Klima Accent

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Roman
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 bře 2006, 21:00

Zapínání klima.

Příspěvek od Roman »

Asi by to chtělo podívat se zezadu na prostřední panel, protože ovládání na přepínání ventilace- sklo, nohy, výdechy...... je řešeno lanovody a jestli jsou překroucena- může být špatnou montáží při dodělávání klimat., dochází,že lanovod v koncové poloze tlačí zezadu na onen spínač klimat. a ta se sama spustí. Už sem něco takového spravoval. :lol: :lol:
Roman
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Bylo nebylo jedno nudne odpoledne... Felotron se valel v posteli a vzpominal na vecerni jizdu, kdy vubec nepotreboval klimatizaci. Studeny vzduch z okoli foukal mu na sportem potunene rameno a tak chtel vzduch z ventilace pustit na sklo a nohy. Tu se z nenadani brutalne nasral, nebot jiz zapomnel, ze v takovem pripade se zapne klimatizace. I to Felotrona probudilo a rekl si: "Toz to kurna nee. Sak to rozdelam a negde ten bazmek co to zapina najdu!" A stalo se. Po deseti minutach oddelal stredovy panel a co nevidel...

...bazmek v poloze vypnuto...


...bazmek v poloze zapnuto...


...kabl, kterym je bazmek pripojen...


...a tak ho s usmevem na tvari, jako kdyz uchyl reze nohu diteti, kabl odpojil.
Od te doby klima jede,
jen kdyz si to Felotron preje!

PS: Byl to oranzovy kabl ;)
PS2: Teto "pohadce" predchazi pribeh o teplem rytiri se svatozari
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Si dobrej, tak to má být... Kouknu na to taky :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:Si dobrej, tak to má být... Kouknu na to taky :wink:
Bacha na ztratu zaruky!!!
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

..a jo!? :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:..a jo!? :cry:
Toz se s nima zkus domluvit. Jde tam jenom o odpojeni jednoho kabliku... Do pul hodinky to musi mit hotovy. Za 10 minut jsem to sundal a cca 15 jsem to mohl davat zpatky. To by mohli za 200,- zvladnout...
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

EE, oni mi to odmítli!!! Neva, já si to časem dovolim... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak tomu rikam nas zakaznik, nas pan... ALE MOZNA BY TAM SLO DOSAHNOUT RUKOU!!! ...zjistim a dam vedet :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Ondro, ty vole, ty seš to teréňák..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Za toho vola se slušnomluvcům omlouvám, ale mě nic lepšího nenapadá..... :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:Ondro, ty vole, ty seš to teréňák..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Za toho vola se slušnomluvcům omlouvám, ale mě nic lepšího nenapadá..... :cry:
Co blaznis??? Jaky omluvy???
1.) Omluvyneuznavam!
2.) Neumim se urazet - no stress, vole :D

Akorat jsem na to zapomnel.... zitra staci? ...ted jsem mirne pod 12% vlivem... ;)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Du se nechat taky ovlivnit, mamina má noční :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jó živote, krásný živote... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
sc
*
Příspěvky: 34
Registrován: 20 bře 2006, 16:15

Zaruka?

Příspěvek od sc »

Felotron píše:
Hanz píše:Si dobrej, tak to má být... Kouknu na to taky :wink:
Bacha na ztratu zaruky!!!
Proč? "To už odpojené bylo, já se v tom nehrabal o a žádné funkci samozapínání nic nevím." Na deklech od palubovky ostatně žádné "garanční nálepky" ani ochranné prvky nejsou.

Ostatně, já byl teď na záruční opravě (přestal mi fungovat centrál a reklamoval jsem funkce alarmu) a nikomu v servisu nevadilo, že jsem si do stejného prostoru sám doinstaloval ještě BT handsfree. Navíc jsem jim na rovinu řekl, že jsem měl celou palubovku otevřenou a přinesl jsem jim i fotografie toho, co mají v té palubovce opravit. A neřekli na to ani ň, oprava byla komplet v garanci a neplatil jsem nic.

SC
SC
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“