Benny - Moje auto

Vše o vašem autě na jednom místě

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od benny »

Čau. Tak jsem si s ním vyhrál než jsem ho takhle trochu vyšperkoval. Tak co se týká těch stříbrných doplńků , tak do interiéru a exteriéru seženeš na c- http://www.korea-suv.cz - a ty stříbrné lišty na nárazníky a tak seženeš třeba jako já na - www.tuningshop.cz. - Od tebe bych chtěl zase kde si sehnal tu hlavici řadící páky ( pokud možno mi písni i typ a objednací číslo a ten znak hyundai na airbac volantu , u hyundai autorizovaného prodejce mi řekli že nejde objednat zvlášť ) . Mně by se taky líbil ten znak a ta hlavice , je to pěkný !!!!
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od Vilda »

Chrom kit od korea.suv mám už dlouho, jen mě mrzí, že tam byl rámeček okolo řadící páky na automat :cry:
Hlavici na řadící páku mám odsud http://www.auto-samolepky.cz/product_in ... ts_id/2330 ..... ale pozor, musí to být tahle ( je tam v několika barevných provedení ), protože má šroubovací redukci na kroužek zpátečky !!!
Chrom. znak do volantu jsem si vzal z ventil. víka na motoru :D/ 1.6ka ho tam měla. Taky jsem ho zkoušel sehnat, ale marně .... leda s nějaké bouračky. Taky jsem ho scháněl tady, ale mají jen velký znaky :? http://www.automaxhk.cz/znaky-aut/
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od cert »

benny:
tak předně musím pochválit jak máš Accentíka vymazlenýho. Jinak se chci zeptat... tu roletku z AutoKelly jsem měl taky - u první praskla pružina po 2 dnech, reklamace, výměna - u druhé po týdnu, reklamace, vrácení peněz... Asi jsem měl smůlu na kus, jak jí tam máš dlouho?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od benny »

cert píše:benny:
tak předně musím pochválit jak máš Accentíka vymazlenýho. Jinak se chci zeptat... tu roletku z AutoKelly jsem měl taky - u první praskla pružina po 2 dnech, reklamace, výměna - u druhé po týdnu, reklamace, vrácení peněz... Asi jsem měl smůlu na kus, jak jí tam máš dlouho?
Čau. Mám jí tam namontovanou zhruba měsíc a zatím drží , tak doufám že sem měl třeba štěstí.
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od cert »

Hmm, tak tos měl asi fakt kliku. Jestli se Ti bude chtít vyfoť mi prosím Tě jak jsi tu roletku uchytil nahoře u stropnice. Díky.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od pivis »

BENNY:díky za radu ohledně délky roletky a návodu k montáži.Pokud budeš mít ještě chuť taky by mi zajímalo jak jsi upevnil horní háček,zkus foto.Zajedu do kelly a kouknu na roletku,líbí se mi.Díky
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od benny »

Zdar chlapi
Dodávám fotku uchycení roletky ke stropu , nic lepšího jsem nevymyslel. Nevím jak komu , ale mně se to líbí. Ještě přidávám fotku koncovky výfuku , z té mám radost , dlouho jsem sháněl koncovku která by tam šla , až jsem jí sehnal.
Tak přeji hodně štěstí při montáži roletky, jinak jsem zjistil , že jí prodávají skoro každé lepší prodejny autodoplňků , ale za podstatně rozdílné ceny.
Ještě jednu maličkost , sehnal jsem nádhernou hlavici řadící páky - Cobra - Vector - Brillant - černá s béžovou nití. Jenom musí být na řadičky s kroužkem na zpátečku , pozor nato !! Lepší vyzkoušet hned u prodejce.
Přílohy
20062011047.jpg
20062011047.jpg (26.76 KiB) Zobrazeno 2328 x
20062011045.jpg
20062011045.jpg (50.41 KiB) Zobrazeno 2328 x
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od Martun »

Certíku tak tě ve výsledku benny nahlodá, že si ji koupíš znova? :-k :wink: Ale ty fólie by ti tak slušelyyy :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od cert »

Martun:
no, jsem na vážkách... do té stropnice se mi díry dělat teda nechce, ale to bych asi obešel jako minule - jen je potíž v tom že jsem měl už dvě a obě šly na tu pružinu do háje.
Fólie jo, to je fajn, ale... na na předních oknech být nesmí a to není na sedanu podle mého pěkný - to je tak na kombíka. Pokud bych dal jen na zadní okno, tak to zase bude mít nevýhodu za šera, že nebude vidět. Roletku stáhneš a je to OK. Ještě uvidím, ale teď jsem se vyždímal na ty tlumiče :?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od benny »

cert píše:Martun:
no, jsem na vážkách... do té stropnice se mi díry dělat teda nechce, ale to bych asi obešel jako minule - jen je potíž v tom že jsem měl už dvě a obě šly na tu pružinu do háje.
Fólie jo, to je fajn, ale... na na předních oknech být nesmí a to není na sedanu podle mého pěkný - to je tak na kombíka. Pokud bych dal jen na zadní okno, tak to zase bude mít nevýhodu za šera, že nebude vidět. Roletku stáhneš a je to OK. Ještě uvidím, ale teď jsem se vyždímal na ty tlumiče :?

Nazdárek. Tak ti musím napsat že sem nedělal díry do stropnice ale jen tam našrouboval šroubek dodaný v balení roletky. Měl jsem to už i sundané a toho kdo o tom neví by si nevšimnul. Ještě jsem tu viděl že to někdo přivázal jakoby nějakou šnůrkou k těm špuntíkům co drží tu stropnici.
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od Engineer »

Benny, daj foto komplet zadku auta nech vidíme ako vyzerá vo finále tá koncovka.... :)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od Vilda »

Engineer : Tady máš několik pohledů na koncovku ....
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... &start=795
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od cert »

benny:
Zdar, v tapecu stropu (stropnici) máš našroubované šroubky - tudíž jsi tam musel pro šroubek udělat otvor, ne?
Ta šňůrka bylo moje řešení právě proto, že jsem nechtěl dělat díry do stropnice (kdyby náhodou roletka odešla - ještě že jsem to tak udělal...). Na pohled to pěkný moc nebylo, ale vyplatilo se to.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od benny »

Dirky jsem do stropnice nedělal , jen jsem to našrouboval těma šroubkama dodanýma k té roletce. A ty jsou tak malé že když jsem to zkušebně vyndal tak ta dírka nebyla ani vidět , kdo by to nevěděl tak to neuvidí.
Ještě pro - Engineer - koncovku výfuku můžeš vidět jak to má nafoceno - Vilda - , je to úplně ta samá.
Vildo , chci se zeptat na ty ofuky předních oken jak máš na fotkách s tou koncovkou výfuku , jak se zavírají okna ?? Jednou jsem to dal na Opel Astra a když okno dojíždělo nahoru , tak pocítilo odpor a automaticky se otevřelo zpátky takže jsem je musel sundat ( poněvadž při zastrčení ofuku za těsnící gumu okna ji ofuk namáčkl dovnitř a bylo tam málo místa na zasunutí okna ). Tady bez problémů ? A jak si montoval , je to jednoduché ?
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Benny - Moje auto

Příspěvek od benny »

Ahoj Vildo
Zítra mi PPL-ka přiveze balíček s hlavicí řadící páky jak jsi mi napsal který typ mám koupit.
Tak jí hned nainstaluji do áci a hodím foto.
Ještě jsem tu u někoho viděl na zadním nárazníku nalepené červené reflexní odrazky
ve stylu Octavia WRC , tak se hned vypravím zítra do města a kouknu kde bych to sehnal,
vypadá to docela dobře.
Jinak stále jen jezdím a jezdím a kromě výměny předních silentbloků bez ztráty květinky.......
Benny
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Moje auto“