Radarové detektory a Vaše zkušenosti

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Rád bych si koupil RADAROVÝ DETEKTOR

ANO
15
50%
NE
15
50%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
mlat
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 úno 2006, 14:40
Bydliště: 2+1; Sokolov

8 let Antiradar

Příspěvek od mlat »

Ahoj, jak jsem psal v předmětu, používám Antiradar už 8 let a je v pořadí druhý. První byl napevno zabudovaný, čidlo schovaný v nárazníku. Velmi se to osvědčilo v zahraničí, kde je to úplně zakázaný. Ta vstupní investice se mi několikrát vrátila a to prosím nejezdím jak blb třeba okolo školy 60, nebo v centu města. Ale jen ty daleké hranice obcí, a volná silnice, kde mne ta 90 ničí. Před rokem jsem kupoval přenosnou verzi přístroje, na tom mi vadí, že ji musím pošád schovávat. Boční okno je rozbitý hned a antiradar je v prachu. Tak doporučuji pro toho kdo jezdí hodně a trochu rychleji.
Hyundai Coupe 1.6 16V
Hyundai Coupe 2.0 16V 2000 (4 očko) ne vl.vinou KO - (škoda)
Hyundai Sonata 2.0 GLS 16V 12/97
už je: Hyundai Coupe 2.0 06/07
Spotřeba: min. 8,23 l/100km; prům.9,97l/100km; max.11,81l/100km. (dlouhodobé měření)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Jo jo, mohu jen potvrdit. Je to pohoda, člověk nemusí jezdit jako blbec 30kou. Mám takový místo po cestě domů, je tam silnice úplně jako dálnice a třicítka!!! Něž bych dojel domů tak bych měl slinu na triku. Takle jsem v pohodě. Na město je to super, zatím jsem to na dálnici netestoval. Jen mě štve to sundávání při odchodu z auta. To je otrava. Jinak ale stoprocentní spokojenost.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Co na to policajti, když to vidí při kontrole??
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
MarPac
*
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2006, 17:31

pomerove mereni

Příspěvek od MarPac »

Mno, dle meho nazoru to bude za chvili k nicemu, nebot do mody prichazi velice casto pomerove mereni rychlosti. Trochu se okolo tehle veci motam, a na takovou vychytavku, jako pomerove mereni je ti to uplne na ... Je to dnes v kazdem novem tunelu, usecich dalnic a podobne. Kamera te vyfoti, system precte SPZ, zapise presny cas. Za x km te to vyfoti znova, precte SPZ a zapise opet cas. Dle vzdalenosti spocita prumernou rychlost a je vymalovano, posle automaticky zpracovany prestupek babe na stul a ta posle pokutu. Fotky jsou naprosto detailni, je videt oblicej, mobil v ruce a pod. Navic mereni naprosto prokazatelne a presne. Navic to deklaruje, ze jsi to smazil treba 5km, neni co resit.
Ford Scorpio 2.0i EFI, r.v. 86
Hyundai Lantra 1.5 GLS, r.v. 92: jiz nemam
Ford Scorpio 2.0i DOHC, automat, r.v. 90
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Vlastně máš pravdu, asi je to na nic, asi to vrátím. CHACHACHA - mo se směju, poradím ti. napřed si to vyzkoušej a potom komentuj. To o čem píšeš je pravda, ale o místech kde tě takhle budou kontrolovat asi budeš vědět a proto si detektor radarových vln asi nekoupíš. Stejně tak jako o tom víš teď. Ostatní radary, které jsou např. pohyblivé a jedná se hlavně o radary - né o nějaké focení a vypočítávání rychlosti, mě nedostanou, narozdíl od Tebe, kterej se buďto bude courat třicítkou, nebo přijde o prachy nebo rovnou o papíry. Patnáct tisíc je dost malá částka ve srovnání s pokutama a bodama a hlavně máš klid a nemusíš jezdit jako posranej.Dost mě baví ty pokrytecký řeči o tom jak všichni jezdí podle předpisů a vlastně jenom já jsem to hovado co jezdí jako blázen. Moc se směju, opravdu moc.
Stejně jako když bylo hlasování o jízdě po požití. Všichni se dušovali jak by to nikdy neudělali a jak je to nezodpovědné atp. Když ale byla cca předevčírem v Praze ta akce na magistrále, tak každý 16tý řidič měl něco v krvi. Je mi z toho dost nanic. Všichni jenom kážou a kážou a hovno a hovno.
Jsem si hodně jistej, že kdyby Ti nebylo líto vysolit 15litrů, tak si antiradar dáš do auta taky a budeš si to užívat stejně jako já.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

Leo, ty máš dost přesvědčivý argumenty, to je fakt. Přečetl jsem si tohle fórum se zájmem od začátku do konce.
Ale nemůžu se ubránit pocitu, že jsi tak trochu dealer detektoru radarů :wink:
Mě změřili jednou v obci a měl jsem to za 500,- Dostal jsem pěknou černobílou fotku, kterou mám schovanou doteď. Chtěl jsem po nich i barevnou, protože se fakt povedla, ale bylo mi sděleno že jsem provokatér :lol:
Od té doby si dávám pozor. Ale protože moc nejezdím a pohybuju se hlavně po místních okreskách, kde ta měřící místa znám, tak by se mi ta investice hned tak nevrátila. Do Prahy ani nepáchnu.
Navíc teď jsem četl článek v novinách, kde se Paroubek za ČSSD a shodně kdosi za ODS vyjádřili, že nový silniční zákon je příliš přísný a bude se tedy minimálně měnit, ne-li úplně rušit v současném znění.
Myslím si, že montování měřičů radarů kvůli novém zákonu je stejný humbuk na lidi jako třeba montování automatického rozsvěcování světel.
(Svícení v létě se používá široko daleko jen na Slovensku a v Rakousku).
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

No zrovna dneska jsem byl rád, že detektor mám. Našel jsem dva radary, jeden jel za mnou v police autě a druhej číhal ve městě. Tak jsem jen decentně přibrzdil a bylo. Body jsou body, ale nejlepší je jezdit podle předpisů. Jo a nic takovýho neprodávám.javascript:emoticon(':shock:')
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

Víte někdo jak přesně vypadá policejní kamera nebo radar ?
Ve Lhotě u Přelouče u prvního baráku ve směru od Chvaletic někdo namontoval na plot cosi co vypadá jako malá ruská televize Šilelis.
Je to přidělané na pruhované tyči a zadělané v plechové krabičce.
Čouhá z toho teleskopická prutová anténa.
Přišel jsem k tomu s foťákem, zdálo se mi že na tom vidím nápis Sunny, jestli jsem dobře viděl...
Nedalo mi to a tu krabičku jsem vyfotografoval, ale nemůžu sem fotku dát, protože sem jde vložit jen odkaz na obrázek, což je hloupé :(
Nevím, kam na webu bych musel tu fotku nahrát, ale můžu jí poslat i mailem.
Každopádně by to mohla bejt docela dobrá recese od majitele toho baráku, akorát nevím jakej by k tomu měl důvod :?
Díky za odpověď.
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Tady máš návod. Jen nezapomeň nastavit velikost na maximálně 800 x 600
milosh píše:Otevrete stranku :

www.imageshack.us

1. Zdat cestu k obrázku na disku
2. Odeslat obrázek na server imageshack.us
3. Vybrat odkaz na obrázek - pokud chcete "klikací náhled"
4. Vybrat odkaz na obrázek - pokud chcete obrázek bez náhledu
5. Vložit link do příspěvku ( klikací ; bez náhledu )
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

K funkčnosti detektoru se vyjadřovat nebudu, protože s tím nemám zkušenosti. Nicméně nyní mi v běžném provozu nepřijde moc užitečný. Všichni jezdí více méně podle předpisů, nebo spíše i pomaleji. Takže rychlejší jízda je nebezpečnější než dříve, kdy byl provoz celkově rychlejší.
Konkrétně třeba cesta Mohelnice-Svitavy, dřív tam všichni jezdili kolem 120 km/hod a tou 90 minimum, takže to bylo takový plynulý a sem tam jste někoho předjeli. Dnes jede většina 90 zbytek do 100, když pojedete 120 tak přeskočíte jedno auto a za chvíli na brzdy, zase jednoho přeskočíte a opět se zařadit a na brzdy. Nakonec budete ve Svitavách o 6 minut rychleji, ale se spotřebou větší o 2 litry.
Jako kolik jste vůbec kdo nasbírali pokut za rychlost? Mám řidičák na auto sice jen 12 let, ale za rychlost mě brali pouze jednou, 71 po půlnoci na začátku obce a bylo to za 300,-. Rychlost v obci držím do tachometrových 60, mimo obec do 120 a dálnice teď do 160, dříve do 220, takže jsem kousek za hranou předpisů. Přitom nějaké ty radary občas potkávám, ale ještě se mi nestalo, když jedu tachometrových 150 po dálnici, aby mě zastavili nebo mi přišla fotka. Prostě těch "mých" 150 je reálně něco kolem 135 a to zřejmě tolerují.
Ze statistického hlediska mi tedy investice do detektoru přijde jako hodně prodělečná záležitost. To bych musel lítat fakt kilem po obci, zase však s rizikem, že pokud mi tam někdo vběhne nebo vjede, tak jdu automaticky sedět. A to mi za těch pár ušetřených minut nestojí.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

Díky Josef :)
Bohužel se mi fotky trochu nepovedly proti slunci, ale snad to bude stačit.

http://img204.imageshack.us/my.php?imag ... ce1ky1.jpg

http://img206.imageshack.us/my.php?imag ... ce2xh7.jpg
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Radar

Příspěvek od rade622 »

Toto není žádná z vyráběných ( ani již nevyráběných ) mutací Rameru.
Podle provedení bych typl na radar Domadělko čili atrapa.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

Obrázek

Tak jsem si s tím ještě pohrál v IrfanView, trochu jsem přidal gama korekci, jas a saturaci.
Teď se na to dívá kámoš a říkal, že tamtudy jel taky.
Prej je to obyčejná malá televize, takže si z nás někdo udělal pěknou prdel :lol: :lol: :lol:
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

To vypadá spíš jak telka.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Tohle rozhodne neni radar ....
Navic to uchyceni na nejake ohnute trubce ... no ... neni ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“