Syčení zespodu auta

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

O.Z.
*
Příspěvky: 12
Registrován: 04 dub 2011, 08:27

Re: Syčení zespodu auta

Příspěvek od O.Z. »

psal jsem ze mam klimu zaplou porad,jak v lete tak v zime, nejsem zvyklej ji vypinat. Od "poka" jsem se dozvedel ze klimatizace netopi ale jenom odvlhcuje vzduch,OK. Taky vim,ze kdyz v zime mam zaplou klimatizaci a vlezu po chvilce do auta,tak se mi nemlzej skla jako autum bez klimatizace, a v lete neni v aute vedro,asi proto ji nevypinam. Jestli pisu zase nejakou nepravdu,ta sorry,ale neber mi iluze o klimatizaci,stejne ji budu mit porad zaplou:D
Reklama
 

Uživatelský avatar
MiLo_CzE
*
Příspěvky: 64
Registrován: 20 dub 2009, 07:22
Bydliště: Chodov, karlovy Vary

Re: Syčení zespodu auta

Příspěvek od MiLo_CzE »

Ja zapinam klimatizaci vetsinou v lete, kdyz je venku opravdu horko a do auta sviti slunce. Jeste ji obcas zapnu kdyz je vlhkej vzduch pri desti ale v zime ji nezapinam vubec.
i20 1.6 CRDi 94KW, Diamond Black, Style Edition.
Od 11 září 2009, najeto 38000 km
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Syčení zespodu auta

Příspěvek od amaize »

pro O.Z. to je tvé první auto ?
iluze ti tady nikdo nevezme,neboj,měj ji zaplou stále,však ona ti dá za chvíli(v létě) o sobě vědět , no a pak už jen záleží na tom kde umístíš potenciometr topení,nejlépe v červeném :lol:
a tam jsi už taky brouzdal koukni a hlasuj

nikdo tě tady nemá zájem poučovat :-
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
bartiik18
**
Příspěvky: 212
Registrován: 12 dub 2011, 21:03
Bydliště: U České Lípy

Re: Syčení zespodu auta

Příspěvek od bartiik18 »

Ahoj, zpět k tématu :-) no takže jsem zaslechl to syčení taky ... byl jsem s tím v servisu protože pozítří odjíždím daleko :-) no a hned mi říkal, že to je poprvý co s tím někdo přišel a po dlouhý chvíli řekl, že je to hlučnější palivové čerpadlo :-D hodil na diagnostiku a ta nic nenašla a bylo :-) Takže jsem byl ujištěn, že je to jen jak mi to řekli... "kosmetická vada " co ničemu nevadí :-D ale moc se mi to nelíbí tak se pokusím s tím něco do budoucna udělat ať ho třeba vymění :-P co pětiletá záruka se musí využít :-) tak sranda ...
Jinak byl jsem u Dordy v České Lípě a nebyl tam pán co má na starost Hyundai servis. Byla tam jen paní co má na starost FORDY... byla tak příjemná, že bych jí nejdříve kopl a pak jí pověděl co si myslím... No je vidět, že ona tam je jen naparádu. Ten pán co má natarost Hyundai servis se mnou šel minule do auta vzal mě i do garáže abych to viděl, vše jsem mu vysvětlil a on mi vysvětlil to ostatní. Ona řekla jen a kde to syčí? A že by třeba řekla pojďte mi to ukázat a potom posaďte se u nás a mi se na to podíváme ne nechala mě tam čumět vzala mi klíčky a možná kdybych nevylezl za ní ani by nevěděla co má říci, protože zastavila a řekla a kde to sičí? Tak nakonec jsem nakoukl do garáže a automechanik kde to teda je :-D to už mě teda fest dostalo jsem mu vysvětlil...a přišla paní "chytrá" a řekla mi, že tam bych asi neměl co dělat :-D takže jsem se docela pobavil... ještě mě docela naštvalo, že tam automechanik najíždí na rampu a ve špinavejch montérkách si tam v klidu sedne... sakra nechápu proč si tam nedají nějakej hadr jako jsem to viděl jinde v servisech třeba v sanplus kde dělají kie. Já si věčne auto kulíruju sám si tam v montérkách nesednu no hrůza. Asi žiju někde jinde, ale pořád mám přece nový auto a až si tam sedne a bude mít na sobě šmír nebo olej a bude to na sedačce tak řeknou jen promiňte mi to vyčistíme? Nebo dnešní automechanici jsou tak čistí? No byla to sranda a naštve mě Hyundaika jestli mě tam vezme dřív než na garančku :-k
teď : Hyundai i20, od 2.5.2011, 1.2 kappa, zelená metalíza, 40 000+km (zatím spokojenost ;-))
bývalo: Fiat Punto 1. generace (2009-2011) cca 33 000km; black
Uživatelský avatar
bartiik18
**
Příspěvky: 212
Registrován: 12 dub 2011, 21:03
Bydliště: U České Lípy

Re: Syčení zespodu auta

Příspěvek od bartiik18 »

Ahoj, tak jsem po delší cestě znovu zkusil poslechnout syčení zespodu auta a normálně mi to samo přestalo. Asi to chce projet nebo nevím čím to bylo. Jestli horší benzín? Prostě divné...
teď : Hyundai i20, od 2.5.2011, 1.2 kappa, zelená metalíza, 40 000+km (zatím spokojenost ;-))
bývalo: Fiat Punto 1. generace (2009-2011) cca 33 000km; black
Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: Syčení zespodu auta

Příspěvek od Smrťák »

Ta klima je manuální? Pokud ji nevypínáš vůbec jsi 1. Žádného jiného neznám.
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Syčení zespodu auta

Příspěvek od alvin »

Môžem len zacitovať koegu Z DAEWROLET fóra =D> =D> =D> =D> =D>

Robert
Předmět příspěvku: Napsal: pon zář 10, 2007 17:32

Chevy master



Už to neřešte...syčí vám tam had


_________________
Vezmeme to zkratkou.. Je to sice dál, ale o to horší cesta
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Uživatelský avatar
Drag
Příspěvky: 3
Registrován: 08 čer 2014, 21:25

Re: Syčení zespodu auta

Příspěvek od Drag »

Zdravím :) v ůnoru jsem si kupoval novou :hyu: i20 1.2 najeto 1900km. Dnes jsem celý den jizdil s autem a měl zapnutou klimu. Při vystupování jsem nechal zapnutej volnoběh a všiml jsem přesně toho syčení co tady uvádíte. Vlezl jsem pod auto a přišlo mi, že to jde někde od prostředka podvozku, nebo výfuku. Při vypnutí motoru bylo po syčení... zkusil jsem motor znovu nahodit a syčení se opět objevilo. Myslíte, že je to fakt normální, nebo že bych s tim měl ject do servisu? Nerad bych tam vypadal za debila, když to tak musim říct. Auto jsem už párkrát na volnoběh nechal a žádné syčení nebylo... až ted. Jestli to je tou klimou? (nikdy předtím jsem jí zaplou neměl).
Odpovědět

Zpět na „i20 Motor a převodovka“