New Accent 1.4

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

tak sem dneska v autosaloně H taky provětral novýho Accentíka :wink:
dojem...nic moc... :roll: autí mělo teprve najeto 120km...to u mýho Accentíka ještě při čtverce se zabořuju do sedačky :lol:
třídveřáky prý asi pro náš trh nebudou... údajně vysoká cena s motorem 1.6
tak uvidíme :wink:
Reklama
 

Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

ale to furt mluvíte o sedanu, že jo ?
Taky jsem ho mohl u nás v Dražkovicích vyfotit. Byl i vevnitř moc pěknej, takovej světlej interiér. Akorát cena byla 299 tisíc Kč :cry:
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jó Luki, to víš, je to nový, mělo by to obsahovat novější bezpečnostní prvky, má to novej design, mělo by to mít lepší jízdní vlastnosti a za zlepšení se holt dneska cáluje :cry: Já ho taky krátce pokonejšil a jsem rád, že jsem nečekal a šel do tohodle modelu už jen kvůli vybavení... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

jj..řeč je zatím jen o sedanu :wink:
lunek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 18 lis 2006, 17:33

accent 1.4i

Příspěvek od lunek »

Na svém accentu jsem najel již přes 7000 km, auto zatím bez jediné závady, ale jediné co mi vadí, že mi při řazení trochu hlasitěji cvaká v převodovce, jinak řezení jde bezproblémově. Chtěl bych se zeptat, jestli je to normální. Trochu mi to vadí, když třeba se rozjíždím a řazení jedničky jde slyšet v okolí auta.
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: accent 1.4i

Příspěvek od Pavel46 »

lunek píše:Na svém accentu jsem najel již přes 7000 km, auto zatím bez jediné závady, ale jediné co mi vadí, že mi při řazení trochu hlasitěji cvaká v převodovce, jinak řezení jde bezproblémově. Chtěl bych se zeptat, jestli je to normální. Trochu mi to vadí, když třeba se rozjíždím a řazení jedničky jde slyšet v okolí auta.
Dělá mi to taky, ptal jsem se jednoho člověka, co má to samé auto a slyší to samé. Tak asi to dělají všichni. Mohu se zeptat, jakou máš spotřebu. Já se pohybuji asi od 6,5 - 7,5 podle toho kde jezním, ale spíš k těm 7,5 převážně v městském provozu /Jezdit nyní v Ústí dost hrozný/
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
lunek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 18 lis 2006, 17:33

Accent 1.4i spotřeba

Příspěvek od lunek »

Ahojky,
spotřeba se mi pohybuje mezi 6,5 az 7 l. Ale zkoušel jsem jezdit na spotřebu, když dříve řadím vyšší stupně a dá se dostat i pod pět mimo město.Jinak jsem se spotřebou docela spokojený.
Spotřebu jde i různě snížit. Například nejizdit vzdálenesti kratší než 1 km,
nevozit přebytečný náklad, i otevřená okna v autě můžou zvýšit spotřebu až o 5%, klimatizace může vést ke spotřebě navíc o 10-25%, dřívějším zařazením vyššího stupně se může uspořit až 8%, také názký tlav v pneumatikách může až o 3% zvýšit spotřebu.
Počítač na měření spotřeby se mi zdá dost přesný. Dobré je také si třeba vyzkoušet tak trochu aktuální spotřebu. Když jedeš, tak si podržíš tlačítko
průměrné spotřeby a po 500 m ti to bude ukazovat skoro aktuální spotřebu.
Tak zatím ahojky a dík
Accent 1,4i celadon blue eleganece
martin09
*
Příspěvky: 16
Registrován: 19 čer 2007, 15:31

moja spotreba

Příspěvek od martin09 »

Ja mam najazdene 1500km Isiel som minulu z Popradu do Bratislavy. Nijak som to nešetrill na dialnici 170 a spotreba je 7,8. Pred cestou bola 8,2. Pocitam ze to je zabehom.
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

accent 1.4i

Příspěvek od Pavel46 »

Možná je to záběhem, mám něco málo přes 2500 km a malinko to klesá, na dílnici asi při 110 km/h na úseku 10km po vynulování měřiče cca 6,2-6,3, no snad to půjde ještě dolů. Je fakt, že městský provoz je asi nedražší.
Přeji hezký den
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Necasek
Příspěvky: 8
Registrován: 10 črc 2007, 22:45
Bydliště: Plana u Mar.Lazní
Kontaktovat uživatele:

Re: accent 1.4i

Příspěvek od Necasek »

Tak jsem se konecne přihlasil do nasi benzinove skupiny.Uz jsem myslel ze vsichni kupuji je ty CRDIcka. Jezdim s benzinem od sameho zacatku a nikdy bych neměnil.Koupil jsem nového ACCENTA v eleganci ebony black.Stacil jsem dat tmave folie jen tak lehce. Trochu jsem se toho bal ale neni to zadna "CERNA RAKEV" ten světlý interier to dost prosvetlil.Az budu mit nejake foto tak ho sem hodim.Jinak spotreba na prvnich 3000 km v norme LEHKA noha 6,2 DALNICE 7-8,5. :D :D :D
Necasek
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

NECASEK - Heh.. koukam, ze mame stejny auto.. taky mam 1.4 ebony black .. na folie se chystam.. :D
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Rád mezi námi vidím nové benzíňáky. :) Zajímavé je, že CRDi jsou převážně doménou bratrů Slováků, kdežto k benzínu se hlásí spíše Češi... čím to?

Pokud jde o spotřebu, tak po 5.500 km se na silničkách Vysočiny nedostanu nad 7.2, s lehkou nohou není problém jezdit za 6.5. Asi by to šlo i níž, ale to by vyžadovalo opravdu důsledný Economy run nebo alespoň rovnou silnici bez kopečků.

Necasek: Ta dálnice za 8,5 už není v normě LEHKÁ noha, že? Mně to při vícemeně stabilních 130 km/h za hodinu bralo něco kolem sedmi, spíš níž.
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Necasek
Příspěvky: 8
Registrován: 10 črc 2007, 22:45
Bydliště: Plana u Mar.Lazní
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Necasek »

Kcheml píše:Rád mezi námi vidím nové benzíňáky. :) Zajímavé je, že CRDi jsou převážně doménou bratrů Slováků, kdežto k benzínu se hlásí spíše Češi... čím to?

Pokud jde o spotřebu, tak po 5.500 km se na silničkách Vysočiny nedostanu nad 7.2, s lehkou nohou není problém jezdit za 6.5. Asi by to šlo i níž, ale to by vyžadovalo opravdu důsledný Economy run nebo alespoň rovnou silnici bez kopečků.

Necasek: Ta dálnice za 8,5 už není v normě LEHKÁ noha, že? Mně to při vícemeně stabilních 130 km/h za hodinu bralo něco kolem sedmi, spíš níž.
Jasna vec ze se spotreou 8,5 po dalnici nejedu 130, ale jinak jsem celkem spokojeny. Jen se mi zda ze nadrž je nejak mensí nez pisou. Dle palubniho počítace dojezd---- a pistole cvakne při 37 litrech tak fakt nevím jak je velka ale 45l se mi nezda
Necasek
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Necasek píše: Jen se mi zda ze nadrž je nejak mensí nez pisou. Dle palubniho počítace dojezd---- a pistole cvakne při 37 litrech tak fakt nevím jak je velka ale 45l se mi nezda
Tak to na tom jsme úplně stejně, taky jsem přes 40 litrů do nádrže ještě nenarval. A to jsem to jednou již docela sušil (měl jsem tak akorát na dojezd a po cestě byla nečekaná objížďka, na níž už někdo stihl přeházet cedule, takže jsem dvakrát zakufroval).

Na druhou stranu má člověk plnou nádrž za menší peníz. :lol:
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Pavel46 »

Ta nádrž, asi to tak bude, nikdy mi nevycházel odhad kolik, že tam asi ještě je, ale beru většinou když jsem někde kolem půlky tak ani nevím. Vím že Fabia měla také 45, ale dalo se tam nacpat až 52
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“