srovnání i30 s Peugeotem 207

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od Hardcam »

Tak srovnavat P207 s i30 je samozrejme nesmysl, Fabii s Ceedem taky. Vzdyt v jinych testech srovnavaji Ceeda s Golfem, ale Golfa proti Fabii ne, s Octavii ano. Ale obcas nerozhoduje jen prakticka stranka veci, ale i esteticka. Pokud budou jezdit ve dvou lidech, pak ten rozdil mezi auty - co se tyce prostoru, nebude tak markantni.
Sousedi - duchodci rodicu me pritelkyne maji 207ku v HDI a jsou spokojeni, rodice pritelkyne maji Yarise a ten potrebam dvou lidi, kteri se nestehuji kazdy tyden na chatu, bohate staci. Ja se v mensich autech zase necitim bezpecne a i kdyz sedim jen vpredu, vyzaduju i vetsi prostor na zadnich sedadlech a zaroven utulnost celeho interieru. Kazdy mame neco.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od laufas »

Hardcam píše:laufas: Kumho se nedavaji jen na Hyundaie....s tim se zase smir ty. Ja se bavim o penu, ne o Hyundaii, slyset budou na vsech autech stejne.
Bav se o cem chces, ale jsem na 100% presvedcenej, ze kdyby kumha nedavali na hnujdy, vubec by ti nevadilo, kdybych sem psal, ze mi prijdou klouzavy na mokru.
Hardcam píše:Tak je to jasny, laufas jezdit DTM :lol:
Jako ty uz jsi moc :shock:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od Hardcam »

laufas: ja nevim, kdo si tady neustale vymysli jednu chybu za druhou...:)
a odpovez mojmirovi, on na to ceka =D>
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
v.mojmir
*
Příspěvky: 45
Registrován: 20 čer 2009, 09:28
Bydliště: Kousek od Opavy

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od v.mojmir »

Hardcam píše:laufas: ja nevim, kdo si tady neustale vymysli jednu chybu za druhou...:)
a odpovez mojmirovi, on na to ceka =D>
On už odpověděl SZ :) Není Laufas od konkurence,že tak kyde hnůj na :hyu:
i30 1,4 CVVT Clasic Plus Shine Red
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od Hardcam »

v.m.: mozna je...ja kdyz jsem si auto od rodicu v 18ti pujcoval, tak jsem vubec byl rad, ze mam takovou moznost a nerekl jsem krivyho slova. Jak se mi tenkrat v dobe vabeni hodilo :lol:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
v.mojmir
*
Příspěvky: 45
Registrován: 20 čer 2009, 09:28
Bydliště: Kousek od Opavy

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od v.mojmir »

A to je právě ono,kdyby musel makat 12 hodin denně ať si může za svoje peníze koupit "vysněný" vůz nebo aby měl na splátky,tak by mluvil a psal jinak.Ono je hezké mít svůj názor,ale čeho je moc..... :oops:
i30 1,4 CVVT Clasic Plus Shine Red
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od laufas »

moji mili, vy ste se hledali. muzete se placat po ramenou, jak je hnujdaj uzasnej. on je super, ale kazde ma sve plusy a minusy. nevim, proc se tak strasne branite tem negativum? v tomto smyslu pisu uz ponekolikate a nikdy ste si to asi neprecetli.
o i30 jsem napsal mnohokrat, ze jsme spokojeni, co vas tak irituje teda? ze nejsem fanatik do korejcu? ste jak mali.
a to, s tim pujcovanim a rodicema... hosi.. to je fakt komedie. ze je auto rodicu prece neznamena, ze nemam zadny postrehy.. z tech 25 tis. jsem tech 20 urcite najel ja. porad je to uplny hovno, co se tyce najezdu + zkusenosti, ale i za tech par tisic km jsem nejaky postrehy ziskal a nejaci silenci, co jim to nejde pres usi, mi nezabrani v tom, to na forum napsat..
Zajimavy, ze si vsimate jen toho, co se mi na i30 nelibi.. Ale da se to pochopit. Hard, ten jen vidi muj nick a rudne :D Mojmir si do me zasolil, ze me plati konkurence :D To je taky dobry no. Jsem zvedavej, co jeste kluci ;-)

mojmire: koukam, ze bydlis nekde u Opavy... Nevidim problem se nekde srazit a pokecat o tom vsem. S Hardem to nema cenu, ten ma rudo pred ocima
Naposledy upravil(a) laufas dne 19 črc 2010, 19:25, celkem upraveno 1 x.
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od pepan »

v.mojmir píše:
laufas píše:kecy. Jak poznaj, ze je cednik drzak, kdyz je na trhu par let?
''určitě stojí za zmínku i poněkud vyšší „level“ v přístupu servisu k zákazníkovi u asijské značky, kde na rozdíl do mnoha jiných, čas a energii věnují výhradně rychlému vyřešení problému.'' - Pekna kokotina.
Harde: Neco pro tebe: ''Zatím nahlas nevyřčenou pravdou je, že originální pneumatiky Kumho nejsou propracovanému podvozku zas takovou oporou, jak si výrobce myslí.''
''do očí bodající modré podsvícení budíků a displejů asi udělají správný dojem spíše na mladší zákazníky'' - asi zahulil ten clovek :D
Když pročítám témata a narazím na tvé příspěvky,tak pořád přemýšlím,proč v :hyu: jezdíš,když je tak špatný.Vždyť je takový výběr aut,tak by jsis určitě vybral nějaké podle tvých představ.

chlape tak to si pročti moje :lol: :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od Hardcam »

laufas: nemam :mrgreen: naopak, mne prijde vtipny, jak si vzdycky vymyslis nejakou stiznost a vubec nehledas pozitiva v danem problemu...:)
kazdej mame auto k necemu, nekdo na uzivani si ho, nekdo zase hleda chyby...je treba si taky uvedomit ten protiklad - viz. gumy jsou hlucne a tudiz jsou Kumha nahovno? Zase maji jine pro, ktere jine a citelne drazsi gumy nemaji. Proto proboha nemusi byt hned spatne a Hyundai je smejd. Ja jsem rad za to, ze mam pneu, ktere neco vydrzi. Maji nekolik vlastnosti a ty jsi vyjmenoval jednu spatnou. To je jako kdybys ty byl tvrdohlavej a ja Ti rekl, ze jsi debil, ze ses vubec nemel narodit a nebudu se s Tebou bavit. Ale ze jsi treba hodnej, stedrej, uprimnej atd. by me nezajimalo. Zvlastni, vid...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od Radim Brožek »

Harde, už toho nechte, nebo si najděte jiné téma. Už několik vláken není nic jiného než Vaše urážky a polemika nad nesmrtelností chrousta. Tohle nesouvisí aní s 207/i30, ani klíčema, ani....
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Mrn
*
Příspěvky: 13
Registrován: 20 črc 2010, 13:13

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od Mrn »

Hankook začali obouvat i u koncernu a to dokonce na Audi. Takže to určitě nejsou špatný gumy. Spíše naopak. O Kumhách se raději nevyjadřuju, ale na některých špičkových modelech se dá i jezdit.
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od 89majlo96 »

Radim Brožek píše:Harde, už toho nechte, nebo si najděte jiné téma. Už několik vláken není nic jiného než Vaše urážky a polemika nad nesmrtelností chrousta. Tohle nesouvisí aní s 207/i30, ani klíčema, ani....
palec hore, ani mna to uz nebavi citat, v jednej teme som im to vymazal a tu to spravim asi tiez
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od laufas »

Harde, ale proboha, vzdyt ja nerekl, ze jsou kumha na hovno celkove. Klouzou na mokru a huci, to je vse. Nekolikrat jsem psal, ze na suchu nemam problem. To stejny u i30 celkove. Kolikrat jsem ji chvalil, dodnes tomu tak je, ale jak napisu nejakej nedostatek, hnedka do me tlacis, ze si vymyslim nebo se na to blbe koukam.

Stejne se to tu promaze, nezlobte se, ale uz bych v tom chtel mit konecne jasno..
Mojmire, cekam na odpoved, co s tim srazem. Kdyz uz jsem od te konkurence preci :lol:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: srovnání i30 s Peugeotem 207

Příspěvek od Hardcam »

Se*em na to.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“