Nový člen

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Nový člen

Příspěvek od hawk »

Objednával jsem několik věcí z sharkracingu a vše bylo OK, ceny jsou i s poštovným. Neboj se toho:)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Nový člen

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Krátká origo řadička u V6? xDDD To Karosa má kratší řazení :lol: Beze srandy, ta řadička je nechutně vysoká...
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Nový člen

Příspěvek od Stanley »

Ne to není ona, tohle je na 2.0l tuším.
Pettr
Příspěvky: 4
Registrován: 31 kvě 2011, 08:22

Re: Nový člen

Příspěvek od Pettr »

Zdravím příznivce kupátek. Po přibližně půlročním vyhlížení auta jsem se nakonec konečně narazil na Hyundai Coupe . Tohle auto mě naprosto dostalo. Za tuhle cenu je to absolutně bezkonkurenční auto. Originalita až na prvním místě, nadčasový design, i nejnižší výbava už má vše potřebné, perfektní sedačky volant i řadička a kufr. Kufr nakonec rozhodl, že si ho koupím. Rád vyrazím občas s plným kufrem ve dvou na výlet a třeba i s kolama. Do kupátka není problém dostat i dvě. Což je opravdu obdivuhodné, protože z venku tak rozhodně nepůsobí. Po 3 týdnech mám najeto přes 2500 a jezdí perfektně. Za dalších 8tis mě čekají rozvody a rovnou i olej, tak bych se pak možná poptal kam a zakolik bych měl vyrazit. Přikládám fotku z cesty do Německa. No a abych nezapomněl, je to 2004, 2,0, 82000 najeto, FX :D/ dovoz Německo
Přílohy
s.jpg
s.jpg (243.05 KiB) Zobrazeno 1187 x
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen

Příspěvek od Borek »

Vítej a ať ti dobře slouží. :wink:
Že je to dovoz z Německa,je už vidět na první pohled podle malých pneumatik 8-[
.Rozhodně je to auto,které v provozu nezapadne do šedi ostatních krabic a pokud to není nějaká slepenina po havárce,bude ti dělat jen radost. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Nový člen

Příspěvek od Hardcam »

Gratulace =D>
Ze mas dovoz vubec nevadi, auto jako auto a aspon neco osetrios na pneu...:)
kdybys potreboval neco ohledne dilu, klidne mi napis
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Pettr
Příspěvky: 4
Registrován: 31 kvě 2011, 08:22

Re: Nový člen

Příspěvek od Pettr »

Borek píše:Vítej a ať ti dobře slouží. :wink:
Že je to dovoz z Německa,je už vidět na první pohled podle malých pneumatik 8-[
.Rozhodně je to auto,které v provozu nezapadne do šedi ostatních krabic a pokud to není nějaká slepenina po havárce,bude ti dělat jen radost. :wink:
No s tim Německem.. Jezdilo to tam na větších, ale majitel to před prodejem vyměnil a prodal s menšíma. Co tady teď tak kolem sebe koukam, tak myslim, že to tedy rozhodně charakter německa není - malé pneumatiky :D
Osobne jsem uvital nakup německého auta, protože 1) Lidé tady tam jezdí na trochu jiných silnicích - tlumiče atd 2) Jezdí taky trochu jinak a o auto se starají. Na auto mi samozřejmě kouknul technik a slepovačka to není. no a 3) Veškerý servis prováděný pravidelně ve značkovém servisu Hyundai. Kolik lidí dělá tohle u nás s kupátkem..
Důvod prodeje byl ale jiný. Jde o klimatizaci. Budu ji teď nechávat opravovat, nemáte zkušenosti s tím kde to obvykle vázne? Sepnu tlačítko, to se rozsvítí ale absolutně nic se nestane (otáčky, cvaknutí, ..) Dik za rady
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen

Příspěvek od Borek »

Problém s německými :tus: je,že většina je řádně výbavově osekaná a žádná není vybavenější než kupované v ČR. :wink: Ty origo 16" co tam máš na obrázku,se montovaly pro záp.Evropu-u nás 17".Dotažená auta ze západu :D mají většinou man.klimu,chybí elektronika auta(TCS..),nemají palub.poč.,stříbr.obložení palubky atd.
Nepamatuji si,že by tady někdo měl problém s klimou u :tus: . :-k Podle toho co píšeš,nejspíš nejde kompresor.Může být bez náplně(nestraším-jen dávám příklad-auto po bouračce-únik chladiva-zadřený kompresor-drahá oprava).
Povídačky,že auta po Němcích,doktorech,důchodcích....jsou v super stavu-to už tady bylo tolikrát a tolik jsem jich u kamarádů viděl------a nakonec ty německé doktorské kvality,byly dobře zamaskovaný šrot. ](*,) Kamarád z Rychnova nad Kněžnou(byl i tady členem) koupil Tucsona po důchodkyni,doktorce z Německa(ten měl legendární povídačku kompletní :D )-byl nadšený------pár dní. :-k Auto zlobilo víc a víc,tekl olej....na konec zjistil,že je po totálce.Na vrchu dobře poslepované a zbyly mu oči pro pláč. :( Nevěř tomu,že když je někdo Nácek,že se stará o auto lépe než Čech nebo Slovák [-X .Všude jsou dobytci a také lidé starající se o svá auta.Spíš bych řekl,že u nás se lidi o auta víc starají,protože pro ně mají větší cenu.Nácek je bere jako spotřebák-odrbat,vyhodit-cena aut v D. je stejná jako u nás,ale platy několikrát vyšší.
Stačí se rozhlédnou po klubu-Hardcamova nebo Black Sheepova péče o auto je Němcům cizí.Auto pro ně vzhledem k platům nemá cenu.Jediný rozdíl je v častosti mytí.Všeobecně lze napsat,že auta na západě jezdí více umytá a naleštěná,protože to je vizitka řidiče už na první pohled.Opět je to o penězích.
Kluci,co chtěli nebo chtějí :tus: koupit,by ti mohli o šrotech vyprávět.Projdi forum :tus: 2.genGK a dočteš se o hledání Hujera napříč republikou a dalších(tuším i nějaký pardubák tady má spec.vlákno o hledání dobrého :tus: ).
Věřím,že jsi měl šťastnou ruku při nákupu a jak jsem psal,pokud za sebou nemá bouračku nebo hovado(německé :mrgreen: )za volantem,tak ti bude dělat radost bez investic.
Já jsem za opravy a 8 roků vlastnictví :tus: ,nedal ani Kč a auto je v TOP stavu. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“