Elantra 16-16v/79kw problém s akcelerací

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Elantra 16-16v/79kw problém s akcelerací

Příspěvek od Farrael »

Tipnu si čidlo klikovky. Hlavně jestli ti to má tendenci chcípnout když nešlapeš na plyn a zastavíš např. na červené.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Meggie007
**
Příspěvky: 280
Registrován: 05 říj 2009, 19:23
Bydliště: Rousínov

Re: Elantra 16-16v/79kw problém s akcelerací

Příspěvek od Meggie007 »

Koukam, ze to nebude asi uplne vsude stejne. Diagnostiku mam cerstvou a nenasel su naprosto zadne chyby. Obe lambdy jedou jak maji i grafy jsou naprosto v poradku, mam nove kabely od svicek, nove svicky a teplotni cidlo maka presne jak by melo. Lec obcas za studena vynecha, ne vzdy, ale obcas to udela. Po zahrati - no problem.

Uz to neresim a beru to jako, ze ma kramy a hold se ji nechce v ten moment :-)

Ale jestli to chcipa tak to problem bude, bohuzel.
Hyundai i30CW 1.6GDi, 99kW, 2016 "Kraken"
MG ZS 180 2,5 V6, 130kW, 2003 "Cipajz"


Čo bolo to bolo:
Hyundai i30 II 2012 1.6 CRDi
Hyundai Elantra 1.6 GL
Rover 25 2.0 iDT
Hyundai Lantra 1.5
Škoda 105S
swoop
*
Příspěvky: 12
Registrován: 17 dub 2008, 16:36

Re: Elantra 16-16v/79kw problém s akcelerací

Příspěvek od swoop »

Tak ja mam neco podobnyho a tahne se to uz roky.Nejdriv to nechtelo chytnout.Pri startovani to tocilo,ale nenastartovalo,na roztlaceni chytlo.Snimac otacek vycictit a vymenit civky pomohlo.Pak me to zacalo skubat a dusit se.Mistriv hyundai nenasli nic,tak me vymenili krouzek a nic.Pak me dalsi borec udelal kompletni generalku motoru a vseho..nic! Ted jedu,vsechno v pohode a najednou v zatacce se to zacne dusti a chcipne to.Kdyz to chcu nastartovat,tak to chytne a zdechne a porad dokola.Po usilovnym slapani na pedal se to nekdy podari jakoby ozivit a roztahat.Nebo se to nejak samo srovna.. Kazdopadne posledni varianta je-ridici jednotka..mel jsem to na oprave u jednech opravdu spolehlivych borcu a ti me to potvrdili.. Kdybych mel penize na jine auto,tak toto spalim pro vystrahu vsech ostatnich:-) Bylo to moje nejspolehlivejsi,nejmene poruchove auto a ted je to "srac" co si dela co chce a ani autorizovany servis si s tim nedokaze poradit..
Uživatelský avatar
M.Ela1600
**
Příspěvky: 193
Registrován: 18 črc 2011, 10:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Elantra 16-16v/79kw problém s akcelerací

Příspěvek od M.Ela1600 »

Holt uz ma holka svoje nejlepsi roky za sebou no. Urcite si ji celou dobu dopraval pravidelny servis apod, vid? :D Elantry jsou obecne dost spolehlivy auta, pokud se o ne clovek aspon trochu stara. Ty motory vydrzej (benzinaky) v klidu 200-300 tisic.
Elantra 1.6 2006
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“