Pedály

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Pedály

Příspěvek od black_sheep »

jestli chceš ty moje tak ti je dám :lol: jen nemám čas řešit ptákoviny takže tam je furt co tam bylo od koupě :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Pedály

Příspěvek od Bolo »

já když jsem měl lantru, tak jsem rozdělal plasty v kufru a tam kde se spojuje podběh s blatníkem, tak jsem to nababral barvou, a nastříkal jsem všude WDčko :lol: Není to zrovna EKOřešení, ale Lantře to pomohlo :mrgreen:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Pedály

Příspěvek od mirpie »

Bolo píše:
mirpie píše:do lantry tyhle nášlapy pedálů se ale opravdu nehodí, to je jako dát si na Fabii HTP nápis sport nebo turbo....:-), prostě těžce mimo
Pokud se mi něco líbí, tak mi je jedno jestli se to tam hodí nebo ne. :) prostě jsi to koupím a jsem spokojenej
jo, jako ti, co si dají např. na kulatýho designově celkem povedeného sedana, třeba právě na lantru, to brutální hliníkové křídlo na sekání hlav, co nejvýš nejlíp. A pak ho do kopce předjíždí kdeco, protože v tom má 1.5 motor (nejlíp s otevřeným sáním a laděným výfukem co dělá pořádnej kravál), zadní bubnové brzdy nalakované pořádně výraznou žlutou aby zdůraznil jak má nesportovní auto, sport tříramenný volant místo origo s pytlem, pruhy přes celý auto, polepy ve stylu plamenů, korozi kterou neřeší a třeba ty nášlapy pedálů. Ale hlavně že se mu to takto líbí...
Toto nebyla urážka Lantry s motorem 1.5, to byl jen příklad jinak pěkného auta, které někdo zprasí.
A těma pedálama to pánové začíná :-)
Ano, dám si co se mi líbí, ale chce to trochu rozumu a soudnosti.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Pedály

Příspěvek od black_sheep »

:mrgreen: sám bych to nenapsal lépe.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 667
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: Pedály

Příspěvek od Davidos »

Je pravda ,že se mi tuning líbí ,ale vše má svý hranice...ty pedály jak jsem dával foto...mi přijdou decentní...né jako ty obyčejný s plameny "jak píšeš" ...křídlo tam mám origo...jiný nechci...možná stříška"horní křídlo..."jak maj felicie atd..to by se mi nějaký decentní líbilo..otevřený sání nee...vyřešil jsem to sportovní vložkou K§N do origo boxu :mrgreen: :P :lol:
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Pedály

Příspěvek od Bolo »

mirpie píše:
Bolo píše:
mirpie píše:do lantry tyhle nášlapy pedálů se ale opravdu nehodí, to je jako dát si na Fabii HTP nápis sport nebo turbo....:-), prostě těžce mimo
Pokud se mi něco líbí, tak mi je jedno jestli se to tam hodí nebo ne. :) prostě jsi to koupím a jsem spokojenej
jo, jako ti, co si dají např. na kulatýho designově celkem povedeného sedana, třeba právě na lantru, to brutální hliníkové křídlo na sekání hlav, co nejvýš nejlíp. A pak ho do kopce předjíždí kdeco, protože v tom má 1.5 motor (nejlíp s otevřeným sáním a laděným výfukem co dělá pořádnej kravál), zadní bubnové brzdy nalakované pořádně výraznou žlutou aby zdůraznil jak má nesportovní auto, sport tříramenný volant místo origo s pytlem, pruhy přes celý auto, polepy ve stylu plamenů, korozi kterou neřeší a třeba ty nášlapy pedálů. Ale hlavně že se mu to takto líbí...
Toto nebyla urážka Lantry s motorem 1.5, to byl jen příklad jinak pěkného auta, které někdo zprasí.
A těma pedálama to pánové začíná :-)
Ano, dám si co se mi líbí, ale chce to trochu rozumu a soudnosti.
Máš pravdu, to se nehodí na lantru , ale na omegu v sedanu, jakou v Těšíně potkávám. :mrgreen:
Ale zrovna pedály nejsou takovej hřích oproti tomu sekáčku na hlavy :mrgreen:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Pedály

Příspěvek od mirpie »

tak pokud si někdo plácne tu hliníkovou obludnou hranatou šílenost (to křídlo na sekání hlav) na kulatou omegu, tak je to to samé co na tu lantru, prostě se to tam nehodí, i když v té omeze může mít 3.0 V6 155kW, s čímž už se dá jet svižně, to ale nic nemění na tom, že designově to auto totálně pohřbí. A ty pedály to je to samé. K tomu dvojkovýmu coupe co je na fotce se to hodí, i když v tom bude 1.6ka motor, má to jistý sportovní duch, ale na sedana co není sportovněji střižen od výroby je to mimo.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Interiér a exteriér“