Zamlžené čelní sklo

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od pepan »

vždyt to říkám zvykej si máš :hyu:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Reklama
 

jan w
*
Příspěvky: 32
Registrován: 08 črc 2009, 11:06
Bydliště: strakonice

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od jan w »

ale jo v podstatě skoro vše co se tady řeší jsou jen mouchy ale spíš se bojím co bude dál, pravda je jen jedna a to že čas ukáže co bude. jinak mimo těchto detailů spokojenost veliká tedy zatím.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od Hardcam »

To vis, v ty dobe jsem nezil nebo max chodil do jeslicek, coz me alespon trochu z historie omlouva. Ale na zakladku do hodin fyziky jsem narozdil od Tebe aspon dochazel...takze jsem rad, ze jsi se pobavil:)
a karton? Pokud neco takovyho maj i nejaka jina a dokonce nova auta, proc to nemit taky, kdyz to muze pomoct? To dle me nepramenni z neznalosti...ja totiz necekam jako ty, ze prijdu v -10 stupnich do auta, tam se svliknu do trenek a budu saunovat :lol: :lol:

Pokud budes vystresovanej a predem se bat, co se s Hyundaiem stane, ver, ze to brzo prijde...mej z neho radost, mej ho rad, hyckej si ho a on se odmeni...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
karel2
**
Příspěvky: 236
Registrován: 15 led 2007, 10:44

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od karel2 »

Tak te zkusim potesit. Ja si myslim, ze je je to tim, ze je i30 dobre "izolovana". S vypnutym motorem mi prijde, ze zvuky zvenku moc neprostupuji do interieru. Auto pak samo moc nevetra a vlhkost zustava v aute. Pokud by tak netestnilo, tak by ti po odstaveni zahrateho auta (interieru) vlhost mohla chvili odchazet a vyvetrala by se. Proste podobne, jako kdyz das plastovy okna bez mikroventilace na barak. Nemusite se mnou souhlasit, vyvozuju z toho, ze nez zacne prevazovat hluk od pneumatik+motoru, tak je i30 hodne ticha (ve srovnani s jinymi auty, ktere jsem ridil, ridim). Bude to dobrym utesnenim,
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od matysekul »

Tak to konečně napsal někdo jiný.Taky mám ten pocit,ale nechtěl jsem to psát,abych nebyl ukamenován.Mně totiž,když vlezu v zimě do auta,tak připadá teplejší ,než v čem jsem jezdil.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
jan w
*
Příspěvky: 32
Registrován: 08 črc 2009, 11:06
Bydliště: strakonice

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od jan w »

Hardcam píše:To vis, v ty dobe jsem nezil nebo max chodil do jeslicek, coz me alespon trochu z historie omlouva. Ale na zakladku do hodin fyziky jsem narozdil od Tebe aspon dochazel...takze jsem rad, ze jsi se pobavil:)
a karton? Pokud neco takovyho maj i nejaka jina a dokonce nova auta, proc to nemit taky, kdyz to muze pomoct? To dle me nepramenni z neznalosti...ja totiz necekam jako ty, ze prijdu v -10 stupnich do auta, tam se svliknu do trenek a budu saunovat :lol: :lol:

Pokud budes vystresovanej a predem se bat, co se s Hyundaiem stane, ver, ze to brzo prijde...mej z neho radost, mej ho rad, hyckej si ho a on se odmeni...
Až na to že by ti prospělo naučit se číst mezi řádky a došlo by ti pár věcí třeba ad 1 že nemůžu být tak starý jak si myslíš a dál já osobně když už mě něco zajímá tak jdu a udělám to , ale já teda bych od takovýho autaře očekával že vychytávky našich otců bude mít odzkoušené dávno
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od pepan »

Pokud budes vystresovanej a predem se bat, co se s Hyundaiem stane, ver, ze to brzo prijde...mej z neho radost, mej ho rad, hyckej si ho a on se odmeni...

:lol: :lol: já hýčkam od 2001 a 3 roky ho už jenom opravuju

nicméně doufám,že problénm vyřešíš a snad ti pomůžou víc rady než fanatické příspěvky fanatiků o fyzikálních zákonech...a ještě k omu,že píše,že u jiných aut si s tím problém neměl
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
jan w
*
Příspěvky: 32
Registrován: 08 črc 2009, 11:06
Bydliště: strakonice

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od jan w »

pepan píše:Pokud budes vystresovanej a predem se bat, co se s Hyundaiem stane, ver, ze to brzo prijde...mej z neho radost, mej ho rad, hyckej si ho a on se odmeni...

:lol: :lol: já hýčkam od 2001 a 3 roky ho už jenom opravuju

nicméně doufám,že problénm vyřešíš a snad ti pomůžou víc rady než fanatické příspěvky fanatiků o fyzikálních zákonech...a ještě k omu,že píše,že u jiných aut si s tím problém neměl
[-X mě to ani jako problém ani nepřipadá spíš mě to bude štvát až v zimě ale ctím tvůj podpis problémy se řešej až nastanou
karel2
**
Příspěvky: 236
Registrován: 15 led 2007, 10:44

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od karel2 »

Hele, nech auto pred zaparkovanim na noc chvili vyvetrat, treba to pomuze. Octavia I nam delala to samy, hodne se rosila.
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od matysekul »

Loňskou zimu jsem s tím neměl vůbec žádný problém.Letos se mi to zamlžuje víc.Ale u nás je teď nadprůměrně deštivo,nebo bych potřeboval vyměnit pylový filtr.Ale když není mokro a je zima,tak se mi okno moc nezamlžuje.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od pepan »

jan w píše:
pepan píše:Pokud budes vystresovanej a predem se bat, co se s Hyundaiem stane, ver, ze to brzo prijde...mej z neho radost, mej ho rad, hyckej si ho a on se odmeni...

:lol: :lol: já hýčkam od 2001 a 3 roky ho už jenom opravuju

nicméně doufám,že problénm vyřešíš a snad ti pomůžou víc rady než fanatické příspěvky fanatiků o fyzikálních zákonech...a ještě k omu,že píše,že u jiných aut si s tím problém neměl
[-X mě to ani jako problém ani nepřipadá spíš mě to bude štvát až v zimě ale ctím tvůj podpis problémy se řešej až nastanou
ještě mě napdal,jestli máš puštěný foukání na vnitřní okruch,tak když auto chcípneš a deš dom,tak udělej co píše karel2 a otevři ventilanci na přívod z venku a nasměruj výdechy...třeba to bude trochu cirkulovat a vyrovnaj se teploty
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od laufas »

Ja nevim. Mozna ma jan w nekde chybu a rosi se mu to vic, ale ja kdyz prijdu rano k autu a je cele zamlzene,orosene, tak nez vyjedu z prvni zatacky, vidim vsude, kam potrebuji. Staci klima.
i30 1.4 + kn, 12/2007
jan w
*
Příspěvky: 32
Registrován: 08 črc 2009, 11:06
Bydliště: strakonice

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od jan w »

pepan píše:
jan w píše:
pepan píše:Pokud budes vystresovanej a predem se bat, co se s Hyundaiem stane, ver, ze to brzo prijde...mej z neho radost, mej ho rad, hyckej si ho a on se odmeni...

:lol: :lol: já hýčkam od 2001 a 3 roky ho už jenom opravuju

nicméně doufám,že problénm vyřešíš a snad ti pomůžou víc rady než fanatické příspěvky fanatiků o fyzikálních zákonech...a ještě k omu,že píše,že u jiných aut si s tím problém neměl
[-X mě to ani jako problém ani nepřipadá spíš mě to bude štvát až v zimě ale ctím tvůj podpis problémy se řešej až nastanou
ještě mě napdal,jestli máš puštěný foukání na vnitřní okruch,tak když auto chcípneš a deš dom,tak udělej co píše karel2 a otevři ventilanci na přívod z venku a nasměruj výdechy...třeba to bude trochu cirkulovat a vyrovnaj se teploty
vnitřní okruh skoro vůbec nepoužívám a nechat vyvětrat odzkoušeno ale beze změny
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od Laxius »

Mna napada este jedna vec, a to precistit si sklo s nejakym ucinnejsim pripravkom proti oroseniu. Nejaky Clean, alebo taky nejaky saponat pomoze. Zo zahmlievanim nemam nastastie problem, minimalne celne sklo a predne 2 skla sa nie su zahmlene ani po dlhsej jazde, horsie je to zo sklami pri zadnych sedadlach, ale tak snazim sa klimu moc nenamahat, vacsinou ju mam pusteny na prvy alebo druhy stupen, verim, ze ak by som ju dal na AUTO alebo dal na vyssi stupen, tak by to vysusilo aj tam.
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžené čelní sklo

Příspěvek od saldy »

Mně se okno rosí normálně, pustim na to fukar a za pár sekund je to pryč, no uvidíme v mrazech ale měl by tam být i nějaký provizorní ohřev skla, tak doufám, že už nebudu jezdit s výhledem jak z T34 jako tomu bylo v minulém autě :-k
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Odpovědět

Zpět na „i30 Interiér“