Nový člen fora - práce pkračují :-)

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Lhoty »

aha, ten jsem ještě neviděl:)
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Reklama
 

Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

Rybář píše:Moc pěkný autíčko =D> Jenom jak píše Mirpie bych nevydejchal absenci pytlů...


No mě to taky sere, :evil: koukal jsem na podvozek a celkovej technickej stav a nevšiml jsem si těch pytlů, o to víc, že to je dárek pro kluka a chtěl jsem i slabší motorizaci aby se mi v tom nezabil, bohužel to nemá ani ABS, ale bohužel moje blbost. Auto se mi líbí a tohle je takový pokažení radosti, ale už ho prodávat nebudu, naštěstí mladej není žádnej bláznivej magor s bejsbolkou kšiltem nad ucho a s kalhotama na půl prdele. Už jezdí šest let a je rozumnej, ale stejně to neznamená, že ho nemůže sestřelit nějakej magor, ale to by člověk nemohl vylízt z baráku ](*,)
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Piskotkiller »

Klid my taky v Skupáčích nemáme žadnej pytel :mrgreen:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Espero »

No já nevím, v jeho věku jsem jezdil zásadně 80, ovšem úplně všude, kdekoli a přes cokoli.... A bez pytle, tenkrát pytle neexistovaly.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

No to já taky, ale tehdá byla špička technologie škůdka 120 a taky na cestách trošku volněji :shock: kurňa to je debata
,, mě tak nějak došlo jak jsem starej :( :shock: :cry:
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen fora

Příspěvek od valach »

Autíčko moc pěkné, bude mít radost. A ty pytle no a co? Je to blbé ale jak vydíš ty magory na cestách, tak jak to do tebe našijí tak ti nepomůže ani 20 pytlů. Hlavně ať slouží a užije si toho autíčka :lol:
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen fora

Příspěvek od delphino »

ah ty sedacky jsou paradni, ty sportovni se mi nikdy moc nelibilly, protoze mi prisly nepohodlny, ale v te kuuzi...muzu se zeptat, jaka byla cena coupe ?
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

Jo klidně, dal jsem za to 35 tisícovek :D na ten stav podle mě dobrá cena. Ještě plánuju další investice, dutiny a nástřik podvozku, prodloužení střechy, čalounění zadních sedaček do stejnýho provedení jako přední, střešní okno, přeleštění kastle a možná ještě na něco přijdu. To mě tak napadá, někdo nějaký nápad jak vylepšit?? :shock:
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Nový člen fora

Příspěvek od mirpie »

tak auto bez ABS a pytlů už bych si nekoupil, pytle jsem nevyužil, naštěstí, ale ABS mi pomáhá každou zimu, jistě, jde zabrzdit i bez toho, spíš jsme si na to zvykl a zpohodlněl že to klidně zašlápnu a ABS to na tom sněhu zastaví za mě, ale třeba neumim si představit jak by s tím brzdila manželka....
Zas co tam není nemůže se pokazit, jakože zrovna s ABS jsem problémy měl.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

Jak jsem psal absence pytlů mě štve, ABS nepovažuju za takovou hrůzu, jednak to bude auto vysloveně na léto, protože v zimě se s tím u nás nedá jezdit v oblasti orlických hor je ideál na zimu pořádnej Off. Je to auto pro zábavu a pro mladýho kluka, na každodení ježdění mám dvě jiný, takže asi tak. :)
Jo a jak se demontují zadní sedačky? Je tam nějaký problém a nebo jen pár šroubů? Chci to nechat přečalounit do podoby předních, tedy kombinace červená černá, teď tam je světlá látka a nelíbí se mi to.
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Nový člen fora

Příspěvek od mirpie »

zadní sedáky jdou ven celkem snadno, je to pár šroubů, ale dostat to ven z auta je horší :-). Tahal jsem to ven když jsem se potřeboval dostat k čerpadlu.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

Dík za info a jak to tak bývá, vyřešilo se to samo, :D včera jsem byl u čalouníka a ten to vůbec neřešil. Necháte si to tady a potom si pro to přijdete. Přečalounění zadních sedaček a platíčka 2,5 tis. to se mi zdá jako docela dobrá cena. Je to taky daný tím, že na to nespěchám a tak mi to udělá až bude mít volněji. :D/

Jo a co mě včera potěšilo je to, že se kupéčkáři zdraví, =D> potkal jsem včera v Náchodě kupátko druhý generace, krásný červený s bílými pruhy středem auta, tak pokud je tady někdo s tímto vozem od Náchoda tak ho tímto zdravím. :D Z Offů jsem na to zvyklej, to je komunita sama o sobě 8) ale tohle mě fakt potěšilo. :lol:
Uživatelský avatar
SACIK
*
Příspěvky: 22
Registrován: 05 zář 2009, 00:26
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen fora

Příspěvek od SACIK »

Vítám dalšího Náchoďáka! :) Pokud se nepletu, setkali jsme se na kruháku u kamenice :) Také tímto zdravím a děkuji za pozdrav a kompliment na účet mého miláčka :) Jinak auto vypadá i naživo moc pěkně, tak doufám, že bude dobře sloužit, a že se po synovi bude otáčet minimálně tolik holek jako po mě! :D

PS: Jenom pro zajímavost. Podle fotek bych si tipl, že bydliště nového coupé je někde nad nemocnicí? :)
Hyundai Coupé GK 2002, 2.0 DOHC, 102 Kw
Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

Zdravím Náchoďáku :D

Tak to je přesný :D kruhák u Italie a nejdřív jsem čuměl po autě než mi docvaklo, že to je stájový kolega :D A s adresou taky trefa, bydlím naproti sídlišti. Doufám, že se někdy sejdeme a vyměníme zkušenosti, taky jsem v Náchodě viděl čtyřočko ve stříbrný metle, ale i inzerát na něj :) a to je asi všechno. Jo a nevíš o někom šikovným kde by se vyznal v elektrice a dal mi dohromady podsvícení pod autem - část svítí, část ne.
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Nový člen fora

Příspěvek od p.esu »

Původně to tvoje kupátko jezdilo tady v Pardubicích. Párkrát jsem ho potkal. Kolikátej jsi majitel? Protože potom co ho prodával se objevilo někde na jihu a ted je teda u tebe. Furt se toho lidi zbavujou ,ikdyž je tak hezky udělaný :)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“