Prosíííím o pomoc.. Spojková sada na Coupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Kyrglik píše:Jsem moc rád že je tady taková debata protože počítám že já budu brzo nějakou spojku taky potřebovat při stylu jízdy který praktikuju :wink: Ale Aishin nebo jak se to píše,do toho asi Martasi taky půjdu 8)
A pak si dáme pořádný sprinty :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

4MartasZ:
Tak s tím počítej :wink: Jen mi napadlo.Až pak pojedem domů ze srazu po dálnici na Prahu-To aby na nás připravili Mondea,hm???Takovej malinkatej závod???Nebyl by špatnej.. 8)
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já bych nebyl proti :-) Ale právě že od toho vyblbnutí jsou tyhle akce a na silnici jsem já už hodnej :-) Navíc teď s těma bodama... a aspoň to tolik nežere.. no uvidíme, jestli se nechám vyprovokovat :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

MartasZ píše:Já bych nebyl proti :-) Ale právě že od toho vyblbnutí jsou tyhle akce a na silnici jsem já už hodnej :-) Navíc teď s těma bodama... a aspoň to tolik nežere.. no uvidíme, jestli se nechám vyprovokovat :wink:
Jak tě znám tak se vyprovokovat necháš úplně hravě... :wink: Si ten typ co se do všeho pouští bez bázně 8)
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

A pak na to taky dojedu :cry:
No znáš mě.. takže radši pojedu pozdějš :-)

Nejčerstvější info.. dnes sem objednal spojkovou sadu Aisin za 4720,- s daní od nevim koho.. ale jako zaměstnanec Faurecie mám u nich 15% slevu :-) Takže zítra ráno si pro ni jdu...
a v neděli vezu auto k servismanovi a v pondělí večer by to mělo bejt hotový... tak uvidíme... 8)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

MartasZ píše:A pak na to taky dojedu :cry:
No znáš mě.. takže radši pojedu pozdějš :-)

Nejčerstvější info.. dnes sem objednal spojkovou sadu Aisin za 4720,- s daní od nevim koho.. ale jako zaměstnanec Faurecie mám u nich 15% slevu :-) Takže zítra ráno si pro ni jdu...
a v neděli vezu auto k servismanovi a v pondělí večer by to mělo bejt hotový... tak uvidíme... 8)
Tak přeci Aisin!! Tak su zvědav jak dlouho vydrží pod MartasZovou nohou!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No já právě doufal že dlouho.. dýl než třeba Sachs.. nebo ne????????
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

nevim nevim ja mel dlouho dopredu v planu sachse, ale kdyz tu tak ctu jak ten aisin je dobrej a stoji pulku tak si rikam proc nee?? by me teda zajimalo jestli u sachse se plati za kvalitu nebo znacku? nebo oboji? :lol:
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

black_sheep píše:nevim nevim ja mel dlouho dopredu v planu sachse, ale kdyz tu tak ctu jak ten aisin je dobrej a stoji pulku tak si rikam proc nee?? by me teda zajimalo jestli u sachse se plati za kvalitu nebo znacku? nebo oboji? :lol:
Jojojo.Kup levnější Aishin.Je prej dobrej a ty teď stejně nemůžeš moc vyhazovat :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já nevim no.. dal jsem na radu Ivana.. asi se tam fakt hodně platí za značku.. jinak teda lidi, ty prodejci jsou žiďáci.. v jednom krámě v Mb přijde Sachs na 8500 cca a ve druhym přes desítku.. masakr...

Dopíšu příspěvky a mažu si pro Aisin 8)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Kyrglik píše:
black_sheep píše:nevim nevim ja mel dlouho dopredu v planu sachse, ale kdyz tu tak ctu jak ten aisin je dobrej a stoji pulku tak si rikam proc nee?? by me teda zajimalo jestli u sachse se plati za kvalitu nebo znacku? nebo oboji? :lol:
Jojojo.Kup levnější Aishin.Je prej dobrej a ty teď stejně nemůžeš moc vyhazovat :wink:
nestras, ja spojku zatim nepotrebuju.. :) a jsem takovej ze na dilech nesetrim.. :roll:
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

black_sheep píše:
Kyrglik píše:
black_sheep píše:nevim nevim ja mel dlouho dopredu v planu sachse, ale kdyz tu tak ctu jak ten aisin je dobrej a stoji pulku tak si rikam proc nee?? by me teda zajimalo jestli u sachse se plati za kvalitu nebo znacku? nebo oboji? :lol:
Jojojo.Kup levnější Aishin.Je prej dobrej a ty teď stejně nemůžeš moc vyhazovat :wink:
nestras, ja spojku zatim nepotrebuju.. :) a jsem takovej ze na dilech nesetrim.. :roll:
Já neříkám šetřit nějak moc...Jen že potom máš doma auto za 200 000a pořád cpeš peníze dál víš??? :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“