Doplňky New accent - interiér

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Martun »

cert píše:Tak jsem bez rolety. V první odešla po 3 dnech pružina - výměna za jinou a tam odešla po 2 dnech. Další reklamace a dohoda o vrácení peněz. Nad roletama jsem zlomil hůl. :(
A teď si dáš už ty fólie, ne? :-D
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

Martun píše:A teď si dáš už ty fólie, ne? :-D
No, je fakt, že jsem si připustil myšlenku o foliích, ale je to nepravděpodobný :)
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od xwing »

Nevie niekto kde by som mohol zohnať chrómovaný znak H na volant aký je na prvých modeloch než začali šetriť? V predajni mi chlapík povedal že mi to vie zohnať iba s celým airbagom za nehorázne prachy [-X
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Rudolf »

Nějakej "šikula" mi šlohnul krytku na šrouby z kola. Chtěl šlohnout dvě, ale asi ho někdo vyrušil, tak druhá zůstala viset na kole. Včera jsem koupil novou. Za cca 15cm originální plastovou krytku jsem vysolil naprosto neuvěřitelných 616,-Kč. (Slovy: šestsetšestnáct)!!!!!!!!!!! :shock: [-o<
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

To Rudolf: Za kousek plast. výlisku je to teda šleha ..... já mám poklice trochu jiný, mě je držeji matky na kola ..

To xwing: Taky jsem musel řešit absenci chrom. doplňků v interieru, můj Accent už byl taky očesanej o všechno :? Plast a jenom šedivej plast :|

Obrázek

První, co jsem udělal bylo, že jsem černým krémem na boty několikrát natřel tmavé plasty na palubce, dveřích a volant s panelem pod ním. Dále pak přišel chrom. dekor, potah na volant Mário Cavallo, hlavice řadící páky a už to začalo vypadat líp.

Obrázek

Nakonec jsem si ještě sehnal stříbrný rámeček okolo rádia a tady je výsledek :D

Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od xwing »

Peknééé
Ja už mám čierny interiér takže to bude iné, ale tie chrómové doplnky som tiež kúpil, len som medzi nimi nemal ten na volant. Kde si ho zohnal? A ten čierny krém na topánky ktorým si natrel plasty si dal aj na volant? (vidím že je nejaký černejší). Nie je to potom mastné a nepríjemné na dotyk na tých plastoch?
Tú hlavicu riadiacej páky som videl dakde v katalógu, ale kým som ju nevidel naživo v interiéri Accentu myslel som si že sa tam nehodí. Očividne som sa mýlil, vyzerá tam veľmi dobre. parádne si prerobil ten interiér, aj ja chcem! :mrgreen:
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

To xwing: Ten krém na boty necháš zaschnout a vůbec není mastný ani nešpiní :idea: a mám všechno, co bylo dřív šedivý, krásně černý ... včetně volantu. V chrom. dekoru znak na volant není, ale po příkladu Zdendy Svobody, jsem si znak na volantu vybarvil lakovou stříbrnou tužkou. Jenže jsem u ségry na chalupě, nechal stát ve stodole Accenta se staženým oknem a hlodavci mi sežrali potah volantu " Mário Cavallo " , kterej jim evidentně chutnal a taky se zakousli do nápisu na volantu, kterej byl natřený lakovou tužkou :? Takže jsem musel ožraný nápis na volantu opatrně vybrousit, vystřihnout z černého plastu ovál, kterým jsem zaslepil otvor po :hyu: znaku a koupit přívěšek - klíčenku se znakem Hyundaie. Tu jsem pak obrousil ( zeslabil ) na brusce, asi o 60% její tlouštky a nalepil sekundovým lepidlem na střed volantu. Bylo to docela pracný, ale vypadá to docela normálně ( teda aspoň mám ten pocit ) ... lepší než ožraný logo :hyu: od hlodavců .... Pak jsem znova zakoupil potah na volant M. C. a dotáhl to do konce :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jjman
*
Příspěvky: 31
Registrován: 06 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Ostrava

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od jjman »

Vilda píše:Ten krém na boty necháš zaschnout a vůbec není mastný ani nešpiní a mám všechno, co bylo dřív šedivý, krásně černý ...
Tak to teda určitě vyzkouším, doufám že to vyjde, nechtělo by se mi to nějak pak umývat:-D Šedá není zlá, ale černá je černá.... Jaký je to konkrétně krém. Já mám doma klasický "leštidlo na vojenskou obuv" aneb GLOBIN. Mám strach o ten smrad, co z toho zůstává...
xwing píše:jsem u ségry na chalupě, nechal stát ve stodole Accenta se staženým oknem a hlodavci mi sežrali potah volantu " Mário Cavallo "


:lol: :lol: :lol:
Hyundai Accent 2009 1,5 CRDi, Elegance + boční airbagy, Ebony Black, folie 75/25%, L: Alu Ronal R46 ET 38 7x16" Bridgestone Turanza ER300 205/45/16, Z:origo plech 14" Bridgestone LM-20 185/65/14
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od rokolo »

Teda Vildo já žasnu :shock: Ty jsi zase na :hyu: usilovně zapracoval. To bylo asi tím, že nebylo funkční fórum :D Teda, co těm hlodavcům všechno nechutná i znak :hyu: :shock:
Ten volant jsi měl černý už v Telči? A jaký typ krému jsi použil :?:
Vilda, jjman: Kluci jak jste sundali tu původní kouli z řadící páky a jak tam funguje ten kroužek pro zpátečku? Vildo, ty si s tím kroužkem neměl problém?
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Miros »

Původní koule je našroubovaná.Musíš za ni vzít trochu silou a pozor,závit je hodně dlouhý.Už jsem si myslel,že se jen protáčí na místě.Tou stříbrnou tužkou jsem pomalu vybarvil dráhy rychlostí a všechny linky na ní.Vypadá to efektně.Bohužel se ohmatává,tak jsem ženě sebral bezbarvý lak na nehty a přelakoval ještě navrch.I ten znak volantu jsem takhle dělal.Ale bohužel,chrom to nejni.Jinak já mám volant i vrchní část interieru černý,spodek šedý.Mám to někde nafocený,ale strávil jsem několik měsíců v nemocnici a mám hokej v PC. Ted se jdu pokusit připojit pro Martina tu kapličku a čidla couvání.
Uživatelský avatar
suicycomania
*
Příspěvky: 91
Registrován: 26 led 2008, 19:23
Bydliště: Sedlec,Č.BUD.
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od suicycomania »

rokolo píše:Teda Vildo já žasnu :shock: Ty jsi zase na :hyu: usilovně zapracoval. To bylo asi tím, že nebylo funkční fórum :D Teda, co těm hlodavcům všechno nechutná i znak :hyu: :shock:
Ten volant jsi měl černý už v Telči? A jaký typ krému jsi použil :?:
Vilda, jjman: Kluci jak jste sundali tu původní kouli z řadící páky a jak tam funguje ten kroužek pro zpátečku? Vildo, ty si s tím kroužkem neměl problém?
Ta gula na tom fofrklacku je ,teda aspoň u mě,normálně na závit,takže vytočit. No a ten kroužek to je vlastně takovej kus umělý hmoty,kde nahoře je pružina opřená o tu gulu a dole už to ani kroužek neni, je to takový hranatý,celý je to vlastně pojistka abys tam nečekaně nevrazil zpátečku místo jedničky a to mi věř,že když tam ten kus plastiku neni tak fakt nevíš co při rozjezdu řadíš. :D
HYUNDAI ACCENT 1,5 crdi
PEUGEOT 206GT Limited Edition
FORD Pokus

HARLEY-DAVIDSON XL1200N NIGHTSTER
Uživatelský avatar
Romox
**
Příspěvky: 304
Registrován: 16 úno 2008, 10:36
Bydliště: Koštice nad Ohří (okr.Louny)

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Romox »

Vilda píše:To xwing: .......... vystřihnout z černého plastu ovál, kterým jsem zaslepil otvor po :hyu: znaku a koupit přívěšek - klíčenku se znakem Hyundaie. Tu jsem pak obrousil ( zeslabil ) na brusce, asi o 60% její tlouštky a nalepil sekundovým lepidlem na střed volantu. Bylo to docela pracný, ale vypadá to docela normálně ( teda aspoň mám ten pocit ) ... lepší než ožraný logo :hyu: od hlodavců .... Pak jsem znova zakoupil potah na volant M. C. a dotáhl to do konce :D
Aby ti pak ten znak nevyrazil zuby, až ten airbag "vyleti" :-k
Obrázek
Chevrolet Aveo 1.4 16V 2010
Uživatelský avatar
jjman
*
Příspěvky: 31
Registrován: 06 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Ostrava

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od jjman »

suicycomania píše:Vilda, jjman: Kluci jak jste sundali tu původní kouli z řadící páky a jak tam funguje ten kroužek pro zpátečku? Vildo, ty si s tím kroužkem neměl problém?
Kroužek od zpátečky taky doporučuju nechat, jen je problém s uchycením u hlavice, která není speciální pro tento typ řazení. Kroužek nemusíš zvedat moc aby fungoval, já to zvedám tak max o 8mm a zpátečka bez problému zapadne. Jinak původní kožená manžeta u páky dole je na zapínání tak když rozepneš cvoka a zip, je tam plastový díl té pojistky. Pokud rozeznám na fotce, Vilda má přímo hlavu určenou pro tento typ řazení, má o něco delší okraj, který přesahuje okraj závitu, aby zakryl ten prostor kde je vidět pružina.
Hyundai Accent 2009 1,5 CRDi, Elegance + boční airbagy, Ebony Black, folie 75/25%, L: Alu Ronal R46 ET 38 7x16" Bridgestone Turanza ER300 205/45/16, Z:origo plech 14" Bridgestone LM-20 185/65/14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

rokolo píše:Teda Vildo já žasnu :shock: Ty jsi zase na :hyu: usilovně zapracoval. To bylo asi tím, že nebylo funkční fórum :D Teda, co těm hlodavcům všechno nechutná i znak :hyu: :shock:
Ten volant jsi měl černý už v Telči? A jaký typ krému jsi použil :?:
Vilda, jjman: Kluci jak jste sundali tu původní kouli z řadící páky a jak tam funguje ten kroužek pro zpátečku? Vildo, ty si s tím kroužkem neměl problém?
Tu palubku na černo jsem si dělal hned potom, co jsem si Accenta přivezl ze salonu. Krém na boty jsem použil normální ... v tubě s tou molitanovou houbičkou na konci. Že to s tím krémem funguje jsem věděl, už dávno .... na Twingu jsem měl černostříbrný nárazníky a ten černý plast na sluníčku dost šisoval, takže jsem používal různý oživovače plastů, ale ty byly na prd, za chvíly to bylo stejný :? Tak jsem na to zkusil krém a byly krásně černý celý léto :D


A co se týče výměny hlavice řadící páky, jde to bez problémů .... akorát tam musí být v popisu " S redukcí a bez, na kroužek zpátečky " http://www.auto-samolepky.cz/product_in ... ts_id/2320 jsou tyhle hlavice, jiný použít nemůžeš. Dole na hlavici je kroužek, který vyšroubuješ, nasadíš hlavici na hřídel a dotáhneš imbus. klíčem. Zpátečka funguje bez problémů a mnohem líp to vypadá :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od rokolo »

Kluci díky za instruktáž :wink:

Vilda: Že jsem si nevšiml té černoty, když jsem u tebe na chvíli seděl v autě. To bylo asi tím, že jsem pozorovali tu nazrzlou blondýnu, jak měla omotané ty větve kolem zpětného zrcátka :lol:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“