HYUNDAI COUPE by Tommy

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od black_sheep »

hardcame tak to je presne ten hnuuuus co nesnasim. tuhle jsem to videl i na coupe. fuj jak to tam muze nekdo dat? lidi nemaj vkus :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od Hardcam »

Black: uz jsem to psal drive, na auto patri pravej chrom, ne Tesco imitace, pak se tomu ...a v kombinaci se stribrnou nebo zlatou to spis skodi, nemluve o kombinaci hlinik-chrom. Pozitivivne ale musim hodnotit ty kliky - u Coupe je vyhoda, ze nema klasicky kliky, ale "madla" a na tech to vypada opravdu dobre.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od DEDe »

Hardcam píše:Black: uz jsem to psal drive, na auto patri pravej chrom, ne Tesco imitace, pak se tomu ...a v kombinaci se stribrnou nebo zlatou to spis skodi, nemluve o kombinaci hlinik-chrom. Pozitivivne ale musim hodnotit ty kliky - u Coupe je vyhoda, ze nema klasicky kliky, ale "madla" a na tech to vypada opravdu dobre.
stejne na pohled nepoznas co je pravej chrom a co je pochromovanej plast tak kdyz primo u toho auta nestojis a neosahas si to tak nemas sanci rozdil poznat takze na vyzaz a efekt to vypada uplne stejne. Pochubuju ze nekdo se bude zohybat treba ke krouzkum k mlhovkam a zjistovat jestli je to pravej chrom nebo ne to asi tezko a taky by to byly vyhozeny prachy kdyz efekt je uplne stejnej. Neco jinyho je to v interieru kde si kazdej sedne a tam to poznat je napr rozdil mezi krouzkama na ventilaci jestli je to jen stribrnej plast nebo kov.

tommy jeste bych tam poresil ty oranzovy blinkry maly a dal tam neco ne oranzovyho treba ty chromove taky.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od Hardcam »

DEDe: dneska bohuzel pravej chrom prakticky neni, mozna u luxusnich aut...a nevim o soucasnem aute, ktere by bylo preplacano pravym chromem. Treba za rok, mozna pozdeji, se plastchrom projevi ve sve "krase"...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
tommy_coupe
**
Příspěvky: 196
Registrován: 02 črc 2009, 18:09

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od tommy_coupe »

DEDe píše:
Hardcam píše:Black: uz jsem to psal drive, na auto patri pravej chrom, ne Tesco imitace, pak se tomu ...a v kombinaci se stribrnou nebo zlatou to spis skodi, nemluve o kombinaci hlinik-chrom. Pozitivivne ale musim hodnotit ty kliky - u Coupe je vyhoda, ze nema klasicky kliky, ale "madla" a na tech to vypada opravdu dobre.
stejne na pohled nepoznas co je pravej chrom a co je pochromovanej plast tak kdyz primo u toho auta nestojis a neosahas si to tak nemas sanci rozdil poznat takze na vyzaz a efekt to vypada uplne stejne. Pochubuju ze nekdo se bude zohybat treba ke krouzkum k mlhovkam a zjistovat jestli je to pravej chrom nebo ne to asi tezko a taky by to byly vyhozeny prachy kdyz efekt je uplne stejnej. Neco jinyho je to v interieru kde si kazdej sedne a tam to poznat je napr rozdil mezi krouzkama na ventilaci jestli je to jen stribrnej plast nebo kov.

tommy jeste bych tam poresil ty oranzovy blinkry maly a dal tam neco ne oranzovyho treba ty chromove taky.
no blinkry už jsem objednal...měly by dorazit tak příští týden...

http://www.kdmstuff.com/shop/step1.php?number=787

Pokud se to s tím chromem nepřežene, tak je to podle mě v pohodě. Protože jsem měl předtím poměrně dost předělaný auto a už delší dobu jsem chtěl něco nového, co bych jen decentně upravil - dlouho jsem přemýšlel, co s coupé udělám. Coupe je tvarově moc pěkný auto, takže žádný laminát nepřipadal v úvahu. V první řadě jsem chtěl odstranit všechny oranžové "plochy" světel. Pak jsem se rozhodl pro lehký chrom styling, podtržený právě těmi koly a v budoucnu už bych rád řešil jen úpravy technického směru. Ale takový interiér v šedé kůži by taky nebyl tak od věci. :D
HYUNDAI COUPE GK 1.6 r.v. 2002
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od Russell »

Tommy coupecko je velmi pekne skoro ako keby som videl DEDeho :) Len neviem ci je rozumny napad davat 18'' disky na 1.6tku. Ale ked ti nejde o vykon a iba o image tak potom =D>
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od DEDe »

tommy_coupe píše:
DEDe píše:
Hardcam píše:Black: uz jsem to psal drive, na auto patri pravej chrom, ne Tesco imitace, pak se tomu ...a v kombinaci se stribrnou nebo zlatou to spis skodi, nemluve o kombinaci hlinik-chrom. Pozitivivne ale musim hodnotit ty kliky - u Coupe je vyhoda, ze nema klasicky kliky, ale "madla" a na tech to vypada opravdu dobre.
stejne na pohled nepoznas co je pravej chrom a co je pochromovanej plast tak kdyz primo u toho auta nestojis a neosahas si to tak nemas sanci rozdil poznat takze na vyzaz a efekt to vypada uplne stejne. Pochubuju ze nekdo se bude zohybat treba ke krouzkum k mlhovkam a zjistovat jestli je to pravej chrom nebo ne to asi tezko a taky by to byly vyhozeny prachy kdyz efekt je uplne stejnej. Neco jinyho je to v interieru kde si kazdej sedne a tam to poznat je napr rozdil mezi krouzkama na ventilaci jestli je to jen stribrnej plast nebo kov.

tommy jeste bych tam poresil ty oranzovy blinkry maly a dal tam neco ne oranzovyho treba ty chromove taky.
no blinkry už jsem objednal...měly by dorazit tak příští týden...

http://www.kdmstuff.com/shop/step1.php?number=787

Pokud se to s tím chromem nepřežene, tak je to podle mě v pohodě. Protože jsem měl předtím poměrně dost předělaný auto a už delší dobu jsem chtěl něco nového, co bych jen decentně upravil - dlouho jsem přemýšlel, co s coupé udělám. Coupe je tvarově moc pěkný auto, takže žádný laminát nepřipadal v úvahu. V první řadě jsem chtěl odstranit všechny oranžové "plochy" světel. Pak jsem se rozhodl pro lehký chrom styling, podtržený právě těmi koly a v budoucnu už bych rád řešil jen úpravy technického směru. Ale takový interiér v šedé kůži by taky nebyl tak od věci. :D
odkus vlastne ze jsi ? :) budem to coupe mit temer totozny ;) Presne tyhle blinkry tam mam jen mam 8 led uvnitr tusim je meli na Kdm taky ale pak je stahly najednou. Vypadaj rozhodne supr tech litovat nebudes ;) Co si myslim jeste by nebylo spatny a co mozna zkusim je ten gril vepredu. Mam ted sice roadruns ale uvaziju tenhle puvodni striknout bud barvou nebo treba nejakym chromem neuvazoval si o tom to zkusit ?
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od DEDe »

Russell píše:Tommy coupecko je velmi pekne skoro ako keby som videl DEDeho :) Len neviem ci je rozumny napad davat 18'' disky na 1.6tku. Ale ked ti nejde o vykon a iba o image tak potom =D>
;) no kapl si na to jeste tam da ty blinkry a ma to temer shodny az na predni gril :) a zadni lampy a loga ;) A ted uz mam i zadni mild kridlo :D No par odlisnosti jeste je :) Ale parada ze lita po CR jeste jedna podobna paradicka toho myho aby to nevyznelo ze mam neco proti spis naopak ;)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
kaliber
**
Příspěvky: 347
Registrován: 28 kvě 2009, 20:30
Bydliště: Slovensko

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od kaliber »

zdravim pocuj tommy tie predne svetla su brutal ako si na ne siel? Metoda DEDe je premna uz moc #-o tak sa pytam ci sa to neda aj nejako jednoduchsie myslim odstranenie tej oranzovej. Sam mam cervene kupe 2002 2.0 asi 3 tyzden hodim aj ja nejake fotky .. :wink:
http://www.milujemauta.sk
http://www.facebook.com/pages/MilujemAutask/488043791208895?ref=ts&fref=ts
http://hancik.blog.sme.sk/
http://milujemautask.blog.pravda.sk/author/milujemautask/
http://milujemautask.blog.auto.cz/
Uživatelský avatar
tommy_coupe
**
Příspěvky: 196
Registrován: 02 črc 2009, 18:09

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od tommy_coupe »

odkus vlastne ze jsi ? :) budem to coupe mit temer totozny ;) Presne tyhle blinkry tam mam jen mam 8 led uvnitr tusim je meli na Kdm taky ale pak je stahly najednou. Vypadaj rozhodne supr tech litovat nebudes ;) Co si myslim jeste by nebylo spatny a co mozna zkusim je ten gril vepredu. Mam ted sice roadruns ale uvaziju tenhle puvodni striknout bud barvou nebo treba nejakym chromem neuvazoval si o tom to zkusit ?
Jsem z Třeboně... :) jsem rád, že ti nevadí, že mám auto hodně podobné. Na Coupé není moc velký výběr dílů, tak je velká šance, že se budu opakovat.

Co se týče té masky, tak o té jsem už taky pochopitelně přemýšlel...no a mám 4 možnosti:
1. pochomovat původní masku
2. původní masku nalakovat na černo (lesklý)
3. a 4. tato maska v černém laku nebo v chromu
Obrázek
Obrázek

Ale použil bych jinou "civilnější" mřížku.
HYUNDAI COUPE GK 1.6 r.v. 2002
Uživatelský avatar
tommy_coupe
**
Příspěvky: 196
Registrován: 02 črc 2009, 18:09

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od tommy_coupe »

kaliber píše:zdravim pocuj tommy tie predne svetla su brutal ako si na ne siel? Metoda DEDe je premna uz moc #-o tak sa pytam ci sa to neda aj nejako jednoduchsie myslim odstranenie tej oranzovej. Sam mam cervene kupe 2002 2.0 asi 3 tyzden hodim aj ja nejake fotky .. :wink:
Díky! Nevím přesně jaká je "DEDe metoda" (ještě jsem ji nečetl)...viděl jsem na youtube, jak světla strkají do trouby, aby je rozlepily - na to jsem neměl odvahu. Pokusili jsme se to nahřát horkovzdušnou pistolí a šlo to úplně krásně rozlepit, byl jsem fakt mile překvapen, jak snadno to šlo. Za pokus to stojí.
HYUNDAI COUPE GK 1.6 r.v. 2002
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od DEDe »

tommy_coupe píše:
kaliber píše:zdravim pocuj tommy tie predne svetla su brutal ako si na ne siel? Metoda DEDe je premna uz moc #-o tak sa pytam ci sa to neda aj nejako jednoduchsie myslim odstranenie tej oranzovej. Sam mam cervene kupe 2002 2.0 asi 3 tyzden hodim aj ja nejake fotky .. :wink:
Díky! Nevím přesně jaká je "DEDe metoda" (ještě jsem ji nečetl)...viděl jsem na youtube, jak světla strkají do trouby, aby je rozlepily - na to jsem neměl odvahu. Pokusili jsme se to nahřát horkovzdušnou pistolí a šlo to úplně krásně rozlepit, byl jsem fakt mile překvapen, jak snadno to šlo. Za pokus to stojí.
ja to delal metodou trouby (popsal sem ji s fotkama i vymenou oranz krytu i isntalaci angel eyes tu na foru) ;) Me prisla riskantni ta pistole vic kdyby clovek dal vetsi teplotu aby to nerozpekl myslim ze to pistol trouba vyjde tak nastejno asi je oboje vpohode. Jinak se do toho svetla dostat neda proste. Pak sem je i zasilikonoval ale po tech vedrech ted v lete se mi jedno zase zacalo mlzit takze mirne problemy s tim jsou (bohuzel sem to musel rozdelavat 2x uchytit tam poradne ty angely je prekerka) pak tam ta guma uz ne vsude drzi jak ma.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
tommy_coupe
**
Příspěvky: 196
Registrován: 02 črc 2009, 18:09

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od tommy_coupe »

Po delší době jsem udělal pár fotek...

nové pneu 215/40/18 TOYO T1R

Obrázek
Obrázek
Obrázek

nějaké nové díly:
originální rozpěra
Obrázek
- již v černém komaxitu
Obrázek
HYUNDAI COUPE GK 1.6 r.v. 2002
Uživatelský avatar
Viki
***
Příspěvky: 642
Registrován: 13 čer 2009, 21:55
Bydliště: Šumperk

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od Viki »

Tommy kola sou hezký a sem zvědavěj jak budou vypadat na cupéčku :)
ale nelíbí se mi ta černá rozpěra. Kdyby byla aspoň červená. V té černé barvě v motorovém prostoru nevinikne [-X
Nabízím:
Loga Tuscani Speedmachine
Rozpěry přední i zadní na Coupé 2G-GK
Výfuky nerez duplex s regulací na Cupé 2G-GK
______
Coupé 2.0 CVVT r.v.06 Cold Air Intake System
Suzuki Intruder M800
Accent 1.5 CRDI (pracovní)
H1 Van 3ks (pracovní)
Uživatelský avatar
tommy_coupe
**
Příspěvky: 196
Registrován: 02 črc 2009, 18:09

Re: HYUNDAI COUPE by Tommy

Příspěvek od tommy_coupe »

Viki píše:Tommy kola sou hezký a sem zvědavěj jak budou vypadat na cupéčku :)
ale nelíbí se mi ta černá rozpěra. Kdyby byla aspoň červená. V té černé barvě v motorovém prostoru nevinikne [-X
Díky... :D

k té rozpěře...mohl jsem mít jakoukoli barvu a dlouho jsem o tom přemýšlel. Nevím, pro teď jsem vybral nenápadnou černou, ale časem možná půjde do jiné...zítra nahodím fotky, jak vypadá v autě..
HYUNDAI COUPE GK 1.6 r.v. 2002
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“