Indikace zařazené zpátečky

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
jose3
**
Příspěvky: 139
Registrován: 14 zář 2010, 23:13
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: Indikace zařazené zpátečky

Příspěvek od jose3 »

Tak to jsme na tom stejně, ale když jsem dělal školu, probírali jsme elektronky a tranzistor byl jako výkřik techniky. Takže se ani není čemu divit. Poprosím ho o schéma, pokud to nebude chtít brát jako výrobní tajemství, tak ho určitě zveřejním.
I30 1.4 Patriot White z Nošovic r.v. 2010
Felda 1.3 MPI, r.v. 1996
Velorex 250 r.v. 1960
Java 250 r.v. 1965
moto ČZ125 s ručním řazením r.v.1950
Reklama
 

dalibordn
**
Příspěvky: 140
Registrován: 02 bře 2009, 18:24

Re: Indikace zařazené zpátečky

Příspěvek od dalibordn »

Já bych to řešil rákoskou po pravé ruce.Ono to pak půjde velmi rychle dobře.A bez všech těch kokotinek.
Hyundai i30 made in cz
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Indikace zařazené zpátečky

Příspěvek od Yurii »

Tyjio všici ste chytří jak rádio :) Co j áse zpátečky u Fábie natrápil a kolikrát sem vyděsil za mnou stojící na semaforech v dobác kdy sem ještě měl těžkou ruku :lol: :lol:

Chce diskrétní pípání, tak si myslím že proč ne... není to špatný nápad a obejde se téměř bez zásahu do elektroniky vozu.

Já se rozhodl to vyřešit trochu jináč :) Mám doma programovatelné Adruino Duemilanove tak mu přibyde bzučák a jedna funkce :) Už mám plánovaný Dimmer osvětlení interiéru spoený s centrálem, turbotimer a holt budem i malinko pípat :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
jose3
**
Příspěvky: 139
Registrován: 14 zář 2010, 23:13
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: Indikace zařazené zpátečky

Příspěvek od jose3 »

dalibordn píše:Já bych to řešil rákoskou po pravé ruce.
To jako myslíš, že bych se sám tou rákoskou zmskal až sousedovi probourám tu zeď? No možná to něco do sebe má. Minimálně by z toho byl tak mimo, že už by mi sám asi žádnou nevrazil. :lol:
I30 1.4 Patriot White z Nošovic r.v. 2010
Felda 1.3 MPI, r.v. 1996
Velorex 250 r.v. 1960
Java 250 r.v. 1965
moto ČZ125 s ručním řazením r.v.1950
Uživatelský avatar
jose3
**
Příspěvky: 139
Registrován: 14 zář 2010, 23:13
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: Indikace zařazené zpátečky

Příspěvek od jose3 »

Tak mi kamerád vyrobil pískátko, které při přivedení 12 V jednou krátce pípne. Chtěl jsem to připojit k couvacímu světlu, ale po odmontování reflektoru jsem byl překvapený, že světla jsou v takové plechové misce a tak se nějak nedostanu za tapecírung kufru. Dráty by se daly protáhnout do toho prostoru okolo kabelu světel, ale nějak se mi nepodařilo zjistit jak se dál do toho prostoru za světla pak dostat. Nemáte někdo zkušenost se sundáváním polstrování kufru?
J.
I30 1.4 Patriot White z Nošovic r.v. 2010
Felda 1.3 MPI, r.v. 1996
Velorex 250 r.v. 1960
Java 250 r.v. 1965
moto ČZ125 s ručním řazením r.v.1950
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Indikace zařazené zpátečky

Příspěvek od alarm »

Mal som to dole pred dvomi rokmi, nefotil som, viem že tam bolo treba dať dole tie plastové sersami-také štuplíky. Stačí ti ich dať dole len pár, potom vieš vopchať ruku do toho priestoru.
Ak chceš natiahnuť ku svetlu len dva vodiče, demontoval by som svetlo, a cez otvory, cez ktoré idú káble von, by som prepchal pružný drôt a určite vyjde niekde dole za tapacírom a nejakým háčikom by som ho vytiahol-alebo špagát s maticou na konci a potom ten háčik...
Ak budeš dávať svetlo naspäť, presveč sa kýblom vody, že ti cez otvory, kade idú káble do svetla netečie do kufra voda #-o !!!!!
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“