Kolik mate najeto??

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

A srovnáváš hrušky s jabkama.
Accent LC CF1 1.3 2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
mario74
**
Příspěvky: 362
Registrován: 28 bře 2007, 11:56
Bydliště: Prešov

Příspěvek od mario74 »

Ja mam 96" 1.3i a momentalne nabehane 215800 ( kupeny ked mal 196000) . Mne zatial trebalo menit zadne tlmice, ramena, a podobny spotrebny material.
Celkovo velka spokojnost. :D
aktualne - Hyundai Accent 1.5CRDi r.v.2007
predany - Hyundai Accent 1.3i GLS 62kW, r.v.96,4dr.
ICQ:258-744-379
Uživatelský avatar
MW
*
Příspěvky: 17
Registrován: 19 dub 2007, 19:27
Bydliště: Karviná N.M.

Příspěvek od MW »

mám v práci kolegu, co má Fabii 1,2 HTP r.v.2003, najeto 52 000 km a jelikož na autě nic udělat neumí tak chodí zamnou. Měnil jsem mu pravé přední ložisko, kosti stab.,2+3 díl výfuku, brd. kotouče+destičky. No ty kotouče vypadaly hnusně.To snad nikdo s Accentem v 52 000 km nezná.
Uživatelský avatar
Lucík
*
Příspěvky: 21
Registrován: 04 úno 2008, 10:23
Bydliště: Brno

Příspěvek od Lucík »

Já mám Accent 1997, 62kW, 1,3i. Mám ho cca 2 roky. Při koupi měl ujeto 113.000 tisíc a nyní má kolem 135.000. Motorově výbornej, měnit se musela spojka, ramena, ale při tolika kilometrech či takovým stáří je to normální. Výfuk jsem chtěla sportovní, takže taky měněnej. Předchozí majitel se staral výborně, tlumiče a brzdy skoro nový, takže jen běžné roční prohlídky, jinak super :lol:
Lepší živý nebo pod kapotou?
Obrázek

Hyundai Accent 1,3i 12V 62kW, 1997, 3-dv.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

no moja krasavica z roku 96 zatial drzi pekne je to 1,5ka menil som nedavno tlmice taktiez sport pruziny. dosticky menim kazdy rok dva oblozenie bubnovej ma caka, stabilizatory nejake tie svetielka a inak drzi...klepe motor v zime ale da sa to prezit hrdza na blatnikoch zadnych sa pomalicky objavuje ale zatial to nevidno iba ak sa pozriete uuuplne z blizka...najeto ma cca 65 - 70tisic....ale za tych par rokov co s nim jazdim nejde ani o to ze kolko ma nabehane ale skor ako....
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Příspěvek od Haer »

Mě se ta otázka zatím asi moc netýká, ale přidám svou trošku do mlýna. Auto je provozováno denně asi 2,5 roku, najeto z 0 na 63Mm, krom rutinních výměn provozních náplní, filtrů, stěračů a seřízení geometrie mě potkaly dvě mrzutosti - problém s dálkáčem, který servis nedokázal vyřešit a musel jsem si poradit sám, a vadný palivový filtr, který mi namontovali při poslední prohlídce, takže jsem měl štěstí, že mi cestou Hjuík nebafnul a stálo mě to jen hromadu nervů, času a asi 15l benzínu :x Takže mé kroky při příští prohlídce povedou mimo mateřský přístav, ke kterému jsem ztratil důvěru...
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
Banjo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 pro 2006, 10:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Já vlastně nevím

Příspěvek od Banjo »

Když jsem Accenta v prosinci 2006 kupoval, měl tacho 57000. Když byl předtím v červnu 2006 na technické, měl najeto asi 81000 :wink:
Já na něm najel lehce přes 32000, takže podle tachometru má 89000, reálně asi něco ke 120000. A zatím bez problému.
Accent CRDi 1,5 2002
ales
*
Příspěvky: 16
Registrován: 26 čer 2006, 18:32
Bydliště: Kromeriz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ales »

Accent 1.3, r.v. 2001, 116 000 km

vymena katalyzatoru, vymena vahy vzduchu, vymena spojky, vymena pletence u vyfuku jinak bezna spotreba (brzdy, olej, svicky, kabely, zarovky, rozvody) a vymena celniho skla
Hyundai Accent 1.3, 2001

a member of Felotroni group
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

Tak ja uz mam accenta neco pres rok.mam znamoho co vozi auta,tak jsem si ho nechal dotahnout z nemecka a nestacil jsem se divit..:o)nikde zadna koroze a ani nic podobneho,ze spodu auto vypadalo super motor celkem solidni(na muj vkus trosku hlucnejsi). menil jsem klasicky oblozeni,olej, termostat, svicky...to je myslim vsechno..:)zatim slape jako hodinky.jeste se mi jedinkrat nestalo,ze by mi nenastartoval na 1. otoceni klickem.takze moje velika spokojenost!!oproti ostatnim autum stejneho data vyroby je nesrovnatelne lepsi (velikost kufru, bezpecnost atp.)- preci jenom accent ziskal cenu v r. 95 nejbezpecnejsi auto roku.na to jak jsou to stary kary,tak jsou velice kvalitni a spolehlive!!v lete se projede nekam do jiznich kraju,tak jsem zvedavej. momentalne mam 93 tis km.
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Mám Accenta už skoro 5 let, to to letí, najeto 215tis km, po zaseknutí termostatu se začal ztrácet více olej, tak 1 litr/3-4tis. km zatím to neřeším, dále měněné tlumiče, hadice od serva, kotouče, destičky,filtry, 1x svíčky, vlnovec, výměna rozvodů, 1 čep. Začínají reznout lemy.
Jinak nic, mám auto od jeho 150 tis. km, myslím že na 50tis. km to je slušný na to kolik má auto nalítáno. I mechanici od Hyundaie říkají, ža tato generace měla nesmrtelné motory a minimální poruchovost.
Snad ještě pár let vydrží, bude muset :D
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

dzakobo píše:Tak ja uz mam accenta neco pres rok.mam znamoho co vozi auta,tak jsem si ho nechal dotahnout z nemecka a nestacil jsem se divit..:o)nikde zadna koroze a ani nic podobneho,ze spodu auto vypadalo super motor celkem solidni(na muj vkus trosku hlucnejsi). menil jsem klasicky oblozeni,olej, termostat, svicky...to je myslim vsechno..:)zatim slape jako hodinky.jeste se mi jedinkrat nestalo,ze by mi nenastartoval na 1. otoceni klickem.takze moje velika spokojenost!!oproti ostatnim autum stejneho data vyroby je nesrovnatelne lepsi (velikost kufru, bezpecnost atp.)- preci jenom accent ziskal cenu v r. 95 nejbezpecnejsi auto roku.na to jak jsou to stary kary,tak jsou velice kvalitni a spolehlive!!v lete se projede nekam do jiznich kraju,tak jsem zvedavej. momentalne mam 93 tis km.
S tou bezpečností bych tak nadšenej nebyl. Cenu získal Accent v Americe, dělají tam testy trochu jinak, u nás má z roku 1998 2 hvězdičky, 1 byla dodatečně škrtnuta tuším za špatný kontakt hlavy s airbackem, já ho ještě k tomu nemám vůbec :cry:
Vždy když jsem viděl Accenta po bouračce byl celej skelet pomačkanej.. Já bych v tom bourat nechtěl ani trochu
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Lazo
**
Příspěvky: 112
Registrován: 31 bře 2007, 20:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lazo »

myhead píše:mám hyundai accent 1997 1,4 3dv. najeto 145000 jsem vela vela spokojenej jezdím s ním už dlouho a předchozí majitel s ním neměl žádné větší potíže, není žádná koroze žádné vady na motoru a nebyli ještě měněné ani tlumiče.vše v pořadku a hlavně pořád vše v originále.
hele já mám stejnej rok a skoro stejně najeto a krom výměny spojky jsem taky nic neměnil tlumiče původní vejfuk všechno:ú
k tomu porovnávání s fobíí :myslím si že to nemá smysl je to jiná generace spíš bych to porovnaval s felici a proti ní je to 3x lepší auto.
Hyundai ACCENT 1.3 62kw 1997
Uživatelský avatar
mischo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 26 dub 2008, 12:07
Bydliště: Kendice SK

Příspěvek od mischo »

Nazdar Ja mam 96 1.5 12V momentalne kupil som ho v maji a mal nabehane 124 tis teraz ma skoro 138 tis.Vsetko OK ale menil som teraz capy riadenia,komplet brzdy a idu nove tlmice plus tesnenie pod vanu pretoze stracam olej. ALE chcel som hlavne.Pred nim som mal taky isty accent este aj farba rovnaka, ale priatelka ho zoznamila s elektrickym stoziarom cize oprava by ma vysla asi na tolko co druhe auto.Najazdil som s nim priblizne 70 000 kilometrov denodenne do prace a tak a NEMAL SOM s nim ziadny problem okrem beznych veci ako naplne,brzdy,defekt a pod.Mozem vrelo odporucat ak by niekto chcel kupit.Felicia nula bodov proti accentu a fabiu tiez strci do vrecka.
Zaver MAX SPOKOJNOST ine znacky v ich veku su uz na dochodku alebo v srote.

AVE HYUNDAI
Accent 96, 1.5 12V
190 000 km
Uživatelský avatar
Hack
*
Příspěvky: 25
Registrován: 25 zář 2008, 23:07

Příspěvek od Hack »

Ja mám s mojim accentom najazdene 280000 km ide ako nové. mám 1.5i DOHC 16V 73.3kW 99PS a stále ide ako nový. Niekde som cítal ze to auto dosiahne v zátazových testoch dojazd az 460000 km.
bobo
Příspěvky: 3
Registrován: 27 dub 2006, 13:29

Příspěvek od bobo »

Mám accent z roku 2005 1.3 v benzínu nově koupené, najeto 89000 km, zatím bez jakýchkoliv závad - tedy až na jednu srandičku, kdy mi občas špatně fungují blinkry. Projevuje se to tím, že se prodlužuje interval blikání až na 15-20 sekund. Pokaždé když přijedu do servisu tak se ty mrchy vzpamatují a začnou blikat normálně. Naposledy se mi to stalo v červnu a od té doby je zatím klid - s autem jezdím denně. Jinak jsem spokojený, myslím že je to pro 4-člennou rodinu postačující auto. Pokud s ním jezdím rozumně, tak i spotřeba je ok. Když jsme letos jeli do Chorvatska tak i plně naložené auto se chovalo stabilně a výkon byl dostatečný i v dlouhých stoupáních. Já jsem spokojený a o všech co na tuto značku nadávají si myslím svoje :?:
Odpovědět

Zpět na „Accent - Pokec“