Mimoňský setkání

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

HELE FŠICI DAL JSEM NĚJAKÝ FOTKY ZE SRAZU A JINAK ADRESA
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Mates píše:Hanzi píšeš 1000000 m to jsem vyděl, ale mě by spíš zajímalo kolik máš nalítáno luftem :lol: :lol: :lol:
Sem se jako malej kuk koukal na německou Kobru11 s tureckou hvězdou ne? Jináč na to můžu říct než jedno - dej si na to svý lítadlo lepčí odstín, ta býlá ti sráží cenu, hahahahaha.......
A příště beru grillllll a vobět klohním na místě, páč až poletí luftem ten tvůj blonďák, tak po dopadu už nebude nic, co pokračovalo v jízdě a já nechci padnout hlady,hihihihi...... :wink:

Jo a fotečky dodal Jouda na svý album
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

Čau chlapi,tak já jako jedinej reprezantant Moravia Clubu uz jsem doma ,cesta byla v pohode sjel sem to najednou,ze zacatku me chytala unava ale pohoda 8-) jinak prumerna spotreba i se sprintama byla neco pres 5litru takze pohoda ;) ale podotykam max co sem jel tak 90kmh(a to z kopce na volnobeh :D ) jinak bych chtel taky podekovat vsem co se zucastnily srazu ,poznal jsem kupu dobrejch a spravnejch lidi,kteri se umej bavit se vsim vsudy :D Byl sem trosku zklamanej chovanim Masarina a Hardcama-nic proti chlapi ale cekal sem ze jste vetsi borci,aspon rici ahoj by nebylo od veci co?je mi jasny ze se zase ztrhne na moji osobu spousta nadavek ze sem picus namachrovanej atd.ale potrpim si na slusne chovani :) Jinak doufam ze na konci leta zavrsime sezonu dalsim takovym srazem kde bude aspon o (budeme realisti) 8 auticek nasi oblibene znacky vic :) Tak se mejte pekne a nekdy přiste Ahoj
sia 16v
Jiřa
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

zaludnikrs píše:Čau chlapi,tak já jako jedinej reprezantant Moravia Clubu uz jsem doma ,cesta byla v pohode sjel sem to najednou,ze zacatku me chytala unava ale pohoda 8-) jinak prumerna spotreba i se sprintama byla neco pres 5litru takze pohoda ;) ale podotykam max co sem jel tak 90kmh(a to z kopce na volnobeh :D ) jinak bych chtel taky podekovat vsem co se zucastnily srazu ,poznal jsem kupu dobrejch a spravnejch lidi,kteri se umej bavit se vsim vsudy :D Byl sem trosku zklamanej chovanim Masarina a Hardcama-nic proti chlapi ale cekal sem ze jste vetsi borci,aspon rici ahoj by nebylo od veci co?je mi jasny ze se zase ztrhne na moji osobu spousta nadavek ze sem picus namachrovanej atd.ale potrpim si na slusne chovani :) Jinak doufam ze na konci leta zavrsime sezonu dalsim takovym srazem kde bude aspon o (budeme realisti) 8 auticek nasi oblibene znacky vic :) Tak se mejte pekne a nekdy přiste Ahoj
sia 16v
cece zadny nadavky se na tvoji osobu sypat nebudou, protoze s tebou plne souhlasim a myslim ze to tak citi vsici :!: trosku jsem vas taky nepochopil proc jste se nas tak stranili hosi :?: :!:

jinak spotreba teda na 2litr neuveritelna! clovece delas mi normalne choutky na tu lantricku :))
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hanz píše:Kujůůůůůůů za chválu, ale ta partička pod vedením black sheepa byla supr celá. :lol:
:oops: :P napodobne! :twisted:
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

komplet foto

Příspěvek od rade622 »

A kde je foto všech účastníků srazu? Ve svém odhadu jsem psal že se sjede 15 aut na focení a napočítal jsem jen čtrnáct. Kdo má pravdu?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Tak v téhle partě, která se sešla na letišti si skutečně můžu tykat s každým. I s Joudou.
black_sheep jako organizátor byl skvělý, Hanz jemně kousavý jako vždy :D ,Borek se svým Tiburonem nejrychlejší, CARy se svým napulírovaným krasavcem příjemná atd, atd .
Ovšem největší borec :roll: byl asi Ivan, který podle hesla "když musím, tak musím" jel na sraz přes 420 km, počítám-li cestu Krchleby - Rakovník - Krchleby - Mimoň.
vipe

Příspěvek od vipe »

Tak vám mohu říct že nelituji toho že jsem na sraz jel, sice jsem přijel až v sobotu :cry: ( škoda pátek mohl bejt pěkně zajímavej podle vyprávění :lol: ). Poznal jsem pár prímovejch týpků, Ivan ten bodoval ( přes jeho vykloktaný ložisko který narychlo vyměnil a dá se říct že na otočku přijel z takový dálky ), Borek se svou kolobotkou a "Tiburonem"( fakt dobrý ), Cary se svojí nablejskanou károu ( asi dost velkej mazlík .....to Coupé :lol: ), Mates se sněhovou královnou, plavčík Josef se svým plaváčkem, Hanz s acentíkem a pěškochodec Jouda ( jinak pěkný fotky ), black_sheep organizátor, lukyno, Jirka1, zaludnikrs a všichni další. :wink:
mackoj

Příspěvek od mackoj »

Sice jsem přijel až v sobotu, což mě moc mrzí (příště se zkusím polepšit), ale fakt dík za to, že jste lidi! Moc se nám s mladym líbilo. Jste parta fakt pohodovejch lidí. Plně souhlasím s předchozímy názory takže to tady nebudu dál rozmazávat, jen - těším se na další sraz.
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Hanz píše:
Mates píše:Hanzi píšeš 1000000 m to jsem vyděl, ale mě by spíš zajímalo kolik máš nalítáno luftem :lol: :lol: :lol:
Sem se jako malej kuk koukal na německou Kobru11 s tureckou hvězdou ne? Jináč na to můžu říct než jedno - dej si na to svý lítadlo lepčí odstín, ta býlá ti sráží cenu, hahahahaha.......
A příště beru grillllll a vobět klohním na místě, páč až poletí luftem ten tvůj blonďák, tak po dopadu už nebude nic, co pokračovalo v jízdě a já nechci padnout hlady,hihihihi...... :wink:

Jo a fotečky dodal Jouda na svý album
Hanzy ten gril je výbornej nápad srnek se po dráze prohání dost. Nevim co by zbylo ze sněhové krásky po takovém Simír letu :cry: . Tak zatím čauky
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

mackoj píše:Sice jsem přijel až v sobotu, což mě moc mrzí (příště se zkusím polepšit), ale fakt dík za to, že jste lidi! Moc se nám s mladym líbilo. Jste parta fakt pohodovejch lidí. Plně souhlasím s předchozímy názory takže to tady nebudu dál rozmazávat, jen - těším se na další sraz.
Příště koukej i s mlaďasem dorazit na noc, Mates zajistí topení :lol:

Jináč k Hardcamovi s Masarinou - když už jste byli bokem neva, asi jsme vám nepadli do oka, ale čau jste říct mohli - nebo aspoň zatroubit a mávnout. Takhle jste se vytratili jak malý kluci.... :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak jak pročítám vaše příspěvky...muselo to být něco nezapomenutelnýho :P Je mi líto že jsem nebyl :cry: Ale příště to snad vyjde,pač vás všechny taky chci poznat :wink: Jo a někdo se tady zmiňoval,že jste se už nějak předběžně domluvili kdy by ten sraz byl...Nechcete nepsat jen přibližně kdy???Plus minus mesíc?? :P Díky
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

Kyrglik:predbezna domluva nebyla ale jen cca koncem leta
Josef : na me si zapomnel :D ja to mel 700km :D
Black: jestli to s tim dvoulitrem bylo na me :D ja mam prece 1,6tecku ;)
Jiřa
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

zaludnikrs píše:Josef : na me si zapomnel :D ja to mel 700km :D
Ale nezapoměl. Ty jsi to měl 700 obě cesty, Ivan jenom do Mimoně
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Hanz píše:Jo a fotečky dodal Jouda na svý album
Joudo Fotky se Ti povedly :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“