrcatko - ale jen proto ze tam nemeli zrovna karosare (ktery je na to pry jejich experr :D), proto sli na to zevnitr. Jinak reklamacka je reklamacka - snad jsi s nimi sepsal reklamacni protokol.Tim se urcuje taky doba do kdy musi tvuj problem vyresit. Ze zakona 30 dnu - si myslim.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od x-bat »

Zatim jsem nesepisoval nic - prvne jsem si to chtel overit. No, az pojedu kolem, tak se tam stavim a zacnu to resit...
btw. jinak o serioznosti uz jsem zapochyboval...
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
Uživatelský avatar
free
*
Příspěvky: 39
Registrován: 05 kvě 2009, 14:29
Bydliště: Zahorie

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od free »

a uz mam brouka v hlave ... hned rano musim vyskusat ci ohrievanie funguje ... mam sice comfort ale predajca spominal ze to tam je a aj v aktualnom ceniku to uvadzaju
Hyundai i30wg 1.6i Trikolor komfort - Satin Amber 07/2015 aktualne cca. 21000 km
Hyundai i20 1.4i comfort - Dark Grey (predané)
wody
*
Příspěvky: 31
Registrován: 29 dub 2009, 16:42
Bydliště: Plzeň

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od wody »

Vyhřívání jsem už taky zkontroloval a funguje bezvadně,
za pár minut je zrcátko bez vody =D>
Hyundai I 20 1,4/74KW comfort ICE BLUE od 10.4.2009
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“