web

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: web

Příspěvek od black_sheep »

SEO servis je akorat vo nejaky teorii, jeste navic dost nepresne interpretovany. se skutecnym SEO to ma hovno co docineni. takze nedoporucuju se tim nejak vazneji zabyvat, pokud ti jde o SEO. ale dotlaci te to alespon k vecem, ktery jsou pro pristupnost webu dobry, ale ne pro SEO.

pagerank.cz je uplnej nesmysl a zaregistrovat se tam muze jen clovek co o tom nic nevi :-( to uz radeji res nejaky SEO servis (coz je mimochodem hlavne reklama te firmy), nez toto. to ti spise ublizi nez neco prinese.

radeji mej dobre strukturovany obsah, bohaty na textovy obsah, alternativni zobrazeni pro graficke prvky, a buduj zpetne odkazy z katalogu, vymenuj odkazy a davej bacha na text uvedeny v odkazu - tzv. anchor text.

v pripade teto stranky bych vubec neresil vzhled, takhle to staci a je to okay. tahle stranka bude uspesna jedine diky obsahu. howk. mmchodem delam v tom 10 let uz pomalu, takze si za svym stojim. pokud nekdo nesouhlasi - nebranim se diskuzi ale nazor nezmenim :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
j.albi
**
Příspěvky: 146
Registrován: 29 črc 2005, 10:13
Kontaktovat uživatele:

Re: web

Příspěvek od j.albi »

Taky názor. Těma 10 lety praxe bych se moc nechlubil. Mnoho zákazníků požaduje SEO a PageRank. Na SEO se testuje zdrojový kód, klíčová slova, vyhledávače, síla webu a zpětné odkazy. Po zaregistrování se ukážou výsledky testů. Na PageRank mimochodem chodí pro odkazy i Google, takže jsem nepochopil proč by to mělo webu ublížit.
Hyundai Getz 1.1 - prodáno
Hyundai i30 1,6 CRDi Comfort, 66 kW, Vivid Blue
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: web

Příspěvek od matysekul »

To mluvíte čínsky 8-[ :mrgreen:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: web

Příspěvek od alarm »

už ti je to jasné :mrgreen:
((汉语, 漢語, 中文))
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: web

Příspěvek od black_sheep »

j.albi píše:Taky názor. Těma 10 lety praxe bych se moc nechlubil. Mnoho zákazníků požaduje SEO a PageRank. Na SEO se testuje zdrojový kód, klíčová slova, vyhledávače, síla webu a zpětné odkazy. Po zaregistrování se ukážou výsledky testů. Na PageRank mimochodem chodí pro odkazy i Google, takže jsem nepochopil proč by to mělo webu ublížit.
bohuzel, klient castokrat neco vyzadujou a sami nevi poradne co chtej, aby ne - jsou to laici! v 90 % pripadu chtej nesmysl. muj ukol je jim to rozmluvit, vysvetlit a udelat jim navrh co se jim skutecne vyplati. jinak do toho nejdu ani - to nema smysl.

dale mi rekni, k cemu je toolbarovej pagerank? vzdyt to je cislo uplne o nicem, jen hoodne orientacni odhad. takovy s-rank uz je uplne o nicem. se skutecnym GPR to nema ten toolbarovej nic spolecneho, a navic JEN samotny pagerank neurcuje poradi vysledku. pokud chci SEO, chci optimalizovat stranky pro vyhledavac, cimz ziskam vyssi navstevnost. ne vyssi cislo na nakym toolbaru :-(

za dalsi: zamysli se trosku nad tim pagerank.cz; vzdyt ty davas tomu systemu daleko vic, nez ten system da tobe! :(

navic SEO vs. validita nema nic spolecneho. bohuzel. validita je kvuli pristupnosti, spise. nikdo neprokazal primy vliv. ale je to jistota, mit validni a pristupny kod, co si budem povidat.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: web

Příspěvek od XMira »

No prima - tak jsem teď ten zlej. Ale já nikoho neshazovall. Jen jsem poukázal na dost obvyklý jev. A konec konců se zkuste znovu na ten web kouknout. Kromě narychlo vytvořeného webu podle šablony se tam od jeho založení nic nestalo.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: web

Příspěvek od black_sheep »

vsak okay. rikam, ani nejde o vzhled - sablona postaci - staci se podivat na hyundaicoupe.info - taky bych rekl naka sablona a bomba web!

proste uspech tomu zaruci hlavne obsah! a to se tyka i SEO. navic, kdyz mas super obsah tak budou lidi odkazovat sami... coz je nejlepsi SEO co muze bejt. ale vic asi nepovim, precejen je to know-how.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: web

Příspěvek od zdenek76 »

souhlas s black_sheep, i když z půlky nevím o čem mluví přestože jsem z branže, ale o SEO a podobný, pro mě kokotiny, jsem se nikdy nezajímal u sebe ani zákazníků. Podle mých zkušeností je absolutně stěžejní obsah a aktualizace stránek, tj. graficky třebas zprasený web, nevalidní, ale s kvalitním obsahem bude úspěšný. Mám řadu bývalých zákazníků, kteří do SEO nasypali desetitisíce a výsledek žádnej, chvíli jim chodilo na web více lidí, ale odezvu v objednávkách služeb to nemělo. SEO je u mě jen modní trend, ale v reálu jsou to vzdušné zámky. Prostě nejlepší "SEO" jsou spokojení zákazníci a basta fidli.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: web

Příspěvek od black_sheep »

no diky za uznani. jinak k tomu SEO obecne. vono to funguje, moc dobre, ale je to skoro jako chiptuning ktery nabizi kde jaky jouda co tomu prd rozumi a mate sve klienty. delaj tomu pak spatnou reklamu, natolik spatnou ze i ja vystupuju proti chiptuningu, ac vim, ze by se s tim jeste mozna neco malo dalo udelat. nicmene 95% chiptuningovejch firem dela sr*cky s prominutim.


SEO nema jasne dana pravidla, ale je to hlavne o zkusenostech, know-how a navic se to furt dosti meni. kazdopadne to funguje, trva to hoodne dlouho nez se to prosadi ale jo - funguje to. resp. bez SEO se ti treba eshop nerozjede. priklad na jednom klientovi, co mel rok a pul eshop, nedelal vubec SEO - nic a neprodani ani jednu polozku. udelali jsme lehci SEO a po pul roce ma vic jak 1 denne v prumeru, vc. vikendu a svatku. je to furt jeste malo, ale je to o tom jestli zatlacime jeste vic.

SEO ma dalsi nevyhodu. meli jsme klienta, ktereho jsme protlacili na radove desitky klicovych slovicek, drobnych.. ale on chtel jedno hlavni - "automobil", rekneme. tam se nam proste nedarilo aby byl na seznamu prvni. v google to bylo OK. objednavky mu chodili, proste vcelku ok start eshopu. po par mesicich se nasral ze furt neni prvni v seznamu na toto slovicko, tak vypovedel smlouvu o prubeznem SEO a zkusil konkurenci. od te doby klesl na vseky ty slovicka, navstevnosti padli na 20 % predchozi urovne (po pul roce), a nepomuze mu ani to ono jedno klicove slovicko, nehlede na to ze na nem jeste neni. ted nereste ze jsme to delali my, neni to reklama (neuvadim ani kdo jsme my), ale ciste jako hypotetickou situaci. takze na zaklade negativni zkusenosti - neodsuzujte. jak znacku treba automobilu (blby kus), tak sluzbu (SEO, SEM), to je jak kdybych rekl ze nikdo neumi dneska delat autoklempirinu a ze to stoji zahovno. ano, castokrat to klempiri pekne vodsiraj.. :-)

sorry za delku, snad to nekoho alespon zaujme.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: web

Příspěvek od zdenek76 »

já SEO nemám a jsem i tak v prvních pěti odkazech
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: web

Příspěvek od black_sheep »

"SEO nemám" - chces rict teda ze nemas optimalizovane stranky, ze jo? SEO je sluzba, kterou ti optimalizuji stranku, ne ze bys neco jako SEO "mel". no a co kdyz mas optimalizovane stranky, ani o tom nevis? :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: web

Příspěvek od black_sheep »

jo a na jaky klicovy slova? :lol: schvale se pochlub a hnedle ti k tomu neco povim... :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: web

Příspěvek od zdenek76 »

jj, myslel jsem to tak, že optimalizovaný nemám, klíčový slovo třeba "tlumiče" "tlumiče monroe" "pružiny pérování" apod., dívám se občas do statik pod jakým klíčovým slovem mě zákazníci najdou a nejčastěji je to právě "tlumiče monroe", ale zadávají třeba i konkrétně "zadní tlumič citroen xantia", "přední pružina renault scenic" a na to jsem kolikrát i v TOP3
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: web

Příspěvek od black_sheep »

ten tenhle web je presne demonstrace toho, ze validita nema nic spolecneho se SEO. ten web je totalni prasarna co se kodu tyce ale pritom nejake pozice ma. hezky.

je to vsecko atraktivnim obsahem a hlavne kvalitou zpetnych odkazu s anchor texty s primo hledanym klicovym slovem "tlumice monroe". a to z webu auto klucka, z hyundaiclubu, klubu abarth.....

a hlavne ke vsemu nejvic ti prihrava to, ze je mala konkurence na tyto vyrazy. myslim skutecnou konkurenci, tematicky obsahle weby. zkus si neco podobnyho udelat treba v pripade ubytovani,... divim se, ze nejake autodily maji tak malou konkurenci. obecne autodily totiz budou mazec :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: web

Příspěvek od black_sheep »

blizsi analyzu konkretniho webu leda na objednavku, a nebo v SZ... zadarmo a verejne tady psat sve know-how nebudu :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“