Při otevření zámku dálkovým ovladačem zámky cvakají

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Při otevření zámku dálkovým ovladačem zámky cvakají

Příspěvek od Rexcor »

Pokud odemkneme dálkou a otevřeme jakékoliv dveře znova se již nezamknou.
Možná to ani tak nebude nastavením jako spíše, opravdu nějakou chybou.

To Zdeněk: Nemusíš používat tlačítko pokud otevřeš zámek nad klikou. Odemknou se všechny dveře.

Já jsem s blikáním podle dovření dveří spokojen. K vybití baterky došlo jednou -zřejmě se seklo automatické vypínání světel.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Reklama
 

Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Při otevření zámku dálkovým ovladačem zámky cvakají

Příspěvek od Slavek8 »

I ja sem mel podobny problem, kdyz sem odemknul tak zamky cvakali pokud sem nedal klicek do zapalovani, kdyz sem ho vyndal zamky zase cvakali pri otevrenyhc dverich, kdyz sem zabouch dvere zamklo se to, kdyz sem dal klicek do zapalovani pri otevrenych dverich zamky prestali cvakat a auto se po naslednim zavreni dveri nezamklo. Zavada byla objevena po nekolika dnech, bylo utrzeny lanko pojistky na ridicovych dverich, tim ze to neni lanko ale drat tak nekde drhnul v boudenu, musel sem rozebrat celi dvere a lanko z pojistky vyndat, ted pri otevirani a zavirani na ridicovych dverich neni poznat jestli sou otevrene nebo zavrene, mam to zajisteni v poloze zavreno aby pripadne nekoho necukal za kliky.
A pojistka proti vyplacani baterie tam je, ale pouze na svetla, na svetlo interieru se to nevztahuje, uz nekolikrat sem zapomel zhasnout a kdyz sem odemykal tak mi bylo divny ze svetla neblikli, pak sem zjistil ze kdyz zapomenu zhasnout tak parkovacky po nekolika minutach zhasnou a pri naslednim odemknuti auto neblikne, kdyz zhasnu hned tak vse je jak ma byt.
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“