Profik - Ix35

Založte si své téma a představte svojí ix35 ostatním

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od FISHkaa »

2profik: hele, to vypadá fakt zajímavě 8) Pár dotazů:
- podporuje to RDS rádia?
- kde je anténa GPS a DVB-T?
- jaká je citlivost antén?
- podporuje BT handsfree WinCE/Android MDA telefony? Jak je to s hlasovým vytáčením (CZ, EN rozpoznávání?)?
- nechával sis to instalovat přímo v HyuCB? Jak moc je to obtížné, netušíš?
- Půjde, případně v budoucnu, vyměnit zpět autorádio bez zásahu do elektriky auta?
- i nadále poběží USB a 3,5 jack audio vstupy?

vím, že je to hodně otázek, ale seš asi jediný uživatel systému, kterého v okolí znám... 8)
díky moc
P
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Uživatelský avatar
profik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 led 2011, 19:18

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od profik »

Tak jsem se musel ted usmát.... pan juramac si myslí že z toho něco mám,nemám z toho nic.Jsem prostý zákazník a mužete se ptát koho chcete.Mě je to uplně jedno,jestli si to lidi koupí a nebo ne...ale proč jim tady budu celou tu dobu psát že všechny navigace stojí za nic,že to jsou levné compy...příště raději mlčte a budete na tom líp.Ty vaše radoby recenze nestojí ani za to,aby to někdo četl.Nebot stačí pár řádek si přečíst a je vidět že tomu rozumite jako koza petrželi.Tak si běžte psát recenze někam jinam...Sbohem.
.............................................................................................................................................................

A ještě vysvětlení pro pana azibrov - Navigaci mi montovali v autosalonu v Praze kde jsem auto koupil.Každý přeci pozná,vy možná ne...že na strankach prodejce je kvuli reklamě uveden hyudai ix35 ale ten přeci neni muj!!!!!!!!!!!!!je to jen reklama.To tady budu všem něco vysvětlovat?Jen proto,že tu pan juramac rozpoutal tuhle diskusi?ne nebudu.,....a tam je automat dokonce a já mám manuál a nemám v opěrkách video i když to vypadá dobře,až ted jsem to pořadne prohlidnul..tak a už mě nechte,člověk vám chce poradit,at máte auto super a vy tady pišete samy blbosti.Vždyt si to kupovat nemusíte...nechte si tam radio a hotovo... a přilepte si navigaci na sklo... parada... huraaa

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak abych se přiznal kam mi dali..anténu GPS tak to jsem nezjistil a ani jsem to nezjištoval podle přísloví,když to jde,tak dotoho netluč,anteny na Digi TV jsou v prave strane okne,nejsou skoro vubec vidět a přenos je užaný,nádherný obraz i zvuk.Já mám Iphone a hned se mi to sparovalo...stačí tam zadat 6 osmiček a je to.Hlasové vytačení jsem nezkoušel...budu to muset vyzkoušet..Navigaci mi montovali přímo v Hyundai kvuli zaruce vozu,ale montovali mi to tam podle instrukcí na telefonu,co jim radil technik z firmy kde jsem tuto navigaci koupil.Mám to 4 dny takže taky se s tim ještě učím,umí toho opravdu hodně.
Jinak radio jde kdykoli vratit zpět,myslím original....kdykoli

Tak jsem si tam zavolal a servis funguje... takže GPS je pod palubovkou,USB se propojí přímo s navigaci,dole to nejde a proč taky...a na hlasové vytačení jsem zapoměl zeptat cha cha... tak za chvili at jim tam furt nevolám,taky se v tom učím...Jinak jde vše,ale pokavad si tam zavoláš sám, oni ti radi vše řeknou,já ti mohu napsat jen jak to funguje....
Dole mají tel...začiná to 608...
Naposledy upravil(a) profik dne 07 úno 2011, 12:14, celkem upraveno 2 x.
IX 35 - Premium 4x4 2,0 CRDi (135kW)
Chevrolet Captiva 2.0 D
Škoda SuperB 1.9TDI 96KW
Škoda Octavie 1.6
Ford Scorpio 2.0
Passat 1.9 TDI
WV Golf 2.0 Tdi
Škoda 105 L
MB - 1000
stenlee
*
Příspěvky: 23
Registrován: 02 zář 2010, 11:51

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od stenlee »

hele profiku .... kdyz chces delat promo svoji firme, tak to napis rovne jako chlap a netahej tady lidi za nos .... to mne fakt sere.
ix35 2.0 CRDi 135kW Premium AUT/PNR/NAV
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od FISHkaa »

profik píše: Tak abych se přiznal kam mi dali..anténu GPS tak to jsem nezjistil a ani jsem to nezjištoval podle přísloví,když to jde,tak dotoho netluč,anteny na Digi TV jsou v prave strane okne,nejsou skoro vubec vidět a přenos je užaný,nádherný obraz i zvuk.Já mám Iphone a hned se mi to sparovalo...stačí tam zadat 6 osmiček a je to.Hlasové vytačení jsem nezkoušel...budu to muset vyzkoušet..Navigaci mi montovali přímo v Hyundai kvuli zaruce vozu,ale montovali mi to tam podle instrukcí na telefonu,co jim radil technik z firmy kde jsem tuto navigaci koupil.Mám to 4 dny takže taky se s tim ještě učím,umí toho opravdu hodně.
Jinak radio jde kdykoli vratit zpět,myslím original....kdykoli

Tak jsem si tam zavolal a servis funguje... takže GPS je pod palubovkou,USB se propojí přímo s navigaci,dole to nejde a proč taky...a na hlasové vytačení jsem zapoměl zeptat cha cha... tak za chvili at jim tam furt nevolám,taky se v tom učím...Jinak jde vše,ale pokavad si tam zavoláš sám, oni ti radi vše řeknou,já ti mohu napsat jen jak to funguje....
Dole mají tel...začiná to 608...
ahoj,
díky za info. Mě je jedno kdo to vyrábí (stejně se všechno seká v Číně :mrgreen: ), hlavně že to funguje :wink: Teď mám jiné investiční priority, ale rozhodně o tomto budu uvažovat někdy na začátku dovolených - léto 8) dík
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od black_sheep »

já myslím že je na čase toho nechat nebo to budeme muset zamknout.

ikdyby to měla bejt reklama, tak je skrytá natolik, že nikdo nemá přímý důkaz že tomu skutečně je. reklam i méně skrytejch už tady prošlo víc, tak když je to pro nás alespoň trošku zajímavý (podle ohlasů je) tak to nechte bejt.

pokud by to někdo koupil (úsudek si stejně musí udělat každý sám) a zjistil že to je krám tak to sem určitě napíše... podle mě si to ale nikdo nekoupí protože 16.000 je na věc z číny fakt dost peněz.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
profik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 led 2011, 19:18

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od profik »

stenlee píše:hele profiku .... kdyz chces delat promo svoji firme, tak to napis rovne jako chlap a netahej tady lidi za nos .... to mne fakt sere.

Tak to bych musel potom dělat reklamu uplně jinému odvětví......Já pracuji ve financích...ale ne v navigacích...já se bavím.... tady je fakt sranda....
IX 35 - Premium 4x4 2,0 CRDi (135kW)
Chevrolet Captiva 2.0 D
Škoda SuperB 1.9TDI 96KW
Škoda Octavie 1.6
Ford Scorpio 2.0
Passat 1.9 TDI
WV Golf 2.0 Tdi
Škoda 105 L
MB - 1000
Uživatelský avatar
profik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 led 2011, 19:18

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od profik »

black_sheep píše:já myslím že je na čase toho nechat nebo to budeme muset zamknout.

ikdyby to měla bejt reklama, tak je skrytá natolik, že nikdo nemá přímý důkaz že tomu skutečně je. reklam i méně skrytejch už tady prošlo víc, tak když je to pro nás alespoň trošku zajímavý (podle ohlasů je) tak to nechte bejt.

pokud by to někdo koupil (úsudek si stejně musí udělat každý sám) a zjistil že to je krám tak to sem určitě napíše... podle mě si to ale nikdo nekoupí protože 16.000 je na věc z číny fakt dost peněz.

Pardon....je to přesně 19800kč s DPH aspoň tohle jsem jim poslal...mám na to ještě doklad v emailu... a zase... pro někoho jsou to drobný, a pro někoho hodně penez...záleží na pohledu věci.

Když někdo dá za auto pul mega,nebo i víc jako já přez 700.000 tak potom o čem se tu bavíme?Že je to hodně penez? 18500?

Ok..končíme diskusi....ptali jste se vy mě....já vám akorát odpovídal... ty doměnky,že firma je moje a další věci,jsou blabol...to je vše.Tak nazdar
IX 35 - Premium 4x4 2,0 CRDi (135kW)
Chevrolet Captiva 2.0 D
Škoda SuperB 1.9TDI 96KW
Škoda Octavie 1.6
Ford Scorpio 2.0
Passat 1.9 TDI
WV Golf 2.0 Tdi
Škoda 105 L
MB - 1000
stenlee
*
Příspěvky: 23
Registrován: 02 zář 2010, 11:51

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od stenlee »

black_sheep píše:já myslím že je na čase toho nechat nebo to budeme muset zamknout.

ikdyby to měla bejt reklama, tak je skrytá natolik, že nikdo nemá přímý důkaz že tomu skutečně je. reklam i méně skrytejch už tady prošlo víc, tak když je to pro nás alespoň trošku zajímavý (podle ohlasů je) tak to nechte bejt.

pokud by to někdo koupil (úsudek si stejně musí udělat každý sám) a zjistil že to je krám tak to sem určitě napíše... podle mě si to ale nikdo nekoupí protože 16.000 je na věc z číny fakt dost peněz.
"reklama" na fore myslim nikomu nevadi, kdyz je korektni. Je tady hodne prodejcu a chovaji se slusne a jsou prinosem. To co predvadi profik je ale pouze "vycuranost".
korektni je: hele, prodavam a montuju ty navigace co se daji koupit na e-bay ... jestli mate zajem, napiste SZ.
ix35 2.0 CRDi 135kW Premium AUT/PNR/NAV
Uživatelský avatar
profik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 led 2011, 19:18

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od profik »

stenlee píše:
black_sheep píše:já myslím že je na čase toho nechat nebo to budeme muset zamknout.

ikdyby to měla bejt reklama, tak je skrytá natolik, že nikdo nemá přímý důkaz že tomu skutečně je. reklam i méně skrytejch už tady prošlo víc, tak když je to pro nás alespoň trošku zajímavý (podle ohlasů je) tak to nechte bejt.

pokud by to někdo koupil (úsudek si stejně musí udělat každý sám) a zjistil že to je krám tak to sem určitě napíše... podle mě si to ale nikdo nekoupí protože 16.000 je na věc z číny fakt dost peněz.
"reklama" na fore myslim nikomu nevadi, kdyz je korektni. Je tady hodne prodejcu a chovaji se slusne a jsou prinosem. To co predvadi profik je ale pouze "vycuranost".
korektni je: hele, prodavam a montuju ty navigace co se daji koupit na e-bay ... jestli mate zajem, napiste SZ.

Tady nad tím,už zustava rozum stát.....jaký máte důkaz,jeden jedinný....že jsem prodejcem...nemáte nic...tak tady nepište blbosti.Vždyt si to nekupujte,mě je to uplně jedno... ale nepište že prodavam navigace....myslím,že lidi kteří mě znají by se opravdu počurali smichem...

Dělám Bussines ale na jiné urovni...a ne abych tady dělal reklamy na navigace...je to k smíchu...
IX 35 - Premium 4x4 2,0 CRDi (135kW)
Chevrolet Captiva 2.0 D
Škoda SuperB 1.9TDI 96KW
Škoda Octavie 1.6
Ford Scorpio 2.0
Passat 1.9 TDI
WV Golf 2.0 Tdi
Škoda 105 L
MB - 1000
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od black_sheep »

s tím souhlasím. nicméně důkaz pro to není takže nutno brát v potaz že to tak bejt nemusí.

ještě k tý ceně. ta je vysoká pro všecny stejně. za cokoliv z číny však já osobně nedám 20, ikdyž to konkurence dělá za 40. to raději tu přenosnou za 5, a za 10 luxusní radio od nečínských výrobců a za 5 dobrou večeři a holt budu lepit na sklo ale vím že to je mnoha lidmi oveřená věc.

jedinou vyjímku z číny dělám u lenova, ikdyž mě taky serou jak koukaj na prodejní čísla teda co si budem povídat :!: to jsou sice čongové ale těm klidně pošle človek 50 nebo 100 za kvalitní stroj, páč jsou snaživý (vlastní vývoj) a maj na to nakoupený patenty.. ale to už pomalu odbočuju.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od black_sheep »

profik píše:
stenlee píše:
black_sheep píše:já myslím že je na čase toho nechat nebo to budeme muset zamknout. ikdyby to měla bejt reklama, tak je skrytá natolik, že nikdo nemá přímý důkaz že tomu skutečně je....
"reklama" na fore myslim nikomu nevadi, kdyz je korektni. Je tady hodne prodejcu a chovaji se slusne a jsou prinosem. To co predvadi profik je ale pouze "vycuranost".
korektni je: hele, prodavam a montuju ty navigace co se daji koupit na e-bay ... jestli mate zajem, napiste SZ.
Tady nad tím,už zustava rozum stát.....jaký máte důkaz,jeden jedinný....že jsem prodejcem...nemáte nic...tak tady nepište blbosti.Vždyt si to nekupujte,mě je to uplně jedno... ale nepište že prodavam navigace....myslím,že lidi kteří mě znají by se opravdu počurali smichem...

Dělám Bussines ale na jiné urovni...a ne abych tady dělal reklamy na navigace...je to k smíchu...
pošli mi odkaz na tvůj Bussines do SZ. Pokud je na úrovni tak jsi někde na webu vidět a nemusíš se za to stydět. nebo to dej to tohodle tématu a bude konec spekulacím.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od black_sheep »

tak profík mi poslal do soukromé zprávy co dělá za bussiness a je pravda, že by on sám neměl mít zapotřebí vydělávat pár tisícovek prodejem navigací z číny.. :lol: taky jsem si proklepl možné spojení mezi jeho osobou a prodejcem a fakt to nesedí ani trošku. ať žije Google a obchodní rejstřík.. :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od juramac »

Dat za neco pomalu 20.000, kdyz to same , kdyz uz to nekdo musi mit, stoji na ebay 450 USD vcetne dopravy, to je opravdu terno. :) Pritom ten puvod je u toho prodejce tady v cesku naprosto stejny. Viz me odkazy v jednom z mych z predchozich prispevku. Ale nebudu se hadat, za to mi to nestoji. Me osobne to netrapi. Profik pise, ze to ma par dni, a ja mu skutecne uprimne preju, aby mu jeho spokojenost a nadseni vydrzelo. Mozna bude mit skutecne stesti na bezproblemovy kus, i kdyz pochybuji, ze v opacnem pripade se tady po tom vsem pochlubi.. :) Ja osobne mam navigaci vyresenou v iPhonu - Navigon v cestine,za 60 USD, s pravidelnymi bezplatnymi updaty map, ktery si obcas, kdyz navigaci tak 2x do mesice potrebuji, nalepim na sklo . A jsem vice, nez spokojeny.Na televizi ani video v aute opravdu koukat nemusim, mam jeden zivot a nekoho zabit take neplanuji :) Z me strany tecka, uz zadne flame :D
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od FISHkaa »

jsem rád, že bylo (snad) ukončeno napadání lidí, kteří naprosto dobrovolně napsali o rozšíření, které si do auta nainstalovali...

Taky sem zvědavý, zda největší křiklouni na téma "skrytá reklama" přiznají svojí chybu a omluví se :roll:

Ad navigace: každému po chuti jest něco jiného. Tohle fórum je přece o zkušenostech ne?
Tímto způsobem se tu další uživatelé budou "bát" cokoli zveřejnit, protože hned budou napadeni z propagace svého obchodu či stupidity, že si to koupili?!? Tak to ne, děkuji, ale takové fórum je dost na... ](*,)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od juramac »

A proc bych se napriklad ja , jako "krikloun" mel omlouvat ? Za co ? Za to, ze jsem vyjadril svuj pocit a dojem ? Jsme snad diskusni forum, a kdyz nekdo tak zaujate po 4 dnech zkusenosti nadsene blaboli, ,to se da jeste mozna pochopit. Ale pokud napada nekoho, kdo si dovolil mit jiny nazor, nez on, tak musi pocitat s podobnymi reakcemi, zejmena, kdyz skutecne zpival, jako reklama... :) . Je mi jedno, co kdo dela a cim se zivi, ale pokud uz chce nekoho napadat, mel by si nejdrive zamyslet nad tim, zda i ti jini treba nemaji stejne pravo ,jako on, vyjadrit svuj nazor.... :) Zejmena, kdyz jej vyjadruji na rozdil od neho nezaujate..... A uz opravdu k tomuto tematu koncim.
Odpovědět

Zpět na „ix35 Auta členů“