Navigace v Ácovi

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Gandalf »

Kámoš má navigaci (značku z hlavy nevím) taky pouze s 12V dobíjením. Vím, že se nad tím pozastavoval, takže je to zřejmě nějaký rozšířenější standard u autonavigací... :-(
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Reklama
 

rob3rt
*
Příspěvky: 13
Registrován: 24 dub 2007, 21:31

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od rob3rt »

ja mam tomtom a byl k tomu 12v adapter a nabijeci stojanek do USB...
Uživatelský avatar
Petrjun
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 pro 2008, 15:16
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Petrjun »

Vilda píše:Chlapci, právě jsem dorazil domů s novou navigací Garmin 760 ......., ale zjistil jsem, že v sadě je pouze nabíječka na 12 voltů do auta :? Máte u ostatních značek taky pouze tuhle nabíječku ?? Připadá mi to docela blbý, že k tomu není nabíječka jako na mobil ( do zásuvky na 220 voltů ).... Nevíte náhodou, jestli se nabíječka na 220v dá dokoupit :?: Přijde mi to jako velká vada na kráse, protože jinak je Garmin bezvadnej ..
Ahoj Vildo, každý problém má své řešení :) A ty máš dokonce dvě - buď si můžeš koupit redukci z 230V na 12V cigaretový (a používat ten kabel do auta, co už máš), nebo si dokoupit AC adaptér pro nüvi. Rozhlídnul sem se ti na internetu a našel jsem nejdřiv na cybex.cz ten AC adaptér, ale za 697 Kč (http://www.cybex.cz/GPS/Kabely/Nuvi-kab ... gorie=567/). S timhle obchodem mám jinak dobrý zkušenosti. V jinym obchodě sem našel taky AC adaptér na tvojí navigaci, vypadá to, že to je ten samej, ale o asi 250 levnější (http://www.gpsmorava.cz/?co=produkty&ak ... duktid=933). No a ta redukce je tady, za 142 Kč: http://www.onlineshops.cz/mobilni-telef ... -adapteru/ . Záleží na tom jak se rozhodneš ty. Jestli nechceš vždycky tahat kabel z auta, tak budeš muset investovat těch 430 Kč za A/C adaptér (asi se tam trochu připlácí i za to, že tam sou přechodky na jiný typy vidlic, ale nenašel sem adaptér bez nich). Jestli ti nevadí se s tim tahat, tak bych šel do tý redukce 230V AC->12V DC, je to i takový univerzální řešení.
Uživatelský avatar
Petrjun
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 pro 2008, 15:16
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Petrjun »

Vilda píše:Chlapci, právě jsem dorazil domů s novou navigací Garmin 760 ......., ale zjistil jsem, že v sadě je pouze nabíječka na 12 voltů do auta :? Máte u ostatních značek taky pouze tuhle nabíječku ?? Připadá mi to docela blbý, že k tomu není nabíječka jako na mobil ( do zásuvky na 220 voltů ).... Nevíte náhodou, jestli se nabíječka na 220v dá dokoupit :?: Přijde mi to jako velká vada na kráse, protože jinak je Garmin bezvadnej ..
Ještě sem se na ty adaptéry trochu koukal, tak ten dražší z cybex.cz ti určitě půjde na tvojí 760ku, ale ten levnější z druhýho obchodu je asi jinej, když sem víc porovnával ty fotky, možná má jinou koncovku a tvůj model nepodporuje, takže by ses musel obrátit s dotazem na ně...
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

Pro Petrjun: Já věděl, že se někdo na klubu najde, kdo poradí :D ještě jednou díky !!!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Petrjun
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 pro 2008, 15:16
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Petrjun »

Vilda píše:Pro Petrjun: Já věděl, že se někdo na klubu najde, kdo poradí :D ještě jednou díky !!!
Za málo, dej pak vědět co jsi nakonec koupil a jak to šlape :)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

Petrjun píše:
Vilda píše:Pro Petrjun: Já věděl, že se někdo na klubu najde, kdo poradí :D ještě jednou díky !!!
Za málo, dej pak vědět co jsi nakonec koupil a jak to šlape :)
Tak nakonec jsem v Elektrowordu koupil nabíječku ze sítě, přes USB kabel, za 250 kč a funguje bezva. Jak to tak vypadá, tak snad jedinej Garmin nemá nabíječku ze sítě, jako součást celý sady :? Jinak Garmin šlape jak hodinky ....... normálně bych se na navigaci vykašlal, ale můj nejmladší potomek se stěhuje do Florencie a to bych bloudil ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Petrjun
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 pro 2008, 15:16
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Petrjun »

Vilda píše: Tak nakonec jsem v Elektrowordu koupil nabíječku ze sítě, přes USB kabel, za 250 kč a funguje bezva. Jak to tak vypadá, tak snad jedinej Garmin nemá nabíječku ze sítě, jako součást celý sady :? Jinak Garmin šlape jak hodinky ....... normálně bych se na navigaci vykašlal, ale můj nejmladší potomek se stěhuje do Florencie a to bych bloudil ....
Jo takze na navigaci mas jen USB port, pres kterej se ti to nabiji i z toho cigaretovyho napajeni? Ja myslel kdovico tam neni za specialni konektor :)

No tak Florencie je uz kousek cesty :)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

S navigací to bude do Florencie pohodová cesta, ještě kdyby tak za mě mohla řídit :D to by byla nádhera ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Petrjun
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 pro 2008, 15:16
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Petrjun »

Vilda píše:S navigací to bude do Florencie pohodová cesta, ještě kdyby tak za mě mohla řídit :D to by byla nádhera ...
To mi připomíná scénu z "Připoutejte se, prosím", jestli tu komedii znáš. Pilot zapnul autopilota a z kniplu se nafoukla nafukovací panna a převzala řízení :)
z.mirek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2006, 20:16

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od z.mirek »

Accent 1.4 Elegance 2006
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Navigace v Ácovi

Příspěvek od Martun »

.
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
PanFiluta
*
Příspěvky: 37
Registrován: 07 dub 2011, 09:05

Re: Navigace v Ácovi

Příspěvek od PanFiluta »

Ja navigáciu veľmi nemusím.... Osobne som ju použil iba raz, v 2008 ma to kdesi pri Trnave poslalo do zákazu vjazdu na práve opravovanú cestu, samozrejme som tam nevliezol, zastavil som na kraji, že ju znovu nastavím a vtedy z tej opravovanej cesty vyliezol zelený mužíček a začal rozprávať....... našťastie to bolo len s dohovorením :D

Kamarát, ktorý žije v Manchestri má navigáciu. Bol som za ním, prešli sme v aute niekoľko sto kilometrov po anglicku a tá jeho navigácia je nejaká spomalená - prejde cez kruhový objazd a vtedy mu zahlási "take the third exit". Reaguje mu oneskorene. Robia to i tie vaše ?

Ja si radšej pred cestou vytlačím mapu z google.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace v Ácovi

Příspěvek od Mexican »

jazdim vela sam a tak nemam navigatora

na navigciu pouzivam stare MDA od Mio na ktorom bezi WM 6.5

navigacny soft je TomTom7. Mapy som aktualizoval naposledny pred 2 rokmi - Prejazdil som s nim skutocne vela najma

- vychod a stredozapad USA - perfektne
- norsko & dansko & svedsko - perfektne
- Nemecko & rakusko & taliansko - perfektne
- Madarsko & Chorvatsko & Cierna Hora - perfektne
- CR a SR - zriedkavo sa stane, ze ma to zavedie do jednosmerky. Chybaju aj info o max povolenej rychlosti, kedze sa to v nasich krainach meni hrozne casto

Otec ma Garmin Nuvi (jednoucelovku) a mne ten syste proste nesedi. Jemu ano, takze vsetko je okay. Kamos sa teraz vracal z Berlina a stazoval sa na Nokia Ovi maps, ze ich to poslalo cez Polsko (co je hrozne odveci) Tlacit nejake mapy z guglu by sa mi nechcelo. Najma ak mam soferovat v noci 400-500km, sadnem do auta - natukam a idem. To uz sa radsej pytat okoloiducich - alebo kvalitnu slovensku navigacku -> http://www.youtube.com/watch?v=VprQ0eFoxM0
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
PanFiluta
*
Příspěvky: 37
Registrován: 07 dub 2011, 09:05

Re: Navigace v Ácovi

Příspěvek od PanFiluta »

Zopakujem otázku - reagujú vaše navigácie včas ? Teda povie vám aby ste odbočili už pred odbočkou ?
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“