Bezohlednost řidičů

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezohlednost řidičů

Příspěvek od FISHkaa »

člověk v dnešní době neví co může čekat a musí být extrémně opatrný - spodina lidstva se totiž naučila využívat dobroty lidí. Taky pomůžu a už několikrát sem pomohl, ale nejdřív si fakt ověřím o co jde ... lidi jsou, bohužel, strašný svině ](*,)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezohlednost řidičů

Příspěvek od alvin »

ja som kedysi (jazdím od r.1982) zastavoval každému,kto mával pri odstavenom aute,pár krát pomohli aj mne,ako som bol zvyknutý s wartburga,istá stavovská hrdosť a značková kolegialita funguje dodnes,veď bez nej by neboli naše fóra a ani zrazy :D ,takže beriem to indivualne,autu v škarpe som povinný zastať čo mi ukladá vyhláška.a v prípade odstaveného auta pri krajnici to hodnotím podľa situácie, ale korejskym značkam,alebo keď tam vidím malé deti v osádke zastavím neraz bez výzvy,ale zásadne nezastavujem "Rómom" .to nemám na mysli hnedočehov a hnedoslovákov ,týmto termínom označuje výhradne majiteľov aut s MPZ "RO",je jedno akej je farby pleti,ja len dúfam,že ich do toho Schengenu naozaj nepríjmu,lebo to by bola katastrofa,vôbec ich prijatie do EU,bol vojenský omyl
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Odpovědět

Zpět na „Pokec“