válcová stolice

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lolek
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 úno 2011, 11:17
Bydliště: České Budějovice

Re: válcová stolice

Příspěvek od Lolek »

Jasný tak pokud mi to tenhle týden vyjde a pojedu tam tak ti písnu protože tam pojedu taky s automatem a oni měří výkon na válcovce před čipem a po čipu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: válcová stolice

Příspěvek od kuschall »

Ano to se měří před a po, ale oni píšou jasně že neumí dělat automat protože tady u toho auta nejde zaseknou rychlost. Jde to pouze když zařadíš 2 tam při plném výkonu zůstane třetí rychlost, když tak brkni 602464903
Uživatelský avatar
Lolek
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 úno 2011, 11:17
Bydliště: České Budějovice

Re: válcová stolice

Příspěvek od Lolek »

Já mám taky teru v automatu ale tu 2 jsem ještě nezkoušel jestli je zaseklá nebo ppak řadí vejš. Já tam pojedu se stalou 4x4 a tu taky nezměří.
Uživatelský avatar
Lolek
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 úno 2011, 11:17
Bydliště: České Budějovice

Re: válcová stolice

Příspěvek od Lolek »

Čaudy tak jsem dnes byl na tom čipu. Ptal jsem se ti toho chlapíka na tu válcovku. Tak je ochotný to změřit ale říkal že to nebude 100% přesné.A že bude v měřeních velký rozdíl a hlavně dostane převodovka zabrat. Měřil Hamra a toho nechal bejt protož už smrděl jak blázen. Tak zatím páček :hyu:
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: válcová stolice

Příspěvek od kuschall »

No tam když dáš na automatu 2 tak auto jede na druhou rychlost maximálně to tam kopne za tři víc ne kvůli obrátkám a to je jediný na čem se to dá měřit
Uživatelský avatar
Lolek
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 úno 2011, 11:17
Bydliště: České Budějovice

Re: válcová stolice

Příspěvek od Lolek »

To sice ano ale nemůžou měřit kick down. Proto to měření není přesné potřebují z 0 do max. Ale jak jsem písal jsou ochotni to změřit. Já tam byl s BMW X6 předtím měla 283 koníků a 580 Nm no a naladili jí na 324 koníčků a 690 Nm ten kroťak je fak hodně znát proti serii jsou fakt šikovný. Tak hoj a bahnu zdar. :hyu: =D>
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“